1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Korwinalia, konserwatyści itd.

Temat na forum 'Kolibry' rozpoczęty przez Rattlesnake, 28 Czerwiec 2014.

1. Rattlesnake

Rattlesnake Don't tread on me Członek Załogi

Polubienia:
    1 423
    Dostałem zlecenie od Grand Master Architect coby konserwatystom zrobić miejsce specjalne na lib.necie. Niniejszym podforum "Kolibry" uważam za otwarte.

2. tomislav

tomislav Rasa: biała, profil klimatyczny: śródziemnomorski

Polubienia:
    11 843
    A jest tu kto taki jak konserwatysta? Kolibry też są? :confused:

Ostatnia edycja: 28 Czerwiec 2014
  3. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 941
    Rozumiem, że na to podforum frakcja libertyńsko-satanistyczno-wolnościowo-obyczajowa ma zakaz wstępu i nie będzie można poruszać tematów takich jak lekka masturbacja krucyfiksem, modlenie się wspak albo obciąganie pod stołem w restauracji? :)

- To co tu ma być?
    - Tu ma być pusto!

Rozumiem, że to taki czyściec dla konserw, aby się ogarnęły trochę, tak?

4. tomislav

Polubienia:
    11 843
    @tosiabunio, ale zdajesz sobie sprawę, że taka izolacja tematu może skutkować tym, że użytkownicy libowie chcący coś o Korwinie napisać lub go wesprzeć - jak ja choćby - będą uznawani za kolibrów lub korwinistów? W sumie dobry ruch, by zblokować pisaninę w tym konkretnym temacie. Tak mi wyszło, jak se pomyślałem.

ps: A przecież to był Hyde-Park tylko ...

5. kawador

kawador Merchant of Death Członek Załogi

Polubienia:
    19 786
    Serio? Bo ja nie widzę żadnego problemu ani w wydzieleniu osobnego działu, ani w pisaniu tu jak mi przyjdzie ochota.

tosiabunio, Szynka i Alu lubią to.
  6. tomislav

Polubienia:
    11 843
    Kurde, no nie wiem czy serio. Poczekamy, zobaczymy jak będzie.

7. Denis

Denis Well-Known Member

Polubienia:
    7 716
    Nazwa działu odnosi się do tematyki, a nie do osób piszących w tym dziale.

Tralalala i Rattlesnake lubią to.
  8. Rattlesnake

Polubienia:
    1 423
    JKM ruszył mocno do przodu, co znalazło wyraz na Forum w kilku tasiemcowych wątkach. Powstaje myle wrażenie, że liby to prawica, kolibry itd. Nie ma sensu blokować tych dyskusji, ale uznaliśmy, że wskazane będzie czytelne ich ulokowanie.

Nie jest to - przynajmniej w moim przypadku - wyraz jakiejś dezaprobaty dla koliberalizmu. Z liberalną częścią tej doktryny zgadzam się jak najbardziej, Korwina lubię :)

tosiabunio i workingclass lubią to.
  9. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 139
    Dobry pomysł, ostatnio na forum zrobiło się strasznie dużo Korwina. Ktoś nowy i nieobeznany z tematem mógłby pomyśleć, że libertarianizm to inna nazwa korwinizmu.

Ostatnia edycja: 28 Czerwiec 2014
  10. Rattlesnake

Polubienia:
    1 423
    Z grubsza o to właśnie chodziło, żeby takiego wrażenia uniknąć.

11. pawel-l

pawel-l Ⓐ hultaj

Polubienia:
    6 465
    To może drobiazg, ale moim zdaniem subfora powinny być widoczne na głównej, albo w ogóle uproszczone.
    Po co taka głęboka struktura na 4 fora
    Forum>Dyskusje różne>Hyde-Park>Kolibry

Nowi użytkownicy się gubią, a starzy i tak korzystają ze wspólnego worka "najnowszych wiadomości" (Swoją drogą to jest genialnie wygodne)

Grzechotnik i Mad.lock lubią to.
  12. kawador

Polubienia:
    19 786
    Zgadzam się z postulatem pawla-I - nikt nowy tu nie trafi, a chyba chodzi o to, żeby osierocone kolibry mogły sobie gdzieś pogadać.

13. tosiabunio

tosiabunio Grand Master Architect Członek Załogi

Polubienia:
    12 812
    Właśnie chodzi o to, aby zostały ukryte. Gadajmy sobie o JKM, kolibrach itp., ale w jakimś ukrytym i wstydliwym kąciku.

piezol i Brehon lubią to.
  14. kawador

Polubienia:
    19 786
    Jeśli taka jest idea, to ok.

15. tomislav

Polubienia:
    11 843
    Idea bardzo egzotyczna.
    Lewackie przychlasty i ich pierdololo znajdują się w "Nierządzie", choć niezależnie od negatywnego stosunku do nich - robi się im mimowolną reklamę, natomiast kącik Wstydliwy i Ukryty zarezerwowano dla JKM-a. Nie po drodze mi z tą logiką, ale forum nie moje. Zresztą, widziałem dziwniejsze przypadki :)

16. Alu

Alu Well-Known Member

Polubienia:
    7 139
    Jakie lewackie przychlasty?

17. tomislav

Polubienia:
    11 843
    Dobra, EOT, bo może się niepotrzebnie czepiam.

18. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 941
    Trzeba było nie zapinać pasów. Autopyroflamofobia ratuje życie!

Bartoszyce: Dwie osoby spłonęły w samochodzie
    Wczoraj, 7 czerwca (16:13)
    W powiecie bartoszyckim spłonęło auto, a w nim dwie osoby. - Do wypadku doszło po tym, jak samochód zderzył się z jeleniem, a potem uderzył w drzewo - poinformowała Beata Patecka z policji w Bartoszycach.
    Śmiertelny wypadek pod Bartoszycami. Uderzył w jelenia, potem w drzewo i stanął w płomieniach (TVN24/x-news)

- Było to przed 4. rano, gdy strażacy dotarli na miejsce auto było całkowicie ogarnięte ogniem. Po ugaszeniu go okazało się, że w środku znajdują się dwa spalone ciała - powiedział PAP oficer prasowy bartoszyckich strażaków Marek Wojczulanis.

- Niestety mimo podjętej akcji ratowniczej, nie zdołano uratować poszkodowanych - dodała.

sabat, Szynka, Denis oraz 4 uzytkowników lubi to.
  19. ernestbugaj

ernestbugaj kresiarz umysłów

Polubienia:
    2 371
    Dobre 10 lat temu niedaleko mojego bloku pięcioro nastolatków uciekało w środku nocy przed policją. Uciekali tak skutecznie, że ich BMW dosłownie nawinęło się na latarnię. 4 osoby zginęły na miejscu i wszystkie miały zapięte pasy. Tylko jedna osoba przeżyła - pasażerka z przedniego siedzenia nie zapięła pasów i wyleciała przez przednią szybę. Fakt faktem, że do końca życia będzie kaleką, ale żyje.

Non Serviam i tomislav lubią to.
  20. tolep

tolep ChNiNK! ChP!

Polubienia:
    12 687
    Dowody anegdotyczne są raczej słabe w kontrze do statystycznych, no ale przecież w sprawie pasów nie chodzi o to czy pasy są dobre.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.