Krótkie pytanie od nooba - dlaczego Korwin jest tak nieskuteczny?

military

FNG
1 766
4 727


Korwin i jakiś Kurwiński z PO. Nie znam, pierwszy raz widzę, ryj jakby go od pługa oderwali - ale w demagogii całkiem dobrze przeszkolony. Wrodzona głupota malująca się na twarzy nie pozwala mu przyjąć do wiadomości kontrargumentów.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700


Korwin i jakiś Kurwiński z PO. Nie znam, pierwszy raz widzę, ryj jakby go od pługa oderwali - ale w demagogii całkiem dobrze przeszkolony. Wrodzona głupota malująca się na twarzy nie pozwala mu przyjąć do wiadomości kontrargumentów.

Nie byłem w stanie obejrzeć tego programu do końca. Ta małpa z PO nie wie co to jest procent składany. Ona tylko potrafi pierdolić smuty niskim głosem. Tych skurwysynów z PO należy wybić jak lisy hodowlane, ściągając im skóry żywcem.
 

Volvek

Well-Known Member
797
1 919
Wiemy dobrze, że Mikke ma rację w tej debacie, ale osobiście uważam, że wygrał typ z PO. Wtykał Mikkemu słowa, których nie powiedział, wyśmiewał jego argumenty o Chinach, ładnie manipulował całą dyskusją i prostych ludzi pewnie przekonał do siebie, takie mam wrażenie.

A tu inspirująca wypowiedź JKM, słuchałem audycji, w której to powiedział już jakiś czas temu i bardzo zapadła mi w pamięć:

 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Ta najlepsza wypowiedź rzeczywiście jest jedną z jego najlepszych ever. A przy procencie składanym to aż cofałem dwa razy, żeby się upewnić; czy ten luj w garniturze naprawdę dodaje punkty procentowe, ROK PO ROKU??
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Zasadniczo to bardziej manifest wolnościowy, rzeczywiście wspaniały fragment z Korwina. Kluczowy wg mnie również dla myśli libertariańskiej.
W jeszcze prostszej formie ten sam sens można odnaleźć - wyjmując być może z kontekstu - u Lecha Janerki: "patrzcie jak się lata, gdy dupa jest wolna od bata".
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
"Budzę się świtkiem, płacę za hotel (z własnej kasy), jem śniadanie (na własny rachunek) - potem przyjeżdża po mnie czarna limuzyna (z opóźnieniem o kwadrans; druga taka przyjeżdża po CEPkę z sąsiedniego hotelu - Unii nie stać na program optymalizujący dyspeczerkę...) i przywożą nas (na koszt UE) pod budynek Unio-Parlamentu w Strasburgu.
Na salę Ważnych Obrad wchodzę spóźniony dwie minuty - zastanawiając się, czy posiedzenie skończy się dostatecznie szybko, bo muszę wyjeżdżać: mam ważne narady w Warszawie".

"P. Marcin Schultz, ober-CEP, otwiera obrady o 10.03. Oznajmia 751 CEPom, że w kwestii spraw widniejących w punktach porządku dziennego nie wpłynęły żadne wnioski, więc uważa je za przyjęte przez aklamację. O godzinie 10.06 zamyka posiedzenie, przy ogólnym zrozumieniu - bo nie tylko CEPy, ale i wszyscy urzędnicy, którzy przecież są na ogół z Brukseli, mają już spakowane walizki.
Teraz najważniejsza rzecz: podpis na liście obecności (€306 diety) i autobus odwozi mnie (na koszt UE) 150 km (!!) na lotnisko we Frankfurcie, skąd (na koszt UE) polecę business-klasą do domu".
"Zdumiewająca rzecz: nawet CEPy z Lewicy, sprzeciwiające się (rzekomo narzucanej przez Unię wszystkim podległym jej krajom) polityce oszczędności - w tym samym nieraz zdaniu domagają się likwidacji tej drugiej siedziby Unio-Parlamentu; i nie widzą w tym sprzeczności!!!!
À propos moich słów o burdelu... Niech bywalcy mnie uświadomią: czy panienki zarabiają tam €102 za minutę?"
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Coś czuję, że znowu będzie raban w mediach i zwłaszcza za granicą jak pojedzie do Brukseli. Farage i Le Pen mogą się tylko cieszyć, że nie są z nim w grupie.

W rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy", zapytany o to, czy segregacja ludzi według rasy jest poprawnym procederem, odpowiedział: – To taka sama sytuacja, gdy kobietom nie wolno wchodzić do męskiej ubikacji. Co jest zbrodniczego w tym, że czarnym nie wolno wchodzić do toalet dla białych? – powiedział Janusz Korwin-Mikke.

http://www.fakt.pl/polityka/korwin-...in-mikke-o-czarnoskorych,artykuly,473043.html

Ale nie sądzę, że będzie to miało wpływ na poparcie, bo Polacy mają w dupie murzynów.
 

orcen92

Active Member
151
205
Coś czuję, że znowu będzie raban w mediach i zwłaszcza za granicą jak pojedzie do Brukseli. Farage i Le Pen mogą się tylko cieszyć, że nie są z nim w grupie.

W rozmowie z tygodnikiem "Do Rzeczy", zapytany o to, czy segregacja ludzi według rasy jest poprawnym procederem, odpowiedział: – To taka sama sytuacja, gdy kobietom nie wolno wchodzić do męskiej ubikacji. Co jest zbrodniczego w tym, że czarnym nie wolno wchodzić do toalet dla białych? – powiedział Janusz Korwin-Mikke.

http://www.fakt.pl/polityka/korwin-...in-mikke-o-czarnoskorych,artykuly,473043.html

Ale nie sądzę, że będzie to miało wpływ na poparcie, bo Polacy mają w dupie murzynów.
Za to go pojadą... Z grubej rury przyłożył :D
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Może by jakoś scalić oba wątki (ten i o bólu dupy) albo zamknąć i zacząć jeden nowy, gdyż ponieważ zasadniczo są o tym samym a różnic nie dostrzegam. za to trzeba przeglądać bez sensu oba naraz bo czasem niechcący ktoś poda info które obok już jest.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Wątek "Ból dupy" został założony na potrzeby właśnie przedwyborczego i powyborczego.. bólu dupy mediów.

Ten wątek służy chyba bardziej jako wątek zbiorczy dt. tego co piszczy w świecie okołoKNPowym i Korwinowym i dotyczy samych wypowiedzi Korwina, jego działalności oraz działalności jego "świty".

Dobrze by było przemianować ten wątek, bo jego nazwa się nieco zdezaktualizowała (od kiedy Korwin udowodnił, że jednak jest "skuteczny" ;) )
 
D

Deleted member 4476

Guest
I co, jest jakiś raban w mediach w sprawie toalet dla murzynów? Przejrzałem tylko parę komentarzy na wykopie i jestem zniesmaczony. Wypowiadają się jacyś rzekomi liberałowie gospodarczy, którzy odsądzają go od czci i wiary w wolny rynek. Dziękuję za taką wolność gospodarczą w której nie mogę mieć toalety tylko dla wysokich niebieskookich blondynów, rudych albo homosiów :(
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Korwin spełnia przedwyborcze obietnice!!!

comment_2qfNddhmeBMNuLRWk6Tat7qdZYgJf4Eg.jpg


I to nie jest fejk -> https://twitter.com/MichalBoni
 
Ostatnia edycja:

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
"Gdy się nawinie, dostanie [Michał Boni - przyp.red.] w zęby. Gdy zrobiłem ustawę lustracyjną, on pojawił się na mównicy sejmowej, nazwał mnie idiotę i oszołomem, że mogę go podejrzewać. Parę lat później przyznał się, że był agentem. Nie przeprosił mnie, więc gdy go spotkam, dam mu w mordę. Stanie się to pewnie w Parlamencie Europejskim"

comment_cvSKkaGM7OPhzciNsJz7ynrYo3oYLS1F.jpg
 

Grzechotnik

Well-Known Member
988
2 223
Zgodnie z zapowiedzią spoliczkowałem właśnie p.Michała Boniego.
Zrobiłem to w miejscu dyskretnym, w saloniku MSZ, w obecności kilkunastu osób na poziomie - by oszczędzić p.Boniemu wstydu publicznego. Ku mojemu zdumieniu ta gnida, zamiast przysłać mi sekundantów żądając satysfakcji, natychmiast się tym pochwaliła!!!
Gdyby wiedział, to bym, zamiast policzkować, napluł mu w twarz...
Dla nieświadomych: jestem autorem Uchwały Lustracyjnej - która ujawniła nazwiska byłych agentów SB i UB (tych, co nadal pracowali dla bezpieki III RP, Antoni Macierewicz niestety nie ujawnił...). Po tej Uchwale p.Boni pojawił się w telewizji, publicznie mnie zbeształ, zwymyślał od ostatnich - i oświadczył, że muszę być niespełna rozumu. Po czym po kilku latach przyznał się, że agentem był - i nigdy mnie za te słowa nie przeprosił.


I jak tu go nie kochać? Zaskakująca słowność. Szkoda, że nie przyjebał mu przed kamerami, słupki by poszybowały w kosmos...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
I teraz jestem skonfudowany. I co mam o tym myśleć? Czy Korwin jest pampalinistą, czy pampalini korwinistą?
 
Do góry Bottom