Koronawirus czy wszyscy padniemy?

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Odnośnie - dążenia do wycofania gotówki - Kawador o tym wspomniał. Jest też wiele paniki w necie, że ONI do tego dążą.

Moje przemyślenia.


1. Każdy polityk, bankier, prezes państwowej spółki itp ma fiuta między nogami - w każdym kraju jak sobie popije i dobrze poje to czego potrzebuje? - ano dziewczynki, kochanki czyli ku*** - i jak ma jej niby płacić - kartą, telefonem? Całkowita likwidacja gotówki to koniec seksu za kasę czyli prostytucji - czy to jest możliwe - sami sobie odpowiedzcie? To jest tak dla nich jakby mieli sobie odciąć fiuta.


2. Biznes narkotykowy to pieniądze nie do wyobrażenia na całym świecie. To łapówki dla polityków na ich kampanie wyborcze to niekończąca się robota dla policji ( gonienie króliczka ) - jak to sobie wyobrażacie bez gotówki? Co z mafiami, które z tego żyją? Przejdą nad tym do porządku dziennego?

W czym problem np w Polsce ( i w każdym innym kraju ) jak jakiś prezes banku lub jakiejś top instytucji finansowej państwowej czy jakiś tam minister finansów coś będzie bredził o likwidacji gotówki - pozabijać mu żonę, dzieci i kilku innych członków rodziny - czy jakiś inny się odważy coś takiego w ogóle bąknąć potem? Nawet nie piśnie.



3. Jakakolwiek inna działalność przestępcza. Cokolwiek - co na kartę? i fakturę z VAT może?
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Odnośnie - dążenia do wycofania gotówki - Kawador o tym wspomniał. Jest też wiele paniki w necie, że ONI do tego dążą.

Moje przemyślenia.


1. Każdy polityk, bankier, prezes państwowej spółki itp ma fiuta między nogami - w każdym kraju jak sobie popije i dobrze poje to czego potrzebuje? - ano dziewczynki, kochanki czyli ku*** - i jak ma jej niby płacić - kartą, telefonem? Całkowita likwidacja gotówki to koniec seksu za kasę czyli prostytucji - czy to jest możliwe - sami sobie odpowiedzcie? To jest tak dla nich jakby mieli sobie odciąć fiuta.


2. Biznes narkotykowy to pieniądze nie do wyobrażenia na całym świecie. To łapówki dla polityków na ich kampanie wyborcze to niekończąca się robota dla policji ( gonienie króliczka ) - jak to sobie wyobrażacie bez gotówki? Co z mafiami, które z tego żyją? Przejdą nad tym do porządku dziennego?

W czym problem np w Polsce ( i w każdym innym kraju ) jak jakiś prezes banku lub jakiejś top instytucji finansowej państwowej czy jakiś tam minister finansów coś będzie bredził o likwidacji gotówki - pozabijać mu żonę, dzieci i kilku innych członków rodziny - czy jakiś inny się odważy coś takiego w ogóle bąknąć potem? Nawet nie piśnie.
Myślisz, że biznesmeni nie mają znajomych księgowych, którzy są w stanie różnymi metodami utrudnić śledzenie elektronicznej formy pieniądza? Możliwości jest mnóstwo. Wystarczy jakaś firma-przykrywka, która będzie na papierze świadczyła jakąś usługę, która w rzeczywistości będzie czymś innym.
Co do łapówek to zawsze można dać ją w postaci rzeczy - drogi zegarek, biżuteria.
Przeciętny Kowalski tego nie ogarnie, ale to nie znaczy że to jest nie do zrobienia dla biznesmenów.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Myślisz, że biznesmeni nie mają znajomych księgowych, którzy są w stanie różnymi metodami utrudnić śledzenie elektronicznej formy pieniądza? Możliwości jest mnóstwo. Wystarczy jakaś firma-przykrywka, która będzie na papierze świadczyła jakąś usługę, która w rzeczywistości będzie czymś innym.
Co do łapówek to zawsze można dać ją w postaci rzeczy - drogi zegarek, biżuteria.
Przeciętny Kowalski tego nie ogarnie, ale to nie znaczy że to jest nie do zrobienia dla biznesmenów.

Masz 10 tys działek koki do sprzedania - jak to zrobisz? Konkretnie na ulicy - co będziesz brał za jedną działkę? Kartofle czy buraki w worku?
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Masz 10 tys działek koki do sprzedania - jak to zrobisz? Konkretnie na ulicy - co będziesz brał za jedną działkę? Kartofle czy buraki w worku?
Przede wszystkim nie uważam, że tam wysoko u władzy ludzie się przejmują przeciętnymi dilerami i kieszonkowcami na ulicy, więc pkt 3 jest dla mnie słaby. Poza tym przejście z gotówki do płatności bezgotówkowych to proces ciągły i pewnie dopiero pod koniec będzie mały przeskok, gdy płatności gotówkę będzie bardzo mało, więc i opór nie będzie aż tak duży.
Jeśli to będzie niewielka sprzedaż, a nie 10 tyś. to może być karta podarunkowa Lidla, Empika. Poza tym chyba jeszcze coś funkcjonuje w sieci Tor?
Jeśli chodzi o firmy-przykrywki to już jest kwestia kreatywności.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
NoahWatson Kolego albo masz coś z głową albo ja naprawdę nie wiem. Kurwa mać. Za milionami Kowalskich, którzy są końcowymi odbiorcami działki koki stoi np boss kartelu maksykańskeigo i on nie pójdzie na emeryturę tylko zajebie kogokolwiek kto uniemożliwi mu robienie biznesu na narkotykach.

