Koronawirus czy wszyscy padniemy?

kr2y510

konfederata targowicki
12 377
21 835
Wystarczy jakaś firma-przykrywka, która będzie na papierze świadczyła jakąś usługę, która w rzeczywistości będzie czymś innym.
Co do łapówek to zawsze można dać ją w postaci rzeczy - drogi zegarek, biżuteria.
Problem w tym, że z prostytucji korzysta się zazwyczaj w sposób niezaplanowany, pod wpływem impulsu. To jest pożądanie. Facet widzi jakąś siksę, fujara mu dymi, chce pchać i już. I nie jakąś inną pipę, a konkretnie ten kawałek mięsa. Teraz! A nie jak księgowy przeksięguje. Poza tym włączanie księgowych, firm przykrywkowych i innych w takie tematy, będzie droższe od tradycyjnego alfonsa.

IMO nie zniosą całej gotówki, tak samo jak nie zniosą rajów podatkowych. Jak zniosą w jakimś kraju gotówkę, to skorzysta na tym... USD, i to on nadal pozostanie królem. Zniesienie gotówki jest głównie w interesie USA, które gotówkę zachowa.

przez przymusowe szczepionki
Właśnie. Kurwy z BIG Pharma nie mają żadnych zahamowań.


Na marginesie.
Są też i dobre newsy. Spada ropa.
1. Budżet Arabii Saudyjskiej będzie na minusie. Jakiś czas pociągną, ale potem?
2. Izrael będzie musiał na jakiś zapomnieć o eksploatacji palestyńskiej ropy i rurociągu przez Grecję i Bałkany, bo to będzie nieopłacalne.
3. Łupkowe węglowodory w USA będą pod kreską.
4. Europa zachodnia będzie w większym kryzysie niż Polska i dawne demoludy.
 

mikioli

Well-Known Member
2 638
4 803
A co z chemtrails? Tyle wysiłku na nic? O tylu lat się starają, to zaraz chyba zadziała. Jak te szepionki, też chyba wreszcie zaczną działać i depopulować. Ostatecznie stoją za tym iluminati czy inne bilderbergi, to chyba nie spieprzą.
Generalnie słabo im idzie ta depopulacja np. w Afryce... ciekawe dlaczego. Czyżby iluminati byli czarni?

@Redrum poszukaj w tym dziury. Autorem jestem, ja :)


DOŚĆ TEGO SZALEŃSTWA.

Pozbierałem wszystko do kupy i mam już parę rzeczy do powiedzenia. Ci którzy mnie znają, wiedzą że unikam stanowczych twierdzeń, gdy nie jestem do nich przekonany. Rzecz jasna, z wiekiem przyjąłem do wiadomości, że mogę się też mylić, ale jedziemy.

(Linki niżej. Wyłącznie do źródeł oficjalnych lub o dobrej reputacji.)

1. Koronawirus jest bardziej rozdmuchany niż mogłem przypuszczać. (tak, zazwyczaj zaczynam od konkluzji)

2. W Niemczech stosunek aktywnych poważnych przypadków do wszystkich wykrytych zarażeń wynosi sporo poniżej promila.
W Polsce i w UK, poniżej 4 promili.

2a. Liczba poważnych przypadków (aktualnie w Polsce: 3, słownie: TRZY) jest zapewne dokładna. Ani zaniżona ani zawyżona.

2b. Liczba zgonów na koronawirusa może być dokładna, zwyżona lekko lub istotnie zawyżona (z uwagi na choroby współistniejące nie da się w części przypadków ustalić preyczyjnie jednej przyczyny śmierci, jak ta kobieta zmarła na sepsę po porodzie.

2c. Liczba wykrytych zakażen może być "po prostu" istotnie zaniżona (jak w Niemczech gdzie wykonuje się testy na największą skalę) lub bardzo mocno zaniżona (jak na przykład w Polsce, gdzie tych testów robi się stosunkowo niewiele).
Iilu jest arażonych na terenie Polski? Jak dla mnie, może to być 2.000, 5.000, 20.000 - nie ma sposobu by to sprawdzić. Jednak im więcej ich jest w rzeczy6wistości, tym mniej szkodliwa jest infekcja.

3. Przypadek statku wycieczkowego "Diamond Princess"
Ponad 3700 osób na pokładzie, w sporej części emerytów.
(uwaga: nie znalazłem danych na temat wieku pasażerów, więc wywnioskowałem tylko ze zdjęć. Przypuszcam, że gdyby był to statek/rejs typu "dziwki, koks, poker, boks", pasażerowie wyglądaliby inaczej.)
Na statku wykryto 10 przypadków zakażenia i wtedy objęto go 14-dniową kwarantanną, tzn. zabroniono obecnym na pokładzie zejścia na stały ląd. Oczywiście poinformowano pasażerów o przyczynie kwarantanny i zalecono im zapewne jakieś srodki ostrożności, ale na statku wycieczkowym ludzie są ścisnięci jak sardynki.

