Koronawirus czy wszyscy padniemy?

myname

Active Member
307
218

a u nas to murzynów biją. Ciekawe w jaki sposób będziesz jeszcze próbował ratować twarz. Po prostu powiedz że zjebałeś i miej to już z głowy.
Jeśli ci państwo mówi wpłać pieniądze do banku to nie wpłacaj.Jeżeli rząd mówi wydawaj, nie robisz tego.Jeżeli karze ci zapłacić podatek na przykład unikaj sztuczkami prawnymi jego płacenia.Jak ci czegoś zakazuje bez ofiary nie zgadzaj się i walcz o swobodę. Jeśli nie musisz korzystać z usług państwowych to nie korzystaj.Jeśli powiedzą, że akcyza jest dobra ty myśl inaczej.Uratuję swoją twarz byciem wolnościowcem.Jeżeli polecaj szczepionki podziękuj, bo oni zawszę robią wszystko przeciwko społeczeństwu.Nie polecej kradzieży pieniędzy i rozprowadzaniem ich przez rząd ochłapami.Jaki jest cel, żeby społeczeństwo uwierzyło w państwowe działania placebo?Ja popełniełem taki błąd, że wierzyłem kiedykolwiek w etatyzm.
 

noniewiem

Well-Known Member
611
969

kompowiec

freetard
2 568
2 622
@myname
Successful_vs_Unsuccessful.png

a odpowiadając na film wyżej: każdy ma tu w dupie rządowe statystyki.

> Sezonowe koronawirusy mutują w obrębie białka S. Będziemy musieli dostosowywać szczepionki?

a jak mówilem że covid to zwykła grypa to nie wierzyli... w krótoterminowym okresie - więcej infekcji -> więcej szans na mutacje zwiększające zjadliwość/śmiertelność. Ale to jest właśnie "short term". Bo w "long term" mechanizmy ewolucyjne preferują mutacje zmniejszające zjadliwość/śmiertelność, bo zabijanie nosiciela to słaba taktyka z punktu widzenia patogenu. W "long term" każdy patogen chce być "common cold".
 
Ostatnia edycja:

ukos

Well-Known Member
505
971
Michał Dworczyk: "Zaszczepimy 3 mln osób, więcej szczepionek nie ma"


- Wszystkie szczepionki są już zajęte, nie mamy więcej miejsc. Prosimy seniorów, aby pozostali w domu i rejestrowali się przez internet lub dzwonili na infolinię. Jak tylko dostaniemy kolejne szczepionki, pracownicy zadzwonią z konkretnym terminem - mówił w niedzielę szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Szef KPRM tłumaczył, że wszystkie szczepionki zostały już zajęte, a osoby, które nie zdążyły ich zarezerwować dla siebie, powinny rejestrować się telefonicznie przez infolinię działającą pod numerem 989, wysyłając SMS lub robiąc to przez rządową stronę internetową.


Chciałem w piątek zapisać Rodziców, infolinia 989 niewydolna, dodzwonienie się graniczy z cudem. Dwa najbliższe punkty szczepień odpowiedziały, że do końca marca nie przyjmują zgłoszeń. Brak szczepionek.
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Michał Dworczyk: "Zaszczepimy 3 mln osób, więcej szczepionek nie ma"


- Wszystkie szczepionki są już zajęte, nie mamy więcej miejsc. Prosimy seniorów, aby pozostali w domu i rejestrowali się przez internet lub dzwonili na infolinię. Jak tylko dostaniemy kolejne szczepionki, pracownicy zadzwonią z konkretnym terminem - mówił w niedzielę szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Szef KPRM tłumaczył, że wszystkie szczepionki zostały już zajęte, a osoby, które nie zdążyły ich zarezerwować dla siebie, powinny rejestrować się telefonicznie przez infolinię działającą pod numerem 989, wysyłając SMS lub robiąc to przez rządową stronę internetową.


Chciałem w piątek zapisać Rodziców, infolinia 989 niewydolna, dodzwonienie się graniczy z cudem. Dwa najbliższe punkty szczepień odpowiedziały, że do końca marca nie przyjmują zgłoszeń. Brak szczepionek.
Poproś rodziców żeby testament spisali tak na wszelki wypadek
 

ukos

Well-Known Member
505
971
Dowcip, jeśli jest dobry, wzbudza śmiech. Śmiech jest zdrowy.
Niestety, często można też usłyszeć dowcipy, które świadczą o ułomności osób je opowiadających.
 

myname

Active Member
307
218
@myname
View attachment 8058

a odpowiadając na film wyżej: każdy ma tu w dupie rządowe statystyki.

> Sezonowe koronawirusy mutują w obrębie białka S. Będziemy musieli dostosowywać szczepionki?

a jak mówilem że covid to zwykła grypa to nie wierzyli... w krótoterminowym okresie - więcej infekcji -> więcej szans na mutacje zwiększające zjadliwość/śmiertelność. Ale to jest właśnie "short term". Bo w "long term" mechanizmy ewolucyjne preferują mutacje zmniejszające zjadliwość/śmiertelność, bo zabijanie nosiciela to słaba taktyka z punktu widzenia patogenu. W "long term" każdy patogen chce być "common cold".
Tak tylko wszystkie zgony mogą być powodowane ułomnością państwowej służby zdrowia.
 

