Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Sputnik

Szalony naukowiec
482
2 152
"Lancaster był ostatnio widziany:
6 Lipiec 2015"
No właśnie, co się z nim stało?
Odszedl antysystemowy wojownik, autor wielu referatow, filozof, zagorzały przeciwnik demokracji i pracy fizycznej, niedoszly prezes partii i przywodca przewrotu, mąż stanu, koneser egzotycznych potraw z P&P a takze utalentowany lisz (a może krwiożerczy wampir - nigdy nie mógł się zdecydować) i wzorowy rycerz III aksjomatu.

Co o tym sądzicie?
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 234
Zawsze narzekał, że rzucam na niego klątwę snu, gdy pisałem, żeby się wyspał, bo rzekomo po tym tracił przytomność i spał parę godzin. Może siła mojej sugestii wprowadziła go w śpiączkę i teraz leży w szpitalu ;(.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
powiem to co vast: ludzie z forum przychodza i odchodzą. Nie przeżywajcie. W akapie nie będzie nawet czasu opłakiwać ofiar, przyzwyczaić się kurna!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 586
Przecież są wakacje. Pojechał sobie w inne miejsce i ma ciekawsze zajęcia. Ja obstawiam, że prędzej by pojechał do Chin, do H-K, niż do Paragwaju.
 

Denis

Well-Known Member
3 825
8 482
15f2jiq.jpg


 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 909
A ten co? Następny po Lancu odbył relaksacyjną fugę z forum? A jeśli dał całkowitego dyla? Kto będzie, cyt. z Kawiego, "pizgał takie riposty"? Kto zamorduje elaboratem jak mieczem?
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
to od którego roku jest się stałym bywalcem? Mnie też specjalnie systematycznie nie było i nikt nie płacze. Ale tak w ogóle to coraz bardziej mnie wkurwia libnet bo mam wrażenie że ciągle widze tą samą treść tylko w innym opakowaniu. i nudy tu nieraz są w chuj.
 
Do góry Bottom