1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Koszulki i gadżety wolnościowe

Temat na forum 'Inicjatywy wolnościowe' rozpoczęty przez ermak, 23 Październik 2014.

1. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    ADRES SKLEPU

sklep.wolnosciowy.pl

Co prawda pisałem czasem o nowościach w temacie z gadżetami Partii Libertariańskiej, ale pomyślałem że nowy temat będzie lepszy i będę mógł sobie tutaj spokojnie spamo... tzn. informować Was o nowościach czy promocjach.

Obecnie do 26.10.2014 trwają zapisy na koszulki enjoy Capitalism. Można je nabyć za 19zł + przesyłka (normalnie są po 39zł + przesyłka) http://weallarefree.pl/pl/glowna/55-koszulka-enjoy-capitalizm-zapisy.html

Nowość to koszulki szyte na zamówienie z nadrukiem w nietypowym miejscu i metką WeAllAreFree :)
    http://weallarefree.pl/pl/glowna/56-koszulka-ludwig-von-mises.html

Ostatnia edycja: 14 Maj 2015
    osman lubi to.
  2. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    osman lubi to.
  3. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    osman lubi to.
  4. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    Ostatnia edycja: 10 Kwiecień 2015
  5. Cptkap

Cptkap Well-Known Member

Polubienia:
    2 759
    Ktoś kupował i może opinie napisać?
    Jaka jakość koszulki i nadruki w porównaniu z cupsellowymi np? Spiera się nie spiera?

Po 20zł koszulka to głupio nie kupić kilku.

6. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    Nie wiem czy jesteś na fb i na tej grupie "Jak będzie w akapie?"
    ale parę opinii tutaj było facebook.com/groups/844279618922997/permalink/993180107366280/

Na cupsell możliwe, że robią nadrukiem cyfrowym. Moje to sitodruk - ma przetrwać samą koszulkę.

7. Szynka

Szynka Złota szynka wolnego rynku.

Polubienia:
    1 856
    Nie znam się, ale czy nie powinno tam być apostrofu przy dont?

8. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    Nie, już to sprawdzaliśmy. Możliwe, że na wiki jest coś o tym. Z tego co pamiętam to może być ale nie musi, bo kiedyś (też z tego co pamiętam) się go nie stosowało.

Szynka lubi to.
  9. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
  10. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 836
    A kiedy będzie coś z bronią - t-shirty pro-guns - i to w dużym wyborze a nie tylko jedna?

osman lubi to.
  11. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    Planuje na maj jakiś wzór związany z bronią. Prawdopodobnie w formie zapisów po 20zł + przesyłka.

12. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Miło słyszeć. Szkoda, że skromnie tylko jeden. Powinno być kilka i ostro w wymowie a nie jakieś delikatne tralalala.

13. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    W tym stylu z napisem "MY PROPERTY - MY RULES" ? :p

Z tej na białym tle w sumie można usunąć USA i byłoby całkiem spoko^^
    333.jpg 444.jpg 555.jpg

Ostatnia edycja: 11 Kwiecień 2015
  14. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    Ja kupiłbym wersje po polsku, na tą całą angielskość napisową nie mogę już patrzeć. A swoją drogą czy amerykaninowi zaoferowałbyś koszulki o broni z napisami po polsku? Skąd pomysł z tym angielskim?
    Odnośnie tego co na koszulce - mają być spluwy a nie czaszki i wyraziste brzmienie. Ja bym kupił te ale w wersji wyłącznie po polsku:
    Pierwsze miejsce: Nie dzwonię na 997 - tylko na szybko nie mogłem znaleźć. Potem jak leci:

osman, ultimate i ermak lubią to.
  15. Hitch

Hitch

Polubienia:
    4 360
    Nie wiem, czy koszulka z hitlerem to dobry pomysł :)

16. kalvatn

Polubienia:
    1 836
    To tylko przykład koszulki. Wszystkie trzeba przełożyć na nasz grunt. Odnośnie Hitlera można zacytować jego powiedzenie: "Największym błędem jaki moglibyśmy popełnić to dać podludziom broń do ręki - to samo robi polski rząd" Mniej więcej tak choć to szło inaczej, nie pamiętam teraz.

17. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 617
    Nie założyłbym koszulki z żadnym politykiem. Jak znajdę nieco czasu, to postaram się stworzyć od podstaw dobrej jakości projekty graficzne na wolnościowe koszulki (i nie tylko) i je zinfoanarchziować. Muszę jeszcze zakumulować nieco kapitału, żeby mieć czas na takie pro publico bono, ale idzie to w dobrym kierunku.

18. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    Infoanarchizm swoją drogą, ale za wykonanie grafiki mogę Ci zapłacić :p

19. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 617
    Rzadko spotykane podejście :p Na razie nowych rzeczy nie biorę, ale za miesiąc-dwa możemy pogadać!

20. ermak

ermak Jajestyzm

Polubienia:
    50
    Moja ułomność lingwistyczna nie pozwala mi zrozumieć tego co jest napisane na pierwszej grafice :p Możesz?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.