1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Koszulki i gadżety wolnościowe

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez ermak, 23 Październik 2014.

1. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 240
    Gdzie szukać jakiegoś symbolu rozpoznawanego bezbłędnie jako libertariański w Szwecji? Najlepiej żeby był rozpoznawany nie wyłącznie przez tamtejszych libków. Wonsz chyba odpada. Logo Timbro czy tam morda Johana Norberga też prawdopodobnie się nie nadają.

2. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 628
    Jakaś informacja od kiedy zakończenie prac technicznych w sklepie? Bo widzę, że już od paru dni strona nie działa.

3. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    739
    Widziałem dłużej niż kilka dni może sklep nie istnieje ???

4. The Silence

The Silence Well-Known Member

Polubienia:
    1 628
    Około 2 tygodnie temu kiedy wchodziłem na stronę, żeby sprawdzić oferty i wszystko było w porządku.

Jeśli sklep rzeczywiście byłby zamknięty na dobre to raczej pojawiłaby się jakaś informacja na ten temat.

5. sabat

sabat Well-Known Member

Polubienia:
    739
    Ja też wchodziłem ale myślałem że to dłużej trwa może właściciel sklepu napisze na forum???

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.