1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Libertariańskie przypały ....

Temat na forum 'Nierząd' rozpoczęty przez Trigger Happy, 30 Lipiec 2014.

1. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 212
    To akurat fakt. Williams musiał płacić dożywotnio alimenty na dwie poprzednie żony i majątek mu przez to stopniał drastycznie. Musiał łapać się wszelkich chałtur zamiast przejść na emeryturę, bo skończyłby za kratkami. Nie sądzę by pozostało to bez wpływu na jego stan psychiczny.

luke27 i aluzci lubią to.
  2. Dożywotnio? Jak to? Lepiej nie żenić się i żyć w wolnym związku albo spisać intercyzę.

Filip lubi to.
  3. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 212
    Są stany w których po określonej liczbie lat małżeństwa alimenty można zasądzić dożywotnio. Co do intercyzy - dotyczy ona istnienia po zawarciu małżeństwa majątku wspólnego małżonków, a nie ew. alimentów. Poza tym nie ma kraju gdzie sądy łatwiej intercyzy unieważniają niż USA. Nawet skonstruowana przez najlepszego prawnika nie daje 100% gwarancji. To jest common law, tego nie ogarniesz. Tym bardziej, że sędziowie są tam albo przesiąknięci wirusem feminizmu, albo konserwatyzmu, który każe im instynktownie bronić "biedną kobietę".

Niby tak, ale już istnieją próby obejścia tego. Np. w Kanadzie od kilku lat, jeżeli zamieszkujesz z jedną kobietą z którą współżyjesz, to po określonym czasie (nie pamiętam czy rok czy trochę więcej) automatycznie jesteście traktowani jak małżeństwo (common law marriage).

4. A czy zdarzyło się, że to mężczyźnie przysądzono alimenty? To jest pojebane, serio. Rozumiem płacić alimenty na dzieci, sam takie mam, podpisane u notariusza. Ale płacić alimenty na dorosłego?!

5. Till

Till Mud and Fire

Polubienia:
    2 212
    W USA o ile wiem zdarza się, ale bardzo rzadko. Chyba tylko, jeżeli kobita zarabia znacznie więcej od męża.

Oczywiście, że takie coś istnieje i jest możliwe bez względu na ustrój majątkowy między małżonkami (z tego co pamiętam matka twoich dzieci nie była twoją żoną, więc sąd na jej rzecz nic nie mógł zasądzić). W Polsce tyż - o ile oczywiście były małżonek, na rzecz którego alimenty mają być zasądzone nie był wyłącznie winny rozkładu pożycia. Przeczytaj art. 60 k.r.o.

Poza tym istnieje też obowiązek alimentacyjny wobec krewnych w linii prostej i rodzeństwa (art. 128 i n. k.r.o.)

6. father Tucker

father Tucker egoista, marzyciel i czciciel chaosu

Polubienia:
    5 544
    Obejrzalem to wystąpienie Stefka. Końcówka to morze beki. Robin Wiliams zabity przez kobiety i państwo, lol. Ale w jednym Stefek ma racje - żona to praca, więc jak sie rozwodzisz to jak byś rzucał pracę - i nie żądasz od byłego pracodawcy, by ci płacił do końca życia.

Filip i adex26 lubią to.
  7. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 624
    Niech mi ktoś powie, kiedy Stefan zaczął tak odlatywać w sekciarstwo? Kiedy to się zaczęło u niego? "Zawsze" był taki?

8. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 168
    Zawsze tak było. Nasila się to jednak liniowo od samego początku. Kiedyś ratio sygnału do bullshitu było więc większe. Tutaj masz zestaw wycinków z całej kariery Stefana:

https://www.youtube.com/user/TruShibes/videos

Mam dosyć dobry ogląd sytuacji, bo od paru lat już lubię go sobie włączać w tle podczas pracy. Nie wiem, jakiś taki fetysz.

9. Mnie akurat drażnił, znałem kilka jego wystąpień i wiedziałem, że jest medialny. Ale te jego odpały związane z kultem i resztą lolcontentu, to dla mnie nowość.

10. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 210
    Dlaczego, gdy jakiś filmik jest zatytułowany "The Truth About...", to wiadomo, że będzie jakaś beka? Wychodzi na to, iż prawda to jest jakaś wartość wcale nie logiczna a humorystyczna.

11. adex26

adex26 Active Member

Polubienia:
    99
    Kurwa, nigdy się nie ożenię, nawet jakby mi ktoś przystawił pistolet do skroni, to nie chcę być potencjalnym niewolnikiem jakiejś leniwej baby.

Filip lubi to.
  12. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 735
    To ożeń się z Chinką albo inną Azjatką. One są tresowane do zapierdalania od dziecka.

Filip lubi to.
  13. Nie obraź się, ale odkąd dowiedziałem się o istnieniu Zakonu Rycerzy Trzeciego Aksjomatu, to po zestawieniu tego z Twoim postem, wydało mi się to zabawne. Gdzieś mają grupę na FB.

14. adex26

adex26 Active Member

Polubienia:
    99
    A daj mi spokój, nie jestem znowu stulejarzem, rycerzem czy innym pierdołą:D. Lubie nagie panny, a moim życiowym marzeniem jest mieć tuzin striptizerek do własnej dyspozycji. Ale na wuj się żenić, skoro można żyć jak to mówią, na kocią łapę.

Filip lubi to.
  15. GAZDA

GAZDA EL GAZDA

Polubienia:
    9 639
    ktoś kiedyś powiedział, po chuj coś kupywać kiedy istnieje leasing...

adex26 lubi to.
  16. I Stefan znowu popłynął... Nie wiem czemu czasem nie chcą się strony FB wyświetlać na forum? Już wiem trzeba być zalogowanym, bo post jest w grupie. Nie mogę zacytować bo ma za dużo znaków.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 Sierpień 2014
  17. adex26

adex26 Active Member

Polubienia:
    99
    O co chodzi z tym Fergusonem? Cały czas o tym słyszę i za nic nie mogę sobie skojarzyć.

18. pikol

pikol Od humanitarystów nie biorę.

Polubienia:
    1 584
    To chodzi o miasto Ferguson, a nie jakiegoś Fergusona ;) Policja zastrzeliła tam jakiegoś murzyna (dowody pokazują, że słusznie), a czarni bracia w formie protestu robią rozpierdol.

19. adex26

adex26 Active Member

Polubienia:
    99
    Czyli zwykły rozpiździec w murzyńskiej dzielnicy, w takich miejscach to przecież chleb powszedni. Nawet nie powinno się tego nagłaśniać bo tym czarnym "wojownikom" tylko łaskę robimy.

20. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 168
    O, Stefan chyba "rozprawił się" ze swoim największym wrogiem.

Konto użytkownika Tru Shibes zostało usunięte z powodu licznie zgłaszanych przez osoby trzecie roszczeń dotyczących naruszenia praw autorskich przez materiał opublikowany przez użytkownika.

https://www.youtube.com/channel/UCUfs9O2vgWmSC0sGoHbUZJA

Dla Waszej informacji - na tym kanale wrzucone były najbardziej kompromitujące wycinki z twórczości Stefana. W sieci pojawił się nawet mem.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.