Skurwysyny znów coś wymyślają:

 

tolep

five miles out
8 555
15 441
@Redrum poszukaj w tym dziury. Autorem jestem, ja :)


DOŚĆ TEGO SZALEŃSTWA.

Pozbierałem wszystko do kupy i mam już parę rzeczy do powiedzenia. Ci którzy mnie znają, wiedzą że unikam stanowczych twierdzeń, gdy nie jestem do nich przekonany. Rzecz jasna, z wiekiem przyjąłem do wiadomości, że mogę się też mylić, ale jedziemy.

(Linki niżej. Wyłącznie do źródeł oficjalnych lub o dobrej reputacji.)

1. Koronawirus jest bardziej rozdmuchany niż mogłem przypuszczać. (tak, zazwyczaj zaczynam od konkluzji)

2. W Niemczech stosunek aktywnych poważnych przypadków do wszystkich wykrytych zarażeń wynosi sporo poniżej promila.
W Polsce i w UK, poniżej 4 promili.

2a. Liczba poważnych przypadków (aktualnie w Polsce: 3, słownie: TRZY) jest zapewne dokładna. Ani zaniżona ani zawyżona.

2b. Liczba zgonów na koronawirusa może być dokładna, zwyżona lekko lub istotnie zawyżona (z uwagi na choroby współistniejące nie da się w części przypadków ustalić preyczyjnie jednej przyczyny śmierci, jak ta kobieta zmarła na sepsę po porodzie.

2c. Liczba wykrytych zakażen może być "po prostu" istotnie zaniżona (jak w Niemczech gdzie wykonuje się testy na największą skalę) lub bardzo mocno zaniżona (jak na przykład w Polsce, gdzie tych testów robi się stosunkowo niewiele).
Iilu jest arażonych na terenie Polski? Jak dla mnie, może to być 2.000, 5.000, 20.000 - nie ma sposobu by to sprawdzić. Jednak im więcej ich jest w rzeczy6wistości, tym mniej szkodliwa jest infekcja.

3. Przypadek statku wycieczkowego "Diamond Princess"
Ponad 3700 osób na pokładzie, w sporej części emerytów.
(uwaga: nie znalazłem danych na temat wieku pasażerów, więc wywnioskowałem tylko ze zdjęć. Przypuszcam, że gdyby był to statek/rejs typu "dziwki, koks, poker, boks", pasażerowie wyglądaliby inaczej.)
Na statku wykryto 10 przypadków zakażenia i wtedy objęto go 14-dniową kwarantanną, tzn. zabroniono obecnym na pokładzie zejścia na stały ląd. Oczywiście poinformowano pasażerów o przyczynie kwarantanny i zalecono im zapewne jakieś srodki ostrożności, ale na statku wycieczkowym ludzie są ścisnięci jak sardynki.

"From a virologist's perspective, a cruise ship with a large number of persons on board is more an incubator for viruses rather than a good place for quarantine," Anne Gatignol, a microbiologist who studies viruses at McGill University, told the Montreal Gazette.

Po 14 dniach zarażonych było 700 osób czyli 19 procent z 3700 obecnych. Zmarło w sumie 7 osób. Z czego pewnie część ze stresu lub w powiązaniu z innymi chorobami.

4. PODJĘTE DZIŚ OBOSTRZENIA TO SZALEŃSTWO.

Dziękuję za uwagę. Do roboty kurwa! I uważajcie na osoby starsze i chore. Środki bezpieczeństwa znacie.


https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany
https://www.businessinsider.com/how...ship-coronavirus-quarantine-went-wrong-2020-2
 
A

Antoni Wiech

Guest
W czym problem np w Polsce ( i w każdym innym kraju ) jak jakiś prezes banku lub jakiejś top instytucji finansowej państwowej czy jakiś tam minister finansów coś będzie bredził o likwidacji gotówki - pozabijać mu żonę, dzieci i kilku innych członków rodziny - czy jakiś inny się odważy coś takiego w ogóle bąknąć potem? Nawet nie piśnie.
Polecam ograniczyć oglądanie kina akcji i wrócić do głównego wątku.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Nowe obostrzenia


Z tego wynika, że wyjście na spacer o 6 rano do pustego parku jest nielegalne. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Nowe obostrzenia


Z tego wynika, że wyjście na spacer o 6 rano do pustego parku jest nielegalne. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Czy mogę wyjść na spacer do parku lub lasu, wyjść z dziećmi na plac zabaw?

