1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Kryptozoologia, czyli kobiety na libnecie (tu można pokazać swoje cycki)

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez Tomasz Panczewski, 20 Październik 2015.

1. DEZ.informacja

DEZ.informacja #osobno

Polubienia:
    70
    To coś o nazwie Nehsiac nie jest kobietą. One nie są zbyt lotne umysłowo, po drugie pisze zbyt konkretnie. Typ wkleił zdjęcie swojej laski, po raz kolejny jest to jakiś chory admin/mod zwyrol. Mój mizoginiczny komentarz (sama prawda!) nie dostał lajków, za to zostaliście zmanipulowani, może nawet przez żydokomunę! Judeopolonia i razwiedka wręcz szaleją na forum przed wyborami, nie dajcie się zacipować lewakom!

Ciek lubi to.
  2. Nehsiac

Nehsiac Member

Polubienia:
    64
    Nawet prezes Janusz, mówił że kobiety ogólnie są inteligentniejsze od facetów. Ale to wy samce macie zarówno większe szanse na bycie najlepszym w czymś jak jednocześnie najgorszym w czymś. Także średnio jesteście mniej inteligentni niż my płeć słaba. I dobrze, bo jakbyście mieli siłę i inteligencje to byliście zbyt zajebiści.

3. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 355
    Statystycznie są mniej inteligentne, jeśli za miarę inteligencji przyjąć współczynnik IQ. To nie oznacza że wszystkie kobiety są mniej inteligentne od wszystkich mężczyzn. Równie dobrze może się okazać, że masz największe IQ wśród wszystkich użytkowników tego forum.

4. Tralalala

Tralalala Guest

IQ wogle jest miarodajne przy ocenianiu inteligencji?

5. Non Serviam

Non Serviam dinozarły dinozarły jaka szkoda, że wymarły...

Polubienia:
    1 811
    Mówił, że są mądrzejsze nie inteligentniejsze. Średnia IQ kobiet i mężczyzn jest mniej więcej taka sama, jedynie rozkład jest inny.

Ostatnia edycja: 21 Październik 2015
    wah i (deleted member) lubią to.
  6. kr2y510

Polubienia:
    20 355
    Masz inną skalę inteligencji?
    Masz inne zunifikowane metody pomiaru?

Non Serviam lubi to.
  7. Nehsiac

Nehsiac Member

Polubienia:
    64
    Tak ale trzeba się porównywać w tym samym systemie. Nawet mensa sprawdza IQ w 2 systemach w zależności od kontynentu. Także osoba mówiąca, że ma 160 IQ w systemie x w przeliczeniu na system Y miała by poniżej średniej.

Szczerze wątpię. W końcu moja rola ogranicza się do siedzenia w kuchni. :)

fds i kr2y510 lubią to.
  8. kr2y510

Polubienia:
    20 355
    To niczego nie dowodzi, a kuchnia może być doskonałym azylem.

9. Tralalala

Tralalala Guest

Nie mam, nie znam też innych. Poprostu kiedyś czytałem, że IQ wcale nie jest miarodajne jeżeli chodzi o inteligencję ale nie chciało mi się grzebać ani nie jestem tego pewny więc wrzuciłem to w formie pytania, tak aby ktoś czytający mógł sobie pogrzebać w inną stronę.

10. Nehsiac

Nehsiac Member

Polubienia:
    64
    No i jeszcze są testy, z dwoma poprawnymi odpowiedziami. np na obrazku jest odcinek, sześcian i pytanie czego brakuje.
    wśród losowych rysunków są dwie poprawne odpowiedzi
    Jedna mniej punktowana
    i druga więcej
    w tym wypadku mniej punktowany jest kwadrat a bardziej tesseract.
    Kwadrat jako "brakujący" element a tesseract jako naturalny rozwój sześcianu.
    Także testy są miarodajne ale tylko, jeśli dwie osoby poddadzą się tym samym testom.

11. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 796
    @Nehsiac

Pytanie: broń palna - jesteś za czy przeciw?

Jeśli za, to jak bardzo w skali od 1 (Szwajcaria sprzed 1999) do 10 (Polska 2015)?

nazimno, wah, luke27 oraz 2 uzytkowników lubi to.
  12. Nehsiac

Nehsiac Member

Polubienia:
    64
    Przestępca i tak broń sobie załatwi, broń czarno prochowa jest aktualnie legalna i jakoś nikt się nie strzela w dodatku uzbrojony obywatel = silne państwo. Pozwolę więc odpowiedzieć na to pytanie rozszerzając skalę do -1. Gdzie -1 to automaty z bronią palną, w których pistolety, automaty, karabiny są sprzedawane poniżej ich realnej wartości.

