Koszulki i gadżety wolnościowe

tolep

five miles out
8 555
15 441
Gdzie szukać jakiegoś symbolu rozpoznawanego bezbłędnie jako libertariański w Szwecji? Najlepiej żeby był rozpoznawany nie wyłącznie przez tamtejszych libków. Wonsz chyba odpada. Logo Timbro czy tam morda Johana Norberga też prawdopodobnie się nie nadają.
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
ADRES SKLEPU

sklep.wolnosciowy.pl



Co prawda pisałem czasem o nowościach w temacie z gadżetami Partii Libertariańskiej, ale pomyślałem że nowy temat będzie lepszy i będę mógł sobie tutaj spokojnie spamo... tzn. informować Was o nowościach czy promocjach.

Obecnie do 26.10.2014 trwają zapisy na koszulki enjoy Capitalism. Można je nabyć za 19zł + przesyłka (normalnie są po 39zł + przesyłka) http://weallarefree.pl/pl/glowna/55-koszulka-enjoy-capitalizm-zapisy.html

Nowość to koszulki szyte na zamówienie z nadrukiem w nietypowym miejscu i metką WeAllAreFree :)
http://weallarefree.pl/pl/glowna/56-koszulka-ludwig-von-mises.html
Jakaś informacja od kiedy zakończenie prac technicznych w sklepie? Bo widzę, że już od paru dni strona nie działa.
 

The Silence

Well-Known Member
429
2 591
Widziałem dłużej niż kilka dni może sklep nie istnieje ???
Około 2 tygodnie temu kiedy wchodziłem na stronę, żeby sprawdzić oferty i wszystko było w porządku.

Jeśli sklep rzeczywiście byłby zamknięty na dobre to raczej pojawiłaby się jakaś informacja na ten temat.
 
D

Deleted member 6564

Guest
Sklep Wolnościowy był w likwidacji. Na jego stronie, było napisane "Likwidacja", jeszcze przed letnimi wakacjami.
Już został zamknięty.
sklep wolnosciowy.png
 

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Mam koszulki Libetriańskie na sprzedaż 120zł sztuka, kto chce to proszę o kontakt z podanym rozmiarem
 

Frosty2

Gdzie się kończy normalne, a zaczyna nienormalne?
383
220
Myślałem, że masz gotowe wzory, bo napisałeś, że masz koszulki libertariańskie do tego wydaje mi się, że dosyć drogie.
To zwykły biznes, zawsze na jakimś forum znajdzie się ktoś kto chce się w prosty sposób wzbogacić, oferując koszulki, kubki czy breloczki w chorych cenach.
 
Do góry Bottom