Korwin zbratal sie z wrogami wolnosci!

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
http://nczas.com/wiadomosci/polska/knp-brata-sie-z-ruchem-narodowym/

"Winnicki uśmiechnął się i uścisnął dłoń Korwin-Mikkego.

– Zmienimy to państwo na państwo normalne! – dodał Korwin-Mikke."

Zeby nie byc goloslownym polecam ponizsza strone:

http://ruchnarodowy.org/

z jakze wymownym tytulem:

"Jedną Drogą Nacjonalizm! Uderz, uderz w kapitalizm!

oraz pomyslami typu:

"Mamy szansę znieść liberalizm i demokrację na rzecz systemu sprawiedliwego dla Polaków!"

albo:

"przede wszystkim miejsca pracy powinny być w Polskich rękach, przez znacjonalizowanie kluczowych sektorów gospodarki zapewnimy naszym ludziom przyszłość i stabilność gospodarczą."

lub:

„Wolni, socjalni, narodowi”


Przypomina mi to Republike Weimerska w latach 30tych. Wtedy tez w szalejacej socjal-demokracji i zagrozeniu komunistami, konserwatywni-liberalowie podali sobie rece z narodowymi-socjalistami.... I ci pierwsi skonczyli w obazach albo zamieniono ich na mydlo!


Bratanie sie Korwina z nacjonalistami ma tylko sensu co zbratanie sie z Partia Komunistyczna Polski. Jednym i drugim nie podoba sie obecna III RP....


P.S. Zjeby z RN fascynuja sie "ekonomistami" typu ten pokurcz z mojego awatara, tworca dystrybucjonizmu i przyczyna ekonomicznego kretynstwa wielu Katolikow - Chesterton.

 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Po pierwsze primo, ruchnarodowy.org to trollstrona nie mająca nic wspólnego z Ruchem Narodowym.

Po drugie,
10421379_382588075249601_6824698117307079056_n.png
 
OP
OP
libertarianin.tom

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 700
7 110
Po pierwsze primo, ruchnarodowy.org to trollstrona nie mająca nic wspólnego z Ruchem Narodowym.

Po drugie,
10421379_382588075249601_6824698117307079056_n.png

Co do pierwszego: stronka wyglada na oficjalna... Jesli jednak jest to "falszywka" to czy moglbys wskazac na strone ofjcjalna RN?

Co do drugiego: nie wiem co to za obrazek bo mi Pekinskie swinie blokuja (pewno zdjecie jest z facebooka albo twittera).

A wogole to przypominam pewien rysunek, ktory nie tak dawno temu Zawisza zamiescil na stronie RN (napewno to bylo na oficjalnej):


4d4d3de2a71d.jpg
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Dla mnie >80% narodowców to WiSIorowa agentura.
Ja pamiętam jak ruch narodowy zakładał niejaki Bolesław Tejkowski (vel. Bernard Tejkowski), który był znany w Krakowie jako ubecki prowokator (moja matka pamięta to z czasów gdy studiowała na AGH). Ten pajac na przełomie 80/90 chodził regularnie do ambasady Izraela (konsultacje?), młodym skinom przedstawiał się jako ostatni żyjący kapłan Światowida, a na dodatek organizował skinom w Noc Kupały orgie (mieszanie słowiańskiej krwi), w rezerwacie przyrody gdzie jest pomnik Światowida. ;)
Na początku lat 90-tych pisma i ziny narodowców były prowadzone przez ubeckich i wisiorowych smroli. Generalnie było w nich pełno wypatrzonego obrazu słowiańskiego pogaństwa i bełkotu narodowo-socjalistycznego. Jeden z zinów wydawanych na Górnym Śląsku był prowadzony przez ubeka, który wcześniej został zidentyfikowany w otoczeniu Ś.P. D.Podrzyckiego, po czym dostał od górników srogi i zasłużony wpierdol. Nie wiem kto płacił tym hujkom za ten treściak propagujący socjalizm.

Bratanie sie Korwina z nacjonalistami ma tylko sensu co zbratanie sie z Partia Komunistyczna Polski. Jednym i drugim nie podoba sie obecna III RP....
Jest tak samo wkurwiające jak bratanie się Jacka Sierpińskiego z komuchami z Partii Piratów czy komuchami z Demokracji Bezpośredniej. Jeśli to zagranie taktyczne to jestem to w stanie tolerować. Jeśli to koalicja celowa, również. Ale jeśli to będzie coś więcej, to nie.
 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 143
To raczej zagrywka na przejęcie elektoratu RN przed następnymi wyborami. Te 1.7% może się przydać.
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 626
W sumie tak jak komuchy zawsze urabiały narodowców na socjalizm, tak Korwin urabiał ich na liberalizm gospodarczy i zawsze miał za to u mnie plusa. Ale kurczę jak współpraca między KNP i RN zacznie się zacieśniać to ja pierdolę takie coś :mad:.

kr2y510 napisał:
Na początku lat 90-tych pisma i ziny narodowców były prowadzone przez ubeckich i wisiorowych smroli. Generalnie było w nich pełno wypatrzonego obrazu słowiańskiego pogaństwa i bełkotu narodowo-socjalistycznego. Jeden z zinów wydawanych na Górnym Śląsku był prowadzony przez ubeka, który wcześniej został zidentyfikowany w otoczeniu Ś.P. D.Podrzyckiego, po czym dostał od górników srogi i zasłużony wpierdol. Nie wiem kto płacił tym hujkom za ten treściak propagujący socjalizm.

