Korwinalia, konserwatyści itd.

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
Dostałem zlecenie od Grand Master Architect coby konserwatystom zrobić miejsce specjalne na lib.necie. Niniejszym podforum "Kolibry" uważam za otwarte.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
A jest tu kto taki jak konserwatysta? Kolibry też są? :confused:
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Rozumiem, że na to podforum frakcja libertyńsko-satanistyczno-wolnościowo-obyczajowa ma zakaz wstępu i nie będzie można poruszać tematów takich jak lekka masturbacja krucyfiksem, modlenie się wspak albo obciąganie pod stołem w restauracji? :)

- To co tu ma być?
- Tu ma być pusto!

Rozumiem, że to taki czyściec dla konserw, aby się ogarnęły trochę, tak?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
@tosiabunio, ale zdajesz sobie sprawę, że taka izolacja tematu może skutkować tym, że użytkownicy libowie chcący coś o Korwinie napisać lub go wesprzeć - jak ja choćby - będą uznawani za kolibrów lub korwinistów? W sumie dobry ruch, by zblokować pisaninę w tym konkretnym temacie. Tak mi wyszło, jak se pomyślałem.

ps: A przecież to był Hyde-Park tylko ...
 
D

Deleted member 427

Guest
może skutkować tym, że użytkownicy libowie chcący coś o Korwinie napisać lub go wesprzeć - jak ja choćby - będą uznawani za kolibrów lub korwinistów?

Serio? Bo ja nie widzę żadnego problemu ani w wydzieleniu osobnego działu, ani w pisaniu tu jak mi przyjdzie ochota.
 
OP
OP
Rattlesnake

Rattlesnake

Don't tread on me
Członek Załogi
3 591
1 502
@tosiabunio, ale zdajesz sobie sprawę, że taka izolacja tematu może skutkować tym, że użytkownicy libowie chcący coś o Korwinie napisać lub go wesprzeć - jak ja choćby - będą uznawani za kolibrów lub korwinistów? W sumie dobry ruch, by zblokować pisaninę w tym konkretnym temacie. Tak mi wyszło, jak se pomyślałem.

ps: A przecież to był Hyde-Park tylko ...

JKM ruszył mocno do przodu, co znalazło wyraz na Forum w kilku tasiemcowych wątkach. Powstaje myle wrażenie, że liby to prawica, kolibry itd. Nie ma sensu blokować tych dyskusji, ale uznaliśmy, że wskazane będzie czytelne ich ulokowanie.

Nie jest to - przynajmniej w moim przypadku - wyraz jakiejś dezaprobaty dla koliberalizmu. Z liberalną częścią tej doktryny zgadzam się jak najbardziej, Korwina lubię :)
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Dobry pomysł, ostatnio na forum zrobiło się strasznie dużo Korwina. Ktoś nowy i nieobeznany z tematem mógłby pomyśleć, że libertarianizm to inna nazwa korwinizmu.
 
Ostatnia edycja:

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
To może drobiazg, ale moim zdaniem subfora powinny być widoczne na głównej, albo w ogóle uproszczone.
Po co taka głęboka struktura na 4 fora
Forum>Dyskusje różne>Hyde-Park>Kolibry

Nowi użytkownicy się gubią, a starzy i tak korzystają ze wspólnego worka "najnowszych wiadomości" (Swoją drogą to jest genialnie wygodne)
 
D

Deleted member 427

Guest
Zgadzam się z postulatem pawla-I - nikt nowy tu nie trafi, a chyba chodzi o to, żeby osierocone kolibry mogły sobie gdzieś pogadać.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Idea bardzo egzotyczna.
Lewackie przychlasty i ich pierdololo znajdują się w "Nierządzie", choć niezależnie od negatywnego stosunku do nich - robi się im mimowolną reklamę, natomiast kącik Wstydliwy i Ukryty zarezerwowano dla JKM-a. Nie po drodze mi z tą logiką, ale forum nie moje. Zresztą, widziałem dziwniejsze przypadki :)
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Trzeba było nie zapinać pasów. Autopyroflamofobia ratuje życie!

Bartoszyce: Dwie osoby spłonęły w samochodzie
Wczoraj, 7 czerwca (16:13)
W powiecie bartoszyckim spłonęło auto, a w nim dwie osoby. - Do wypadku doszło po tym, jak samochód zderzył się z jeleniem, a potem uderzył w drzewo - poinformowała Beata Patecka z policji w Bartoszycach.
Śmiertelny wypadek pod Bartoszycami. Uderzył w jelenia, potem w drzewo i stanął w płomieniach (TVN24/x-news)

- Było to przed 4. rano, gdy strażacy dotarli na miejsce auto było całkowicie ogarnięte ogniem. Po ugaszeniu go okazało się, że w środku znajdują się dwa spalone ciała - powiedział PAP oficer prasowy bartoszyckich strażaków Marek Wojczulanis.

- Niestety mimo podjętej akcji ratowniczej, nie zdołano uratować poszkodowanych - dodała.

 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Dobre 10 lat temu niedaleko mojego bloku pięcioro nastolatków uciekało w środku nocy przed policją. Uciekali tak skutecznie, że ich BMW dosłownie nawinęło się na latarnię. 4 osoby zginęły na miejscu i wszystkie miały zapięte pasy. Tylko jedna osoba przeżyła - pasażerka z przedniego siedzenia nie zapięła pasów i wyleciała przez przednią szybę. Fakt faktem, że do końca życia będzie kaleką, ale żyje.
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Dowody anegdotyczne są raczej słabe w kontrze do statystycznych, no ale przecież w sprawie pasów nie chodzi o to czy pasy są dobre.
 
Do góry Bottom