1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Krótkie pytanie od nooba - dlaczego Korwin jest tak nieskuteczny?

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez bakanan, 2 Czerwiec 2013.

1. dataskin

dataskin Secesyjny Panarchista

Polubienia:
    5 838
    Agent, który donosił SB (i krzywdził innych) dostał, z prywatnej inicjatywy - w pysk. Nawet rozpatrując to zachowanie od strony etyki libertariańskiej - wszelkie aksjomaty zostały zachowane :)
    Dla chamstwa, cwaniactwa, donosicielstwa nie ma przedawnień..
    W zasadzie plaskacz to najmniejsza kara, jaką można mu było wymierzyć ;>

Komentarz ludu:

"Pierdolą na tvn24, że Korwin łamie wszelkie standardy.
    JKM wprowadza nowe standardy - kto z polityków kłamie ten dostaje po ryju."

"Kurwa ma ten Boni honor i godność człowieka?
    Facet z jajami poszedłby do telewizji, powiedział że zapomina o całej sytuacji i przeprasza JKM jeśli poczuł się urażony jego wypowiedzią z 91 roku. Temat do końca dnia wygasa w mediach. I tyle, tak postępuje facet.
    A ten leci do telewizji i publicznie płacze że ktoś go uderzył. Jak 8 - letnie dziecko, które leci do mamy z płaczem, że kolega na podwórku go kopnął."

Ostatnia edycja: 11 Lipiec 2014
  2. Taki Owaki

Taki Owaki Libertyn mimo woli

Polubienia:
    1 249
    Ale część opinii jest przerażająca - "skandal", "wariat", "ciężko uwierzyć". A przecież to w końcu jakiś powiew normalności.
    Należało się, Korwin spełnił swoją obietnicę - i im ciężko w to uwierzyć. Dla mnie skandalem jest, że taka kreatura łazi jeszcze po tej ziemi, co więcej: wybierają ją gdzieś w jakichś demokratycznych wyborach i odznaczają orderami - w TO jest mi ciężko uwierzyć.
    To po raz kolejny uświadamia mi z czym libowie będą musieli się zmierzyć, jeśli Korwina spotyka taki opór...
    A jeszcze nie czytałem co wysmażyła GW

Ale ten genialny wpis ma już 10 000 lajków:
    https://pl-pl.facebook.com/janusz.k...3222060.370988.277681892059/10152180905642060

Korwin-Mikke: żałuję, że nie naplułem Boniemu w twarz
    http://www.tvn24.pl/korwin-mikke-zaluje-ze-nie-naplulem-boniemu-w-twarz,448679,s.html

Staszek Alcatraz lubi to.
  3. orcen92

orcen92 Active Member

Polubienia:
    201
    Korwin raczej nie straci na tym, jak już to zyska ludzi chcących "Twardej Ręki" :)

Claude mOnet lubi to.
  4. dataskin

Polubienia:
    5 838
    Raczej "sprawiedliwości" :>

5. orcen92

orcen92 Active Member

Polubienia:
    201
    Twardej Sprawiedliwości też może być :)

6. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 199
    Zyska i to dużo. Będą głosy, że:
    po 1) spełnił obietnice, jedyny polityk co nie rzuca słów na wiatr, nie robi z gęby cholewy
    po 2) uderzył ubeka i kapusia, któremu się należało
    po 3) uderzył polityka - każdy by chciał to zrobić
    po 4) jest honorowy

7. dataskin

Polubienia:
    5 838
  8. Volvek

Volvek Well-Known Member

Polubienia:
    1 674
    Jak dla mnie to są Ci sami internauci, którzy już wcześniej byli wyborcami KNP. Moim zdaniem to się źle odbije w sondażach, ale obym się mylił.

9. orcen92

orcen92 Active Member

Polubienia:
    201
    Widziałem sporo głosów:
    "Kurczę, widzę, że ten JKM to honorowy gość, i jeszcze bije ubeckich kapusiów!! propsy!!! Chyba będę na niego głosował"

Hejtują głównie ci, którzy na NP nie zagłosowaliby i tak.

Volvek i dataskin lubią to.
  10. dataskin

Polubienia:
    5 838
    Jeden plaskacz to mało, Boni powinien dostać w pysk od każdego internauty za próbę przeforsowania ACTA

11. dataskin

Polubienia:
    5 838
  12. orcen92

orcen92 Active Member

Polubienia:
    201
    Te normalne komentarze miały po kilka tysięcy lajków, nieźle ich minusują :)

13. Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz Tak jak Pan Janusz powiedział

Polubienia:
    7 199
    Nawet się nie krygują z brakiem rozkładania minusowania w czasie, żeby to jakoś wiarygodnie wyglądało :)

14. Karmazynowy Mściciel

Karmazynowy Mściciel To ja będę budował drogi w akapie

Polubienia:
    499
    Swoją drogą,
    a to ci dopiero cebula! :D

piezol lubi to.
  15. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 718
    Jeden z postów w temacie o eurowyborach na forum ateistów.

A tak z "mądrości ludowych" ciekawą rozmowę słyszałem przed chwilą w autobusie.
    Dwie panie - tak gdzieś koło sześćdziesiątki, jeszcze nie stare ale już nie młode ani nie w wieku średnim.

1 pani: - A słyszała co ten Korwin powiedział o gwałtach?

2 pani: - No właśnie słyszałam i za bardzo nie rozumiem o co to zamieszanie. Bo wie pani, przecież za naszych czasów to tak właśnie było, jak nawet się chciało to trzeba było mówić, nie, bo jak się za szybko z chłopem poszło na całość to nic z tego dobrego nie było. Raz, że się uchodziło za łatwą dwa, że chłop jak dostał co chciał to się nudził i leciał na następny kwiatek. A jak się trafiło na tego co wiedział, że "nie" to nie do końca "nie" i przeczekał to już inna sprawa - widać było, że mu zależy. A teraz mi mówią, że to brak szacunku i upokorzenie dla kobiet jest. A jak kobieta z tyłkiem na wierzchu w telewizji karierę robi to już upokorzenie nie jest? Bo wie pani teraz to wszystko łatwo, szybko i do celu, nawet przez łóżko - i to się nazywa kobieta wyzwolona. Ja pani mówię - to wszystko nie na moją głowę, za stara już na to jestem aby się przejmować. Byle Kaczyński nie wygrał bo wojnę z Rosją zrobi. (potem zaczęły ogólnie narzekać na wszystko).

Lewaki zaorane.

16. pawlis

pawlis Samotny wilk

Polubienia:
    7 854
    Skoro już pozamiatane po wyborach, to ten temat chyba można zamykać ;).

17. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 627
    Temat może zostać zamknięty dopiero w dniu, kiedy za oknem będziesz słyszał trzeszczące pod ciężarem sznury.

Szynka i Finis lubią to.
  18. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 364
    Korwin mimo wejścia do sejmu nadal jest nieskuteczny.
    Gdyby nie wywalił Liroya i Godek, to miałby z 8-11%. I mało tego, dzięki temu być może PiS nie miałby w sejmie większości.

19. ms_rys

ms_rys New Member

Polubienia:
    2
    chyba dopiero się rozkręci, jak Korwin będzie wchodził w nowe układy

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.