Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 628
Ależ to zburzyłoby całą strukturę motywacji i odebrało szansę wykazania heroicznej postawy w obliczu zagrożenia bezinternetowej śmierci towarzyskiej!

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - dzięki swojej nieobecności dowiedziałem się jak będziecie za mną tęsknić, gdy spotka mnie realistyczna, permanentna śmierć. Coś na kształt wizji oglądania własnego pogrzebu...
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 693
4 666
Ale jest przecież możliwe, że ktoś po prostu odwali kitę a jako że rodzina lub znajomi zwykle mają gdzieś jakis libnet, a najpewniej nawet o niczym nie wiedzą, to faktycznie można pomyśleć o jakims srodku zabezpieczającym, nie tylko na tym forum - kiedyś widziałem stronę, która działała tak, że jesli nie zalogowałeś sie po okreslonym czasie - dajmy na to po roku - wysyłała maila z wybranymi przez Ciebie hasłami do serwisów typu facebook czy gmail na wybrany adres. Wysyłała też dowolną liczbę ustawionych wiadomości, ale ta opcja była płatna. Może warto pomyśleć, kto wie.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 814
12 179
Kiedyś miałem taki pomysł na biznes, że na stronę w necie wrzucałoby się różne materiały, ustawiało komu mają zostać przesłane i na jakich warunkach (np. brak logowania się przez xxx czasu, śmierć - to się da sprawdzić, chociaż byłoby z tym trochę papierologii). Nie sprawdzałem jednak czy coś takiego już istnieje, pewnie już jest milion takich stron, albo nawet nakładki na pocztę, jak to w internetach.

Jeden zaginiony a taka panika... Nie jesteście gotowi na AKAP. :)
Tu chodzi o to, że to jeden z ostatnich przedstawicieli ginącej rasy propertarian. Jak biały nosorożec, czy tam coś.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 148
5 092
kiedyś widziałem stronę, która działała tak, że jesli nie zalogowałeś sie po okreslonym czasie - dajmy na to po roku - wysyłała maila z wybranymi przez Ciebie hasłami do serwisów typu facebook czy gmail na wybrany adres. Wysyłała też dowolną liczbę ustawionych wiadomości, ale ta opcja była płatna.
Coś podobnego można zrobić samemu, jeśli ma się konto mail w serwisie, który umożliwia ustawienie datę wysłania listu. Na zasadzie, że jak się zbliża data i jej nie przedłużysz, to wyśle. Ale haseł bym nie wysyłał tak.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 606
Miło że ktoś za mną tęsknił :D. Ale zdaje się że np. Przemek Pintal serio stąd wybył? Ktoś wie coś na jego temat?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 924
No wiesz Golden, pisze se na fejsie i chyba ma się dobrze. Coś mu na libnecie chyba przestało pasować, ale chyba raczej nie kwestie związane z seksualną pielęgnacją zwłok uprzednio zawłaszczonych. Czy libnet wsysa i wypluwa? To też chyba nie.
 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 909
7 879
Ciekawostka. Pierwsza 50-tka użytkowników forum i + parę numerów poniżej 1000.

1 -
2 @czarli -
3 @alfacentauri aktywny
4 @GAZDA aktywny
5 @inkTANK -
6 @kr2y510 aktywny
7 -
8 @fafkulec
9 @Rattlesnake aktywny
10 -
11 @Giga -
12 -
13 -
14 @onionforum -
15 -
16 @Mescalito
17 -
18 @qatryk -
19 @sunrrrise -
20 @smootnyclown -

26 @antoni-wiech aktywny
27 @crack aktywny
28 @Avx aktywny

42 @xiwox aktywny
43 @sierp aktywny

177 @mad-lock aktywny
200 @FatBantha aktywny
285 @piter1498 aktywny
427 @kawador aktywny
584 @MaxStirner aktywny
661 @tolep aktywny
 
Do góry Bottom