Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

U

ultimate

Guest
Po jakim czasie braku aktywności na forum konto automatycznie jest kasowane?
Zależy na jakim forum. Są fora na których możesz mieć na koncie tysiące postów a jak nie ma aktywności przez ostatnie 3 miesiące to konto kasują.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Gdzie jest Gazda??? klikam na jego konto to pisze , że w zimę był widziany ostatnio , prawie rok będzie jak nie odpisuje na wiadomości , może się co stało???
 
D

Deleted member 6431

Guest
Konopkę co księgę robił wywaliście??? taki dlugi wątek byl duzo ludzi pisalo czas poświęciło ech.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Wcześniej nikomu nie przeszkadzał wątek i ten Konopka??? dziwne to dlugi wątek był ludzie czas tracili ciekawie pisali taki watek to pamiątka i wszystko poszlo do kosza??? wierzyć się nie chce.To jaki sens pisać ??? jak komuś się nie spodoba i na koniec wszystko wywali.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Mnie przeszkadzał od samego początku, ale siedziałem cicho i żywiłem przez lata urazę w samotności. Karmiłem swoją odrazę do Księgi Jawnej Własności każdego dnia, a na samą myśl o godzinkowej walucie dostawałem spazmów i pomstowałem na ludzką bezmyślność. Dorobiłem się nawyku kompulsywnego facepalmowania, gdy tylko pojawiało się powiadomienie, że Konopka napisał nowego posta. A przez jego często-gęstą aktywność skutkowało to wręcz wytworzeniem obrzęków na czole, co ujemnie wpłynęło na moją jakość życia.

Nic więc dziwnego, że zaplanowałem intrygę na miarę hrabiego Monte Christo, doszedłem do forumowej władzy i się odegrałem.

Zresztą, czekaj, czekaj - może zrobimy sondaż i sprawdzimy nastroje opinii publicznej. W zasadzie nie wiemy, ile osób rzeczywiście tęskni za krystkonem, a ile odczuwa ulgę z powodu jego absencji. To chyba tylko ty zakładasz, że utrata takiego usera, to jakaś rzeczywista strata dla forum.
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 6431

Guest
Zresztą, czekaj, czekaj - może zrobimy sondaż i sprawdzimy nastroje opinii publicznej. W zasadzie nie wiemy, ile osób rzeczywiście tęskni za krystkonem, a ile odczuwa ulgę z powodu jego absencji.
Nie chodzi bardzo o tego Konopke bo to mogł byc inny użytkownik też. Chodzi bardziej o watek bo duzo ludzi pisalo część czytalem i mądrze ludzie pisali i wszystko wywalone a bana to walić każdemu można jak sie ktoś nie podoba mnie też to wasza sprawa.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Zresztą, czekaj, czekaj - może zrobimy sondaż i sprawdzimy nastroje opinii publicznej.
A może zrobisz dział forum gdzie będziesz wywalał posty i wątki ktore przeszkadzają???taki dział np.:
' kleczenie na grochu' albo ' ośla ławka' 'siedzenie w tzw kozie' albo inny i dyskusja tam bedzie zamknięta ale w ten sposób pozostawisz pamiątkę dla przyszłych pokoleń.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Dział "ośla ławka" byłby zbyt protekcjonalny a userzy libnetu nie są dziećmi, żeby poddawać ich jakiejś tandetnej pedagogice wstydu rodem ze szkoły podstawowej. Serio, polecam traktować się poważnie, jak ludzi odpowiadających za swoje czyny. Z dorosłym facetem nie stosującym się do prostych wytycznych mamy postępować jak z gówniarzem?

Litości!

Gdyby taki krystkon zaczął łazić po różnych mordowniach i uporczywie nagabywać klientów, prowadząc swoją godzinkową akwizycję, to z każdego szanującego się przybytku spod ciemnej gwiazdy, zostałby wraz ze swoimi barbetlami elegancko wyrzucony na bruk. I nikt nie cackałby się z nim ani nie wyjaśniałby mu, których reguł społecznego współżycia nie przestrzegał, pozostawiając tę kwestię otwartą dla jego własnych przemyśleń.

Libnet to trochę taka piracka tawerna, więc czasem sprawy mogą przybrać tu ostry obrót, tym bardziej gdy masz do czynienia z niereformowalnym natrętem. Skoro dyplomatyczne zabiegi nie przyniosły efektu, to za fraki klienta i won za drzwi z tym wszystkim, co zdążył nanieść do środka. A że czasem się piwo w czasie takiej eksmisji porozlewa, bo pacjent się zapiera o ławy, to już mniejsza z tym - rozmowa z Konopką to i tak w całości koszta utopione.

To jest moje ostateczne słowo w temacie i nie będę wracał więcej do tych kwestii, bo co miało zostać wyjaśnione, zostało wyjaśnione, a teraz należy się po prostu pogodzić z biegiem dziejów, zamiast przeżywać kolejne etapy żałoby (na przykład w poście powyżej mamy do czynienia z targowaniem się).
 
D

Deleted member 6431

Guest
O klęczeniu na grochu itp pisałem z roześmianą gębą ale nie dałem emotikona to błąd bo wszystko brane jest wtedy z pełną powagą.
Pisałem że najmniej Konopka ważny jest bo innego 'konopkę' spotkałoby to samo.Najważniejszy jest wątek bo to praca i czas wielu ludzi miał ponad 100 stron ???ale ostatnie zdanie należy do moderatora a ty jesteś bardzo aktywnym moderatorem i dbasz żeby wszystko grało po twojej myśli to tak trzymaj powodzenia!Też skończyłem.
 

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Jeżeli to była praca to dobrze, że już ją mam za sobą.
Jak bedziesz bardzo zainteresowany co tam pisałem Krystkowi to daj znać to przypomnę z pamięci, moge też w razie czego zacytować coś GAZDY z tego tematu.
 

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
O klęczeniu na grochu itp pisałem z roześmianą gębą ale nie dałem emotikona to błąd bo wszystko brane jest wtedy z pełną powagą.
Pisałem że najmniej Konopka ważny jest bo innego 'konopkę' spotkałoby to samo.Najważniejszy jest wątek bo to praca i czas wielu ludzi miał ponad 100 stron ???ale ostatnie zdanie należy do moderatora a ty jesteś bardzo aktywnym moderatorem i dbasz żeby wszystko grało po twojej myśli to tak trzymaj powodzenia!Też skończyłem.
5-10 stron... dalej to było powtarzanie się wszystkiego jak w dniu świstaka.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Kiedy wróci Konopka???
czy on zablokowany na wieczność czy na czas jakiś tego nie wiem.Pracowity facet i miał pomysł bo chcial coś dla siebie i ludzi zrobić i na forum mial najdluższą dyskusję na ponad 100 stron!
 
Do góry Bottom