"From a virologist's perspective, a cruise ship with a large number of persons on board is more an incubator for viruses rather than a good place for quarantine," Anne Gatignol, a microbiologist who studies viruses at McGill University, told the Montreal Gazette.

Po 14 dniach zarażonych było 700 osób czyli 19 procent z 3700 obecnych. Zmarło w sumie 7 osób. Z czego pewnie część ze stresu lub w powiązaniu z innymi chorobami.

4. PODJĘTE DZIŚ OBOSTRZENIA TO SZALEŃSTWO.

Dziękuję za uwagę. Do roboty kurwa! I uważajcie na osoby starsze i chore. Środki bezpieczeństwa znacie.


https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/uk
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/germany
https://www.businessinsider.com/how...ship-coronavirus-quarantine-went-wrong-2020-2
Ja bym poczekał jaka się okaże całkowita śmiertelność w danym okresie i dopiero zobaczymy, czy nie robili macherstwa w statystykach.
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 778
13 420
Generalnie słabo im idzie ta depopulacja np. w Afryce... ciekawe dlaczego. Czyżby iluminati byli czarni?


Ja bym poczekał jaka się okaże całkowita śmiertelność w danym okresie i dopiero zobaczymy, czy nie robili macherstwa w statystykach.
nikt nie robi celowych macherstw.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 131
2 003

Jak sprawdzić czy delikwent udaje się na zakupy? - może policyjne przeszukanie lodówki, jak pełna - mandat, jak pusta - darujemy.

Dziś idę na pogrzeb. Osoba znajoma. W przypadku osoby starszej samej bliskiej rodziny dzieci, rodzeństwa może być więcej niż 5 osób i co wtedy?
 

erte

Well-Known Member
323
1 046
Dziś idę na pogrzeb. Osoba znajoma. W przypadku osoby starszej samej bliskiej rodziny dzieci, rodzeństwa może być więcej niż 5 osób i co wtedy?
Dyrektor podkreśliła, że mimo to Zarząd Cmentarzy Komunalnych będzie informował o ograniczeniach dotyczących liczby uczestników pogrzebów. Zapowiedziała, że gdyby na uroczystość przybyło więcej uczestników niż zezwalają na to przepisy, to nie zostaną oni wpuszczeni na teren cmentarza.

 

Antoni Wiech

paranacjonalista
Członek Załogi
3 666
4 944
A tymczasem, polskie służby rekwirują zakupione przez Norwegów środki dezynfekujące w polsko-norweskiej firmie z Białej Podlaski. Łamiąc podobno przy tym przepisy Unijne i EOG pod pretekstem nowego prawa związanego z koronowirusem
https://www.nrk.no/osloogviken/polen-konfiskerer-handsprit-til-norge-1.14953916
A może jakieś inne źródło niż w tym dzikim języku? :p Podejrzewam, że ilość ludzi znających tutaj ten język to maks promil.
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
7 580
20 452
A co z chemtrails? Tyle wysiłku na nic? O tylu lat się starają, to zaraz chyba zadziała. Jak te szepionki, też chyba wreszcie zaczną działać i depopulować. Ostatecznie stoją za tym iluminati czy inne bilderbergi, to chyba nie spieprzą.
Teorie spiskowe spiskologów są przecież niefalsyfikowalne, bo gdy obalisz jedną ich warstwę, od razu pojawia się następna wspierająca je z innej strony.

the goyim know, shut it down


Chemtrailsy były tylko na pokaz, żeby odwrócić uwagę tłumu od faktycznej metody depopulacyjnej.
Można się tylko dziwić, dlaczego ta nowa Wunderwaffe uderza głównie w ludzi, którzy wiek reprodukcyjny od dawna mają za sobą.

Znowu źle!

Cóż, widocznie na tych w wieku reprodukcyjnym jest najskuteczniejsza pornografia z murzynem a Reptilianie dla każdej grupy społecznej przygotowali inne fortele, by depopulacja szła wielotorowo. :) Jednych wirusem, innych chemtrailsem, a tamtych szczepionką z autyzmem.

Nigdy nie wiesz jakie zagrożenia przygotowali specjalnie dla ciebie, więc należy się pilnować i patrzeć na świat przez ramię.

(Na tomkiewiczową logikę, to chemtrailsy powinny być szczególnie dotkliwe dla tych z SARSem wywołanym przez koronawirus, zatem od zawirusowania należało zacząć, a nie marnować zasobów na opryski nieba. Ci spiskowcy mają jakieś problemy z ustaleniem odpowiedniej, maksymalizującej efekt kolejności działań.)
 