Przepisy odnoszą się do niezbędnych codziennych potrzeb. Do takiej kategorii można zaliczyć spacer czy wyjście do lasu, ale z zachowaniem ograniczeń odległości oraz limitu przemieszczających się osób (maksymalnie dwie osoby, z wyłączeniem rodzin). Zalecamy, aby ograniczać tego typu wyjścia do niezbędnego minimum.

Ograniczenia dotyczą natomiast placów zabaw, które są miejscem gromadzenia się różnych osób, a tym samym wysokiego ryzyka zakażenia.
Czy złamaniem obostrzeń jest samodzielne uprawianie sportu na zewnątrz, w tym rekreacyjna jazda na rowerze?

Przepisy pozwalają wychodzić z domu m.in. w celu realizacji niezbędnych codziennych potrzeb. Do takiej kategorii można zaliczyć np. jednorazowe wyjście w celach sportowych. Należy jednak pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości od innych oraz o tym, że powinniśmy uprawiać sport w grupie maksymalnie dwuosobowej (nie dotyczy to jednak rodzin).
 
  • Like
Reactions: Alu

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Nowe obostrzenia


Z tego wynika, że wyjście na spacer o 6 rano do pustego parku jest nielegalne. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Możesz iść przez park do spożywczaka lub apteki. Do apteki każdej bo np w tych bliskich nie było bo wykupili.

Na poważnie to możesz biegać, spacerować lub rower byle samemu.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Wracam. Jaki jest cel tych sukinsynów?
Cel jest jeden główny: ID, czyli wprowadzenie zintegrowanego systemu kontroli ludności świata, wdrożone odgórnie przez ONZ i WHO (od przynajmniej 5 lat ONZ i globaliści propagują dowody osobiste światowe - wpisz ID2020, oficjalna strona tych suinsynów id2020.org zarejestrowana była w 2015 roku!).

Cele poboczne to wygaszanie gospodarek narodowych, likwidacja gotówki oraz depopulacja po przez przymusowe szczepionki (bardzo humanitarnie, gdyż głownie będą użyte do sterylizacji ludzi).
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
2. W Niemczech
Adnotacja 2020-03-24 211941.jpg

Nie sądzę, by ktoś pod respiratorem był zaliczany do łagodnych przypadków. No po prostu nie sądzę.

Czym to tłumaczyć? Nie przychodzi mi nic innego do głowy niż słabnięcie wirusa wskutek mutacji.
 
Ostatnia edycja:

Hitch

3 220
4 872
Cele poboczne to wygaszanie gospodarek narodowych, likwidacja gotówki oraz depopulacja

Ogólnie się zgadzam, że to ściema i w ogóle ten wirus to przeziębienie tak naprawdę, tylko nie rozumiem, jaki interes ma WHO w depopulacji świata. Przecież oni żyją z podatków.
 

Boomer

Well-Known Member
94
295
Niech mi ktoś wyjaśni w jaki sposób wykreowanie rzekomej pandemii ma zwiększyć szanse na zaczipowanie ludzkości ? Jakaś potężna klęska głodu to rozumiem ( "czipujemy was kochani żeby sprawiedliwie rozdzielać żywność" ) ale pandemia kataru ? Przecież to idiotyczne.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Wracam. Jaki jest cel tych sukinsynów?

Czytając między wierszami, chodzi o to, żeby Europejczycy zaczęli się zachowywać bardziej jak społeczeństwa azjatyckie.

Są dwie drogi lepsze, drogi racjonalnego dalszego postępowania. Jedna to naśladowanie modelu azjatyckiego, co wymaga odpowiednio masowych, szybkich testów i powszechnej inwigilacji, ale znosi większość ograniczeń w poruszaniu się i socjalizowaniu obywateli.
Druga, jeszcze nigdzie nie wypróbowana, odmiana modelu azjatyckiego, to wyciągnięcie konsekwencji z tego, że choroba jest groźna prawie wyłącznie dla chorych starszych osób; chorych przede wszystkim na nadciśnienie, cukrzycę, chorobę wieńcową. Takie osoby powinny być chronione poprzez samoizolację w domach przez kilka miesięcy, z zapewnieniem im żywności i opieki medycznej.
Oczywiście redrumy tego świata powiedzą, że to miałoby być tylko tymczasowe, ale jak wiadomo, na świecie nie ma niczego bardziej trwałego od prowizorki.

Wystarczy sobie zadać pytanie, czy tymczasowe ograniczenia swobód obywatelskich w związku z 9/11 i wojną z terrorem, kontrole na lotniskach wróciły do luźnych standardów sprzed Patriot Act. I czy ludzie mają takie oczekiwania i je jawnie wyrażają... No właśnie.

Skoro europejskość jest nieracjonalna w swoim postępowaniu w przypadku jakiejś epidemii zdarzającej się raz na ruski rok, należy ją pogrzebać i zmienić masom tożsamość, uczyniwszy z nich imitację karnych Chińczyków.
 
Do góry Bottom