Komorowski - Sumliński - WSI

OP
OP
Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Trzymał na chacie?! Gdzie kopie zapasowe? Przecież to jest ściema.
To było w 2008 roku. On tłumaczył się, że to był jego największy błąd w życiu, że trzymał te dokumenty w domu, teraz już jest ostrożniejszy. Zwinęli mu nawet scenariusz do serialu o Popiełuszce, który napisał dla TVP.
Jako dziennikarz śledczy musiał słyszeć o Snowdenie, o Greenwaldzie, o Assagne i WikiLeaks
Jak wyżej. To był rok 2008, nikt jeszcze nie słyszał o Snowdenie i Assagne.

Poza tym rozróżnijmy o jakie materiały chodzi. Sumliński zapowiadał ujawnienie nowych materiałów od oficera WSI, który miał mu je przekazać w testamencie jako pokutę. Oficer umarł całkiem niedawno 1-2 lata temu. Nie wiem, czy je otrzymał, bo był parę razy o to pytany i się uchylał od odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 703
To był rok 2008, nikt jeszcze nie słyszał o Snowdenie i Assagne.
Ale o kopach zapasowych i szyfrowaniu jakiś informatyk słyszeć powinien. Kolega takie rzeczy wykładał dla studentów prawa na UMCS, już na przełomie 90/2k. Właśnie po to, by uniknąć takich lub podobnych sytuacji.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
To było w 2008 roku. On tłumaczył się, że to był jego największy błąd w życiu, że trzymał te dokumenty w domu, teraz już jest ostrożniejszy. Zwinęli mu nawet scenariusz do serialu o Popiełuszce, który napisał dla TVP.

Chwila moment. To po co zapowiadał publikację materiałów których nie posiada już od 2008 roku? Miały być rewelacje o bronku i płytka cd dołączona do książki.
 

kalvatn

Well-Known Member
1 317
2 112
Kwestie posiadanych materiałów są wyjaśnione w poprzednich postach. Kwestie kopiowania, zabezpieczania materiałów, podejrzewam są autorowi dobrze znane. Ale co z rodziną, dziećmi? Sam osobiście oddałbym wszystkie materiały, obojętnie jak zabezpieczone jak tylko ktoś groziłby mojej rodzinie. A nawet gdybym je miał w dalszym ciągu to i tak bym ich nie opublikował. Chyba, że miałbym środki aby ją realnie chronić ( rodzinę ). Sumliński nie ma w ogóle takich środków. Za coś czego po prostu nie można pisać i o czym mówić nie wypada wielu już zapłaciło życiem w takich czy innych okolicznościach. Sumliński doskonale to wie i nigdy nie posunie się dalej niż może. Jedyną rzeczą jaką mogę mu zarzucić jako czytelnik to zapowiedź czegoś czego tak naprawdę nie opublikował, a zapowiadał, że opublikuje. Posunięcie marketingowe? Celowe wprowadzenie w błąd? Wycofanie na skutek zrozumienia możliwych "konsekwencji" lub zastraszenia czy gróźb? Nie dowiemy się, mniejsza z tym.
 
OP
OP
Staszek Alcatraz

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
11ySUYX_0FLkarIHuROawrTIbKN31cxVUXUb0T81,wat.jpg


comment_2ilYdwzr1i6XiTEgvPFzVA1nkoYaIE5p.jpg
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Wiedziałem, że wycofali. Wiedziałem, bo nie mogła ot taka kniżka zniknąć sobie z półek w kilku księgarniach naraz. Żesz kurde, mogłem pisać wcześniej, a tak po czasie, to mi nikt nie uwierzy i laje pójdą się ebać.
 
Ostatnia edycja:

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
Jest coś ciekawego w tej książce czy same lanie wody?

 
Ostatnia edycja:

Denis

Well-Known Member
3 825
8 510
Kojarzycie tych mośków od Wieśka? Otóż dali Komorowskiego grę i jeden z nich zaczął pierdolić o wielkim rozwoju i zaczął dziękować prezydentowi za rzekome wsparcie (lub nawet spowodowanie) tego rozwoju.
Jak widziałem tych mośków i Komora to autentyczne skojarzenia z Gierkiem. Iluzoryczny rozwój spowodowany dotacjami i innymi pomocami. Zajebista sprawa. A długi rosno...
Komorowski-na-placu-udawanej-obwodnicy-Inowroc%C5%82awia-e1429660687189.jpg


By the way... Wszyscy umiłowani przywódcy kochali polować.
Lenin_polowanie.jpg

Brezniew_bron.jpg
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Temat WSI ostatnio bardzo na topie. Głos w sprawie zabrał Masa.

OPINIA: Cała ta esbecja, ludzie z WSI, mają nieograniczone wpływy - mówi w rozmowie z portalem Onet.pl p. Jarosław S., znany jako "Masa", były członek gangu pruszkowskiego.

- Mają haki na wszystkich. Ta cała stara esbecja, WSI, może roztoczyć przed każdym czerwony dywan do gigantycznej kariery. Haki na polityków, którzy przecież są upier... w tym gównie od karku po pięty. Czemu oni nie chcieli weryfikacji? Rozliczeń komuny? Wchodzimy już w politykę, ale przynajmniej wiem, dlaczego krzyczano o Okrągłym Stole, że to zdrajcy - mówi Masa. - Nie chcę z nimi zadzierać. Uwierzcie mi, żaden program świadka koronnego by mi nie pomógł. Pewnie komuś się kiedyś wszystko znudzi i powie, jak to wyglądało. Zanim go upier..., to będzie sensacja na całą Polskę. Wspomnicie moje słowa - dodaje.
http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/masa_o_wsi_to_bedzie_sensacja_na_cala_polske/112275
 
Do góry Bottom