13. vast

vast Well-Known Member

Polubienia:
    5 488
    Już prędzej silny naród niż państwo. Uzbrojone państwo =/= uzbrojeni cywile. Państwo to kasta urzędniczo-administracyjna, policja, wojsko i wymiar sprawiedliwości. Więc im więcej broni w rękach cywili, tym mniej władza jest skłonna ograniczać tymże cywilom prawa obywatelskie, okradać, wprowadzać zamordyzm, itp. Więc mi się wydaje że państwo wtedy jest słabsze, przynajmniej jeżeli chodzi o sferę relacji władza-obywatel wewnątrz granic tego państwa.

14. pampalini

pampalini krzewiciel słuszności, Rousseaufob Członek Załogi

Polubienia:
    6 201
    Jego teoria jest wzięta stąd, jeśli ktoś nie wie:

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Bell_Curve

Stefan gadał z autorem

nazimno, Luizy i FatBantha lubią to.
  15. Ciek

Ciek Miejsce na Twoją reklamę Członek Załogi

Polubienia:
    10 600
    Też mi się tak wydaje. Znaczy się admini raczej nie, z oczywistych względów, ale to może być faktycznie jakiś moderator. W tej grupie nie ma żadnego poszanowania dla III Aksjo, szerzy się za to liberynizm, zepsucie i śmieszkowanie.

W ogóle chciałem powiedzieć, że bardzo podoba mi się idea @tomahawk :

Ja jestem za, pytanie tylko co na to Maciek. Skoro lewicowy Facebook oferuje do wyboru 50 (?) płci, to logicznym jest, że libowy libnet powinien iść w drugą stronę, drogą wytyczoną przez wielkich kapitalistów jak np. Henry Ford i dać użytkownikom możliwość wyboru każdej płci, pod warunkiem, że będzie to płeć męska. Jeśli pozwoliłoby to ocalić choć jeden temat przed śmieszkowaniem, to powinniśmy to zrobić.

Zupełnie serio, na SB już kiedyś pisałem, że pracowałem w firmie, która zatrudniała samych facetów i jedyną kobietą była sekretarka w wieku przedemerytalnym. Była to najlepsza firma, z jaką miałem do czynienia. Żadnych ploteczek, podśmiechujek i podmacywania w kuchni. Nikt nie zachodził w ciążę, nie miewał okresu, nie bolała go głowa, nie urywał się z roboty, bo trzeba się zająć gówniarzem. Chodziło to jak w szwajcarskim zegarku. Szybko zorientowali się, że jestem leniem i mnie wyjebali, co też o nich dobrze świadczy.

16. WnusioPinoczeta

WnusioPinoczeta Dawniej "Arturek"

Polubienia:
    1 481

Odc. Bebe's Boobs Destroy Society

17. Crov

Crov Well-Known Member

Polubienia:
    1 471
    Nie wiem dlaczego, gdy pojawi się kobieta to prosi się o zdjęcie cycków. Jakby to w dzisiejszych czasach było potwierdzeniem czegokolwiek.

"Cześć, jestem Rafalala, jestem kobietą. Tu moje zdjecie:"

PS Przy pisaniu tego posta wpisalem naiwnie Rafalala w google grafika. Nie dość, że kiedys odkryja to znajomi, to do tego moja psychika juz nigdy nie bedzie taka sama.

18. ultimate

ultimate Guest

To samo było w dawnej mojej firmie ale była młoda i miała kilku adoratorów. Jednego z nich wywalili z roboty bo chciał ją zgwałcić na biurku:D

19. osman

osman Well-Known Member

Polubienia:
    1 608
    kumpel poczytał to forum i mówi do mnie , że kobity nie maja poglądów wolnościowych, że nie ma takich kobit, a te co na takim forum libnetowym piszą to same rozwódki co szukają chłopów, że takie rozwódki to najgorszy sord ludzki dla niego, a sam też jest rozwodnikiem i skończylo się na ostrej kłótni i poszedł sobie, bo by dostał w ryj, bo według mnie pierdolił głupoty , bo kobity tez mają poglądy wolnościowe, a nawet jakby chłopów szukały to co z tego??/ ale po co na takim forum jak maja fora randkowe.

szeryf17 i (deleted member) lubią to.
  20. osman

osman Well-Known Member

Polubienia:
    1 608
    hensley , bo nie lubię frajerów co sami gówno warci są a kobity traktują jak szmaty, po ryju dać takiemu to może rozum mu wróci!

ultimate lubi to.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.