Norden

Well-Known Member
723
900
Realnie IFR tego koronawirusa jest na poziomie 0.1 - 0.8% (w zależności od kraju / regionu). Zagrożenie jest znikome - to co serwują media, rządy to powtórka z sytuacji ze świńską grypą z 2009 r. tylko bardziej skutecznie.
Żeby mieć jakiś realny pogląd warto przeanalizować statystyki z dowolnego kraju za 20 - 40 lat.

https://www.statista.com/statistics/525353/sweden-number-of-deaths/
 

Attachments

  • covid_szwecja.PNG
    covid_szwecja.PNG
    977,6 KB · Wyś: 11
Ostatnia edycja:

Hanki

Secessionist
1 525
5 088

ukos

Well-Known Member
505
971
To nie pierwszy raz, kiedy węgierski rząd wyłamuje się z decyzji dotyczących szczepień na koronawirusa podjętych przez Unię Europejską.



View: https://twitter.com/AFP/status/1355155486568570892

W połowie stycznia Węgry, jako pierwsze z krajów członkowskich UE zatwierdziły rosyjską szczepionkę Sputnik. Jest to szczepionka, która powstała najszybciej. Naukowcy z UE i USA podchodzą jednak sceptycznie do preparatu.
 

myname

Active Member
307
218
Nie mów mi co mogę robić ze swoim ciałem, komuchu.

No i powstaje pytanie w jaki sposób powstaje ten dziwny mechanizm, że wydawałoby się w miarę zdrowi na umyśle ludzie klepią po internetach jak mantrę spiskową głupotę i to jeszcze okraszają komentarzem w stylu "włącz myślenie!". Napisałeś o księdzu, który zmarł przy teście. Po czasie się okazało, że był 70-latkiem, który umarł na zawał w pół roku po podaniu mu placebo. Serio nie jesteś w stanie z tego wyciągnąć żadnego wniosku? Nie świta nawet, że coś poszło nie tak?

BTW, to jest słowo "szczepić". "Sczepić" to się mogą np. psy jak się ruchają. Komicznie wygląda popełnianie tak rażących błędów w wymagającym specjalistycznej wiedzy temacie, w którym ktoś próbuje się wypowiadać z pozycji autorytetu.

@tolep czasy postmodernizmu to najwyraźniej też czasy postprawdy. Prawda obiektywna w zakresie rzeczy błahych przestaje istnieć, staje się konstruktem społecznym.
Dobrze, że skończyłeś uniwersytet profesorze i możesz nauczyć studenta pierwszego roku.To jaką masz specjalizacje Profesorze?Już twoje stwierdzenie zmierzające do postprawdy to przeciąganie liny na swoją stronę.To jakie jeszcze wolnościowcu pozwoli ci substancje aplikować państwo, żebyś zachował swoje ciało?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Dobrze, że skończyłeś uniwersytet profesorze i możesz nauczyć studenta pierwszego roku.To jaką masz specjalizacje Profesorze?Już twoje stwierdzenie zmierzające do postprawdy to przeciąganie liny na swoją stronę.To jakie jeszcze wolnościowcu pozwoli ci substancje aplikować państwo, żebyś zachował swoje ciało?

Nie masz nic do powiedzenia (bo o argumentacji nie wspomnę), to zamknij ryj i siedź cicho. To jest ostatnie ostrzeżenie.
 

myname

Active Member
307
218
Nie masz nic do powiedzenia (bo o argumentacji nie wspomnę), to zamknij ryj i siedź cicho. To jest ostatnie ostrzeżenie.
Wśród ślepych jednooki jest królem.możecie mnie banować.

Napiszę jedno jesteście foliarzami ze swoim znalazłem newsa o jejeku, o rany, dam linka.Zbanujcie się wszyscy, bo poziom boli.Nie dam linka, a nie link nie ponieważ od CIA.Zaraz dam popłuczynowe linki do jakiś profesora na końcu Chin.Szczepionki działają, a nie nie działają, a nie uratują świat.Dajcie cytaty i rozważania literatury wolnościowców na gruncie libertarianizmu.
 

tolep

five miles out
8 556
15 443
Faktem jest, ze cały ten wątek jest chyba w złym dziale, biorąc pod uwagę jego tytuł.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Wśród ślepych jednooki jest królem.możecie mnie banować.

Nie pochlebiaj sobie. Jesteś jedynie zjebem, który nie umie się zachować i dyskutować jak normalny dorosły.

I nie potrzebujemy pozwolenia, aby cię zbanować. Nie zrobię tego jednak, abyś mógł to jeszcze przeczytać. Potem cię zbanuję, bo dostałeś ostrzeżenie i nie skorzystałeś z okazji, aby zamknąć ryja.
 

myname

Active Member
307
218
Nie pochlebiaj sobie. Jesteś jedynie zjebem, który nie umie się zachować i dyskutować jak normalny dorosły.

I nie potrzebujemy pozwolenia, aby cię zbanować. Nie zrobię tego jednak, abyś mógł to jeszcze przeczytać. Potem cię zbanuję, bo dostałeś ostrzeżenie i nie skorzystałeś z okazji, aby zamknąć ryja.
A ten chiński naukowiec to wie, czy to kolejna teoria spiskowa.
 
Do góry Bottom