Kelthuz na celowniku prokuratury

D

Deleted member 4683

Guest
Faktycznie - obiektywnie patrząc to gość znalazł sobie niezłą niszę, sposób na życie i ciągnie profity
 

GoldenColt

Well-Known Member
817
3 625
Jak już pisałem wcześniej, do niedawna nawet przedstawiciele "brunatnej nuty" mogli sobie śpiewać o narodowym socjalizmie, Waffen SS, Rudolfie Hessie i czym tam chcieli i nawet jak był jakiś proces to sprawa była umarzana. O "białych kurwach czarnucha" też już były utwory (choćby zespołu Agresiva88). A teraz? Rasistami zostają ci którzy nawet nie są rasistami. Przypomnijmy za co np. Kuba Wojewódzki został oskarżony o rasizm. Dokładnie za słowa: "Zadzwońmy teraz do murzyna". Obłęd! Jak dla mnie ten wyrok na Kelthuzie to pewien kamień milowy na drodze do totalnej cenzury i poprawności politycznej w Polsce. Coś czuję że jak Beata Kozidrak na jakimś koncercie zacznie śpiewać "Białą armię" to zaraz jakiś Pankowski, Szumlewicz czy inny Palikot złoży na nią donos do prokuratury o promowanie supremacji białej rasy.

A pamiętacie tę piosenkę Elektrycznych Gitar?



Wyobrażacie sobie dzisiaj przebój z "pedałem" w nazwie?
 
OP
OP
D

Deleted member 427

Guest
Opis!

Prokuratura ewidentnie ściga nihilistów:

10001361_722143537835983_1814021223_n.jpg
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 695
Ale jak w ogóle jest możliwe, aby ktoś ideologicznie zaangażowany w sprawe po stronie oskarżającej występował w roli """"""biegłego"""", który przecież - ja tak rozumiem cel wzywania takiej osoby - ma być bezstronny? Pankowski ewidentnie bezstronny nie jest, chce wprowadzenia cenzury na masową skalę i otwarcie o tym pisze. Sam się przyznaje, że wpłynął na powstanie cenzorskich artykułów w konstytucji. Pomijam, że czytanie jego wypocin budzi obrzydzenie i urąga inteligencji ale ja sie pytam jak można powołać """"biegłego"""" który ma żywotny interes w wydaniu określonego wyroku?
 

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 052
Tak na marginesie, ten kawałek o który poszło na początku "Nie mam słów" jest naprawdę mocny, nawet jak na Kelthuza. Może to też się przyczyniło do tego, że niewiele osób chciało sprawę nagłaśniać.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Wydaje mi się, że dobry komentarz do wywiadu autorstwa K.Mączyńskiego;
"Zgadzam się z prawie wszystkim, tylko nie z propsowaniem czynu Pussy Riot. Miał on miejsce w świątyni, niebędącej własnością „artystek”, gdzie ustalanie reguł, na mój wolnościowca rozum, należy do cerkiewnych władz."
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Jemu to betonowe buciki i do Bajkału, niech się melduje na głębokości 1620 metrów. Jełop.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 734
4 695
A ja się z cenzurą nie zgadzam w żadnym wydaniu. Zamordyzm to zamordyzm i terytorializm g ma tu do rzeczy - idee są "panterytorialne" twórca idei może w ogóle nie znajdować sie na żadnym obszarze bo przykładowo nie żyje. Jak ktoś zabrania ich głoszenia to jest zamordystą, choć oczywiście nie mówię, że należy zabronić zabraniania bo to też byłoby zamordystyczne.
 

Ciek

Miejsce na Twoją reklamę
Członek Załogi
4 854
12 246
Wydaje mi się, że dobry komentarz do wywiadu autorstwa K.Mączyńskiego;
"Zgadzam się z prawie wszystkim, tylko nie z propsowaniem czynu Pussy Riot. Miał on miejsce w świątyni, niebędącej własnością „artystek”, gdzie ustalanie reguł, na mój wolnościowca rozum, należy do cerkiewnych władz."
To niech sobie to władze cerkiewne egzekwują.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Ciek, to chyba oczywiste. Chyba nie sądzisz, że zgadzam się z państwowym arbitrażem, no nie?
 
Do góry Bottom