Kryptozoologia, czyli kobiety na libnecie (tu można pokazać swoje cycki)

osman

Well-Known Member
380
2 300
ale teraz i kobity sa niektore takie co siedza w internetach tylko i czękaja na glupich facetów z kasą , z duza kasą i będa się przymilać żeby tylko oskubać z kasy chłopa , cale noce siedzą zamiast robotą się zająć.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
O cyckach tylko gadacie, ja na twarz patrze i musi mieć ładne nogi i długie zadbane włosy ale teraz to wszystko jakies chłopskie te kobity z wyglądu są, chodzą w spodniach i zachowują się jak prosty chłop na roli, pyskate jakieś zarozumiale a w głowie siano, i tylko czaty i myslenie żeby chłopa z kasy oskubać i same pierwsze do łóżka idą, takich normalnych mądrych i z wyglądu kobiecych to teraz mało jest i normalnemu facetowi trudno spotkać dobry materiał na żonę, dobrze że mam kobitkę bo jakby przyszło mi teraz szukać to bym starym kawalerrrm został, heh
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
O cyckach tylko gadacie,
Bo to wątek częściowo bekowy.

ja na twarz patrze
Ja też od tego zaczynam.

chodzą w spodniach
O to nie można mieć pretensji, spodnie są wygodniejsze.

i zachowują się jak prosty chłop na roli, pyskate jakieś zarozumiale a w głowie siano,
Ale one zawsze się tak zachowywały. Jedynie zarozumiałość i pyskatość się uwydatniła, ale to nie dla tego, że się zmieniły a dla tego, że mogą bezkarnie to czynić.

Czaty babskie mnie też irytują. Niektóre tak wymiatają na klawiaturze jak keyboard ninja, przy czym mało który programista czy admin komputerowy jest tak szybki.

myslenie żeby chłopa z kasy oskubać
Mnie się wydaje, że zawsze takie były, ale teraz wyłączyły się im hamulce. Kiedyś miały umiar i rozsądek, bo nie było alimentów i 500+.

same pierwsze do łóżka idą,
Dawać mi takie, byle ładne ciała. :p
Ja miałem jedynie kilka takich przypadków, przy czym z dwóch nie skorzystałem, bo laski były nie w moim guście.

takich normalnych mądrych i z wyglądu kobiecych to teraz mało jest i normalnemu facetowi trudno spotkać dobry materiał na żonę,
A to prawda.
IMO laski się absolutnie nie zmieniły od wieków, one zawsze takie były, dziś są jedynie odmóżdżone i ogłupione przez system i to jest problem.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Krzysiu , ty to może wiesz czy to prawda bo ja to słyszalem że w tych dużych sklepach marketach to same te dziewuchy dają i to takie młode też są co to jeszcze w podstawowce się uczą, podchodzą do facetow i mowią że loda zrobią jak im stanik albo majtki za to kupi, taki jeden od nas z roboty nam opowiadał że taką spotkał w sklepie przykleiła się do niego i mówi że by skorzystał i poszedl do przymierzalni z ta małolatą numerek odwalić, ale był z żoną i stała w kolejce po mięso i nie był pewny czy by zdążył zanim ona zakupy zrobi, to dureń nawet nie myśli że jakiegoś syfilisa by podłapać mógł takie głupie chłopy i to 40 lat ma dureń ale nie wiem czy prawdę mówił czy jajca sobie z nas robił.
a te czaty krzysiu to nie tylko babskie, bo kiedys w nocy sami faceci gadaliśmy o piłce nożnej i zeszlo na polityke i sie przyplątała jakaś dziewucha i to na siłę sama miedzy facetów wlazła mało ktory z nas do niej się odezwał to zaczeła lizać chłopów że jeden jest fajny bo na piłce się zna a ona wielka kibicka jest i przeszkadzała nam w gadce i w końcu jeden powiedzial jej paszoł won a ona do niego to ty wpierdalaj, ale w końcu sie wyniosła, żadnego wstydu te dziewuchy nie mają wszystkie nie są takie ale większość na pewno. co to teraz sie porobiło, jeszcze 10 lat temu to facet starał się o kobitę a teraz same lezą na siłę i wstydu nie mają i myślą że facet jest głupi i nic nie wyczuje i można go czarować.ja to tylko martwie sie o syna bo jak mi przyprowadzi do domu jakąś zdzire i powie że to bedzie jego żona to bedzie dla mnie czas żeby umierać, heh
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
co to teraz sie porobiło, jeszcze 10 lat temu to facet starał się o kobitę
To coś złego? Konserwa mode on? Nie słyszał pan o hipergamii? hajs daje +2 atrakcyjności (2 bo dolicza się do tego praca), schludność 1+, nawijka kolejne +1 i z 4/10 mamy 8/10. Oczywiście to tylko orientacyjne liczby.

a te czaty krzysiu to nie tylko babskie, bo kiedys w nocy sami faceci gadaliśmy o piłce nożnej i zeszlo na polityke i sie przyplątała jakaś dziewucha i to na siłę sama miedzy facetów wlazła mało ktory z nas do niej się odezwał to zaczeła lizać chłopów że jeden jest fajny bo na piłce się zna a ona wielka kibicka jest i przeszkadzała nam w gadce i w końcu jeden powiedzial jej paszoł won a ona do niego to ty wpierdalaj, ale w końcu sie wyniosła, żadnego wstydu te dziewuchy nie mają wszystkie nie są takie ale większość na pewno
to na IRC nikt już nie wchodzi, co?