A mógłbyś rzucić jakimiś konkretnymi tytułami tych pism? Bo szczerze to zaciekawiłeś mnie teraz tematem. Hehe naziole zawsze tacy dzielni poszukiwacze żydo-komuszych spisków a ciągle dają sobą sterować jak marionetki :D
 

workingclass

Well-Known Member
2 134
4 153
Po pierwsze primo, ruchnarodowy.org to trollstrona nie mająca nic wspólnego z Ruchem Narodowym.
Tak samo mozna pisać, że libertarianizm.net to trollstrona nie mająca nic wspólnego z Partią Libertariańska. Nie sądzę, że ludzie którzy prowadzą ruchnarodowy.org kompletnie nie utożsamiają się z rn i prowadzą ja dla beki i kompromitacji tego ruchu.
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Tak samo mozna pisać, że libertarianizm.net to trollstrona nie mająca nic wspólnego z Partią Libertariańska. Nie sądzę, że ludzie którzy prowadzą ruchnarodowy.org kompletnie nie utożsamiają się z rn i prowadzą ja dla beki i kompromitacji tego ruchu.

A jednak tak. To nie tylko trollerka, ale i scam. Porównaj także marszniepodleglosci.org z marszniepodleglosci.pl
Co wiecej, w scamie na .org jest inny numer konta.

Żeby było jeszcze smieszniej, na ruchnarodowy.org do niedawna nie bylo zadnych akcentow antykapitalistycznych, a jako jeden z wybitnych dzialaczy byl wymieniony JKM (na pierwszym miejscu, przed Bosakiem)
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Nie śledziłem ostatnimi miesiącami, odkąd postanowiłem ostatecznie że się na Marsz Niepodległości czwarty raz z rzędu nie wybiorę. kiedyś mieli narodowcy.net, potem ruchnarodowy.net (i tę domenę wciąż mają).

No, a żeby zajrzeć na ich fejsa, nie trzeba mieć konta :) https://pl-pl.facebook.com/RuchNarodowy.net
 

niohnioh

Kucolibertarianin
77
168
Uważam, że liberalne KNP, socjalistyczny RN i oszołomy z DB, oraz struktury PL powinni startować z jednej listy do sejmu. Dlaczego? Ponieważ sposób przeliczania głosów na mandaty dyskryminuje mniejsze ugrupowania. Jeśli wystartują oddzielnie, to co najwyżej dostanie się KNP z mała grupką posłów. Natomiast jeśli wystartują z jednej listy, a później w sejmie rozdzielą się na 3 partie, to KNP zyska dodatkowe mandaty oraz RN i DB będzie miało trochę posłów. RN i DB są wrogami wolności, ale są także przeciwnikami obecnego systemu. Na pewno da się znaleźć jakiejś wspólne postulaty które można by spróbować zrealizować a później każda z partii mogła by starać się wprowadzać własne ustawy. Mam zamiar przygotować analizę ile mogłoby zyskać KNP na takim połączeniu(zakładając że na wspólną listę zagłosują wyborcy wszystkich partii). Takie rozwiązanie wymagało by jednak sensownego podziału miejsc na listach oraz informowania na każdym kroku dlaczego startują ze wspólnej listy. Jeśli KNP nie będzie miało dobrego wyniku, to siły wolnościowe zostaną olane i zmasakrowane w sejmie. Jeśli nie będą mieli wystarczającej liczby posłów, aby móc wymuszać jakieś ustawy na rządzących, to praktycznie nie przepchną żadnych ustaw.
 

sierp

to ja :-)
577
305
Moim zdaniem stworzenie wspólnej listy do Sejmu KNP-RN-DB-Partia Libertariańska nic nie da. Elektorat narodowców nie będzie głosować na listę, gdzie jedynką jest libertarianin i odwrotnie. Poza tym sens założenia Partii Libertariańskiej był taki, żeby stworzyć wolnościową alternatywę poza prawicą i taka koalicja ten sens podważa - w takim przypadku ta partia jest zbędna, bo i tak elektorat nieprawicowy (nielubiący KNP, a jeszcze bardziej narodowców) na nią nie zagłosuje.
Jedynym wyjściem byłoby stworzyć neutralny komitet (coś jak startujący teraz do sejmiku Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego - dostali lepszy wynik w województwie niż KNP) z układaniem list w prawyborach (tylko uczciwym, a nie sfałszowanym jak w przypadku prawyborów DB), do których stanęliby ludzie z różnych "antysystemowych" partii i bezpartyjni. Wtedy może by się to udało. Ale widzę małe szanse na takie rozwiązanie, co najwyżej może lokalnie w wyborach do Senatu.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Ja myślę inaczej. Nie ma miejsca ani czasu na wybrzydzanie. Wyborca PL, KNP czy nawet RN powinien być zdeterminowany i powinien zagłosować na taką listę. Ja bym zagłosował, chociaż RN to dla mnie komuchy. Ale komuchy i tak rządzą, więc co mam do stracenia?
 

tolep

five miles out
8 560
15 464
Też jestem przeciwny sumowaniu planktonu. Nic z tego nie wyjdzie, poza kwasami. Co prawda w 2001 głosowałem na PO, bo z ostatnich miejsc startowali UPR-owcy na mocy zawartego dealu i naprawdę niewiele brakowało (głosów na całą listę!) by weszło kilkunastu, no ale to była lista PO, i PO nie chwaliła się specjalnie że to jest jakaś koalicja.

A teraz mamy kompletnie odmienne warunki. System jest zabetonowany przez ordynacje i finansowanie. Wyobraźcie sobie że jakaś koalicja KNP PL DB nie wchodzi, ale wyraxnie przekracza prób finansowy 3%. Dzielenie forsy przez najbliższe 4 lata? Jak? Na jakiej podstawie prawnej?
 
Do góry Bottom