NoahWatson

The Internet is serious business.
967
2 122
Ciekawe jakie argumenty ma ściśle przeciwko idei "flatten the curve" rozumianej nie jako ogólnym zmniejszeniu ilości zarażeń, ale przed wszystkim spowolnieniu nowych zachorowań.
Coś mi się wydaje, że w końcu doszłoby się do ujawnienia konfliktu wartościu u różnych grup osób - poświęcenie iluś losowo wybranych osób wobec zabrania wolności i zmniejszenia dobrobytu ogółu.
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 778
13 420
Kilka filmów na temat z szanowanych źródeł. Niekoniecznie na temat tego konkretnego wirusa.

Are We Ready for the Next Pandemic? - with Peter Piot
24 paź 2018


How to Stop an Epidemic
13 sie 2019


How does Coronavirus (Covid-19) compare to Spanish flu?
18 mar 2020
 

tolep

ChNiNK! ChP!
7 778
13 420
Kod:
https://www.ft.com/content/5ff6469a-6dd8-11ea-89df-41bea055720b
streszczenie https://www.polsatnews.pl/wiadomosc...-brytanii-mogla-juz-zakazic-sie-koronawirusem

Połowa populacji Wielkiej Brytanii mogła już zakazić się koronawirusem
wczoraj, 07:00Świat
Połowa populacji Wielkiej Brytanii mogła już zakazić się koronawirusem
PAP/EPA/ANDY RAIN
Koronawirus mógł już zainfekować znacznie więcej osób w Wielkiej Brytanii, niż naukowcy dotychczas szacowali, być może nawet połowę populacji - wynika z badań Uniwersytetu w Oxfordzie, o których napisał we wtorek wieczorem dziennik "Financial Times".

"FT" cytuje Sunetrę Guptę, profesor epidemiologii teoretycznej, która prowadziła badania. Jak mówi, jeśli wyniki się potwierdzą, oznaczają one, że mniej niż jedna osoba na tysiąc osób zakażonych wirusem choroby Covid-19 zachoruje na tyle, by potrzebować leczenia szpitalnego. W zdecydowanej większości występują bardzo łagodne objawy lub w ogóle nie występują.
 
Ostatnia edycja:

Presario

Active Member
126
203
Pandemia jeszcze na dobre się nie rozkręciła (poza ChRL i Koreą Płd. wszędzie na świecie raportowany jest wzrost jest wykładniczy), ale normiki już wiedzą, że po dwóch tygodniach wszystko wróci do normy.


Każdy, kto myśli inaczej, ma wątpliwości, to przygłup i śmiechy chichy.

Nagranie bije rekordy popularności na Redditach i innych. A ja się pytam, skąd? Jakie oni mają źródła, wcześniejsze doświadczenia, by się podśmiechiwać z tych, którzy - słusznie czy nie - po prostu obstawiają inaczej?
 

erte

Well-Known Member
323
1 046
Tak śledzą chorych w Korei.

30-letni Polak, który niedawno przyleciał do Korei samolotem LOT, okazał się nosicielem koronawirusa. Zakażenie wykryto na lotnisku w Seulu po rutynowym teście, którym poddawani są wszyscy obcokrajowcy.

Zanim jednak nadeszły wyniki mężczyzna bez skrępowania i zupełnie nieświadomy grożącej mu choroby zwiedzał Seul.

Co ciekawe, władze dystryktu Yongsan (dzielnica Seulu) podały do wiadomości publicznej bardzo szczegółowe dane, o tym, gdzie przebywał zarażony. To rutynowe ostrzeżenie dla innych mieszkańców, a także współpasażerów lotu Polaka. Raport pokazuje, z jaką dokładnością śledzeni są potencjalni chorzy.

"Pojawił się na lotnisku o 9 rano. Po założeniu maski o 9.30, przeniósł się na stację Gongdeok na lotnisku, a następnie wysiadł na stacji Han River Jin o 11.15. Przed pójściem do domu zatrzymał się w sklepie spożywczym. W godzinach 18-19 odwiedził pizzerię w dzielnicy Itaewon. Następnego dnia odwiedził klinikę weterynaryjną, był u dentysty oraz w banku, a w godzinach 14.20-15.15 jadł lunch w pobliskiej koreańskiej restauracji. Następnie nawiązano kontakt z zarażonym i objęto go opieka medyczną" - wyliczają epidemiolodzy.

Przypadek polskiego chorego został zaznaczony na interaktywnej mapie Corona Map. W czasie rzeczywistym wskazuje ona, gdzie na terenie Korei przebywają pacjenci z koronawirusem.

1585254698902.png


 
Do góry Bottom