Czaty babskie mnie też irytują. Niektóre tak wymiatają na klawiaturze jak keyboard ninja, przy czym mało który programista czy admin komputerowy jest tak szybki.
No oczywiście, że tak - żeby zacząć pisać kod trzeba najpierw POMYŚLEĆ.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
Kompowiec możesz mowić na mnie konserwa a ja mam to wiesz gdzie??/ nie mówię że to złe że szukają facetów, ale maja randkowe do tego fora to po co się pchają na siłę facetom jak ich nie chcą??/ aż facet musi powiedzieć żeby się wyniosła dopiero zrozumie taka natarczywa baba , ja na czaty babskie nie wchodzę i nie przeszkadzam kobitom w ich gadkach a jak wejdę to tylko czytam i się najwyżej pośmieję, heh
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
nie mówię że to złe że szukają facetów, ale maja randkowe do tego fora to po co się pchają na siłę facetom jak ich nie chcą?
No to każesz wykurwiać i po problemie:

aż facet musi powiedzieć żeby się wyniosła dopiero zrozumie taka natarczywa baba
to nie ma znaczenia - bardziej kumate będą wiedzieć kiedy się wycofać, idiotom trzeba bezpośrednio, najlepiej lepa na ryj.
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
A jak szukaliście dla siebie kobitki to co było ważne dla was wykształcenie czy charakter??/
ale może tylko cycki albo nogi, heh
 

osman

Well-Known Member
380
2 300
A to tego nie wiedziałem że po literkach można sie dogadać a i ruchanie ważne, brzydka krzywe nogi ale ruchanie ma wyćwiczone i dobrze i do przodu, heh
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
dużych sklepach marketach to same te dziewuchy dają i to takie młode też są co to jeszcze w podstawowce się uczą, podchodzą do facetow i mowią że loda zrobią jak im stanik albo majtki za to kupi, taki jeden od nas z roboty nam opowiadał że taką spotkał w sklepie przykleiła się do niego i mówi że by skorzystał i poszedl do przymierzalni z ta małolatą numerek odwalić, ale był z żoną i stała w kolejce po mięso i nie był pewny czy by zdążył zanim ona zakupy zrobi, to dureń nawet nie myśli że jakiegoś syfilisa by podłapać mógł takie głupie chłopy i to 40 lat ma dureń ale nie wiem czy prawdę mówił czy jajca sobie z nas robił.
Ja się z tym nie spotkałem w mojej okolicy. Wszyscy z Warszawy mówią, że takie są, ale widocznie tam.

A jak szukaliście dla siebie kobitki to co było ważne dla was wykształcenie czy charakter??/
Ładna japa, ładna figura i ogólnie ciało. Jak coś nie pasi, to na myśl o kopulacji robi mi się niedobrze.

Literki! Kręcę teraz z jedną dualką i to był dobry pomysł.
Jakie literki?
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Dalej sprawdzasz sobie w tabeli relacji, kto jest Twoim dualem.

http://socjonika.pl/#!Tabela_relacji

Tu są zebrane alternatywne akronimy:

http://socjonika.pl/#!Nazewnictwo_typów


Jeżeli wyszło Ci, że jesteś ekstrawertykiem (a strzelam, że będzie to coś koło ENTP), bierzesz poprawkę na konwersję między systemami MBTI i socjoniki, odwracając ostatnią literę u strony introwertycznej.

Przykładowo:

1. W teście wyszło ENTP.
2. ENTP z typologii MBTI w nazewnictwie socjonicznym określany jest podobnie ENTp oraz dodatkowo niekojarzącym się z MBTI trójliterowym akronimem - ILE
3. Sprawdzasz, kto jest dualem dla ILE -> SEI
4. SEI to po prostu ISFp
5. Ponieważ introwertycy w terminologii socjonicznej w stosunku do MBTI są odwróceni pod kątem ostatniej litery, socjoniczny ISFp to ISFJ z MBTI.


Czteroliterowe akronimy z socjoniki różnią się od czteroliterowych akronimów MBTI tym, że ostatnią literę typu mają małą.

A jeżeli wyszło ci jednak coś innego, to sprawdzasz w tabeli z kim masz osobowościowe zgody i kosy. Duali zalecają do długoterminowych związków i przyjaźni, ale ponoć sporo zależy też od wieku i najprościej o dobre relacje z uzupełniającym cię przeciwieństwem na początku życia.
 
U

ultimate

Guest
O cyckach tylko gadacie, heh
:D
images
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Ładna japa, ładna figura i ogólnie ciało. Jak coś nie pasi, to na myśl o kopulacji robi mi się niedobrze.
a kobity mają zgoła na odwrót - mogą się przespać z kimś, kto nie jest rewelacyjny (np. związek "wychodzony", "wystarany") ale tylko za coś w zamian - zwykle sprowadza się to do kredytu, alimentów, dziecka, ślubu.
 
Do góry Bottom