1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Sputnik, 12 Sierpień 2015.

1. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    19 102
    Ależ to zburzyłoby całą strukturę motywacji i odebrało szansę wykazania heroicznej postawy w obliczu zagrożenia bezinternetowej śmierci towarzyskiej!

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dzięki swojej nieobecności dowiedziałem się jak będziecie za mną tęsknić, gdy spotka mnie realistyczna, permanentna śmierć. Coś na kształt wizji oglądania własnego pogrzebu...

2. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Słabo tęsknili, bo nikt mi nie dał lajka. W dodatku bagatelizowano twoje zniknięcie. Ja sam robiłem to dla lajków, ale nikogo nie obchodzisz i zepsułem se ratio.

nazimno, sabat, wah oraz 3 uzytkowników lubi to.
  3. MaxStirner

MaxStirner Well-Known Member

Polubienia:
    3 865
    Ale jest przecież możliwe, że ktoś po prostu odwali kitę a jako że rodzina lub znajomi zwykle mają gdzieś jakis libnet, a najpewniej nawet o niczym nie wiedzą, to faktycznie można pomyśleć o jakims srodku zabezpieczającym, nie tylko na tym forum - kiedyś widziałem stronę, która działała tak, że jesli nie zalogowałeś sie po okreslonym czasie - dajmy na to po roku - wysyłała maila z wybranymi przez Ciebie hasłami do serwisów typu facebook czy gmail na wybrany adres. Wysyłała też dowolną liczbę ustawionych wiadomości, ale ta opcja była płatna. Może warto pomyśleć, kto wie.

4. Grzechotnik

Grzechotnik Well-Known Member

Polubienia:
    1 996
    Jeden zaginiony a taka panika... Nie jesteście gotowi na AKAP. :)

xawas, wah, osman oraz 4 uzytkowników lubi to.
  5. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 583
    Kiedyś miałem taki pomysł na biznes, że na stronę w necie wrzucałoby się różne materiały, ustawiało komu mają zostać przesłane i na jakich warunkach (np. brak logowania się przez xxx czasu, śmierć - to się da sprawdzić, chociaż byłoby z tym trochę papierologii). Nie sprawdzałem jednak czy coś takiego już istnieje, pewnie już jest milion takich stron, albo nawet nakładki na pocztę, jak to w internetach.

Tu chodzi o to, że to jeden z ostatnich przedstawicieli ginącej rasy propertarian. Jak biały nosorożec, czy tam coś.

lernakow lubi to.
  6. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 201
    Ratunkiem może być jedynie sprywatyzowanie istniejących propertarian. Tylko wolnobiegające gatunki wymierają. Czy ktoś widział, żeby krowy wyginęły?

7. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 583
    Normalnym trybem postępowania w takich przypadkach jest skolektywizowanie w ogrodzie zoologicznym i próby rozmnożenia, ale nie wiem na ile jest to realne zważywszy na szerzący się antynatalizm i III Aksjo.

wah i (deleted member) lubią to.
  8. Mad.lock

Mad.lock barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm

Polubienia:
    4 592
    Coś podobnego można zrobić samemu, jeśli ma się konto mail w serwisie, który umożliwia ustawienie datę wysłania listu. Na zasadzie, że jak się zbliża data i jej nie przedłużysz, to wyśle. Ale haseł bym nie wysyłał tak.

9. Tralalala

Tralalala Guest

Myślę, że największym problemem będzie zapłodnienie samców, ale kto nie próbuje ten nic nie osiąga.

10. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 514
    Korki szampanów, wystrzeliły...

11. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 175
    Cicho, bo jeszcze wróci

Ostatnia edycja: 4 Listopad 2015
    Denis lubi to.
  12. Jaranek

Jaranek Made in heaven - inspired in Hell

Polubienia:
    7 722
    Ostatnio pracował nad jakąś nową religią :cool:

adkorzen i ultimate lubią to.
  13. GoldenColt

GoldenColt Well-Known Member

Polubienia:
    3 033
    Zaglądam od czasu do czasu ;). Ostatnio trochę więcej się udzielałem na innym forum, no i trochę generalnie brakuje mi czasu. Ale wolnościowy duch we mnie nie gaśnie :)

14. Kelsi

Kelsi https://www.youtube.com/watch?v=rKsZG2gSuWs

Polubienia:
    10 123
    Cieszę się, że jesteś. Zawsze miło będę Cię wspominać:)

15. GoldenColt

GoldenColt Well-Known Member

Polubienia:
    3 033
    Miło że ktoś za mną tęsknił :D. Ale zdaje się że np. Przemek Pintal serio stąd wybył? Ktoś wie coś na jego temat?

ultimate lubi to.
  16. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 849
    No wiesz Golden, pisze se na fejsie i chyba ma się dobrze. Coś mu na libnecie chyba przestało pasować, ale chyba raczej nie kwestie związane z seksualną pielęgnacją zwłok uprzednio zawłaszczonych. Czy libnet wsysa i wypluwa? To też chyba nie.

17. ultimate

ultimate Guest

Libertarianki: @Triss , @Nene
    Gdzie one są? Nikt ich nie zastąpi.

18. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 747
    Triss zadaje się z ultrakomuchami ale nie traci przy tym koszerności jak na razie.

ultimate lubi to.
  19. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 532
    Ciekawostka. Pierwsza 50-tka użytkowników forum i + parę numerów poniżej 1000.

1 -
    2 @czarli -
    3 @alfacentauri aktywny
    4 @GAZDA aktywny
    5 @inkTANK -
    6 @kr2y510 aktywny
    7 -
    8 @fafkulec
    9 @Rattlesnake aktywny
    10 -
    11 @Giga -
    12 -
    13 -
    14 @onionforum -
    15 -
    16 @Mescalito
    17 -
    18 @qatryk -
    19 @sunrrrise -
    20 @smootnyclown -

26 @antoni-wiech aktywny
    27 @crack aktywny
    28 @Avx aktywny

42 @xiwox aktywny
    43 @sierp aktywny

177 @mad-lock aktywny
    200 @FatBantha aktywny
    285 @piter1498 aktywny
    427 @kawador aktywny
    584 @MaxStirner aktywny
    661 @tolep aktywny

ultimate i Tralalala lubią to.
  20. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 747
    Znaczy użytkownik 3879 to jakiś n00b?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.