Kryptozoologia, czyli kobiety na libnecie (tu można pokazać swoje cycki)

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ruda wrzucił/ła trochę cyca z ryszawym włosem i już lajki lecą... a ja jak się muszę namęczyć by jeden dostać :(
Tak musisz się namęczyć, bo nie jesteś ryżą i nie masz cyca. Dzięki skaczącemu Buddzie, otoczonemu czterdziestoma czterema swastykami, nie ma równości na tej planecie. I dzięki temu brakowi równości mamy życie.
 

DEZ.informacja

#osobno
118
68
Kobiety jako słabsze nadrabiają knuciem i spiskowaniem. Są fałszywe, a przysłowie: "w każdej kobiecie kurwy jest dwie trzecie" ma także uzasadnienie ewolucyjne. Kobiety to również socjalistki. W przyszłości, w futurystycznym świecie Kurzweilowskim kobiet nie będzie - zostaną zabite przez superinteligentny byt, a ich symulacje (popęd będzie można oczywiście też wyłączyć) będą dostępne dla rozrywki i pokazywania jak wyglądała kiedyś czysta głupota.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
I tak nie poruchasz, kucu.
korwin_mikke_i_kalisz_o.jpg
 

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 499
NŚ... znalazłeś tę focię z nickiem przed stworzeniem konta :*

Tak wszystko zaplanowałem wcześniej.

Warto też wspomnieć o tym, że kiedy rozpisywałem plany o 2 w nocy na zrobienie was w jajo za oknem była burza z piorunami.

Za tydzień spieniężę mój wysiłek podawania się za laskę na forum i wyjadę do ciepłych krajów - a wy nie będziecie nadal wiedzieć co w was uderzyło.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
To Mikioli miał takie nieziemskie wymogi :) Gazet nie czytam, więc żadnej nie mam. A datę uznałem za zbyteczną. Uważam że wymóg pokazywania daty przy weryfikacji fotek z internetu jest wymogiem drakońskim. Czy to mój przyjaciel? Tego akurat się nie da zweryfikować, musi wystarczyć ci moje słowo :)
 

Nehsiac

Member
26
65
To Mikioli miał takie nieziemskie wymogi :) Gazet nie czytam, więc żadnej nie mam. A datę uznałem za zbyteczną. Uważam że wymóg pokazywania daty przy weryfikacji fotek z internetu jest wymogiem drakońskim. Czy to mój przyjaciel? Tego akurat się nie da zweryfikować, musi wystarczyć ci moje słowo :)
Szanuję, że nie boisz się zostać wyzwanym od metroseksualnych.
Kto następny pokazuje klatę w celu weryfikacji?
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W przyszłości, w futurystycznym świecie Kurzweilowskim kobiet nie będzie - zostaną zabite przez superinteligentny byt, a ich symulacje (popęd będzie można oczywiście też wyłączyć) będą dostępne dla rozrywki i pokazywania jak wyglądała kiedyś czysta głupota.
Po co?
Wystarczy zacipować zachipować, takim chipem podłączonym do rdzenia kręgowego i będą w pełni kontrolowane z pilota. Przyszłość to transhumanizm. :p
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Pamiętajcie, że dopuszczenie kobiet do wspólnego stołu, zniszczyło zachodnią cywilizację.
Imprezy to jedno, a filozofowanie czy planowanie wojny to drugie. Jak się nie miesza tych rzeczy, to wszystko jest ok.
Jak się nie dopuści kobiet do imprez, to chłopy wcześniej czy później będą masowo iść w pedały. Na imprezach wielkie siusiaki rulez, a jak nie siusiali to gotówka. A rzeczy wyższe i tak zawsze będą domeną samców. Naszą cywilizację nie niszczą kobiety, a właśnie samce. Tak, samce, durne samce które mieszają wszystko i mylą palca z tym, co koń pod brzuchem nosi.

Przydała by się odjebka samców, odjebka za brak logiki i za kwękaczostwo pizdololskie.
Ależ anegdoty Krzysia o kobietach i stołach wskazują na coś zupełnie innego.
To nie anegdoty, wszystko to było naprawdę. Świadkowie/uczestnicy tych imprez jeszcze żyją. Jak by się uparł, to można ich przesłuchać wariografem.
 

Kompowiec2

Satatnistyczny libertarianin
459
168
moja klata nie wymaga tych śmiesznych weryfikacji. Znajdź mi drugi taki westerplatte.
https://anonfiles.com/file/3a4825d7930e8bd4196a4021c014fd06
Hasło to Masturbator. Zaszyfrowane VimCryptem (standardowo :X czyl cm) Jestem ciekaw czy możliwa jest deszyfracja, bo teraz sam z tym kombinuje i nie potrafię wywołać z tego zdjęcia...

Choć, jeśli o to chodzi (nie tylko tits or GFTO ale też pics or didn't happen) to daje się też kciuka w górę. (kciukoznaczek)

Kiedyś, w czasach studenckich, znajomy poprosił mnie o pomoc w przygotowaniu do egzaminu poprawkowego z fizyki na polibudzie. Otóż znajomy ten chodził wcześniej do technikum, typowo męskiego technikum. Mówił, że miał zgraną klasę - sami faceci, gdy jeden potrzebował pomocy, inni pomagali, zawsze można było pogadać o wspólnych zainteresowaniach (czyli w tym wypadku o silnikach). Jednak w pewnym momencie doszła do nich jedna dziewczyna. I wtedy się zaczęło. Wszystkim odjebało, zaczęło się, typowo męskie, pokazywanie, kto ma większego siusiaka, każdy chciał jej zaimponować i dostawał małpiego rozumu. I tak ze zgranej klasy zrobiła się banda małp. Znajomy mówił, że odechciało się chodzić do szkoły.

Wnioski. Proponuję zmiany strukturalne - każda kobieta (albo każdy kto podaje się za kobietę) powinna zostać zbanowana. Dla dobra braci libertariańskiej. Zobaczmy które cywilizacje idą w górę, a które idą w dół. Żydzi, muzułmanie - oni nie dopuszczają kobiet do wspólnych rozmów, modlitw. Natomiast inaczej jest w cywilizacji zachodniej. Chcecie skończyć jak chrześcijanie? Nie bez powodu starożytni greccy myśliciele spotykali się w męskim gronie. Nie zmuszam od razu do naśladowania pitagorejczyków, który zabawiał się ze sobą. Pamiętajcie, że dopuszczenie kobiet do wspólnego stołu, zniszczyło zachodnią cywilizację.
Tyle prawdy. Tak się cieszę że mnie tak nigdy nie odpierdala.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom