Japy, które wam się podobają

Bajaratt

First of his name
348
1 551
Japy z kategorii "kult":
John%2BCazale%2BDog%2BDay%2BAfternoon.PNG
kwlp4.jpg
rome-serie-tv-2005-75-g.jpg
o-LEE-VAN-CLEEF-facebook.jpg
Pete-Postlethwaite.jpg
6243_boothe71714.jpg
peck-1.jpg
08171145.jpg
Capaldi-580.jpg
elias_koteas.jpg
roy_scheider400.jpg

Japy z kategorii "<3" w następnym poście :)

PS Jakby kto pytał, to od góry: John Cazale, Gabriel Byrne, Ciaran Hinds, Lee van Cleef, Peter Posthlethwaite, Powers Boothe, Bob Peck, Charles Dance, Peter Capaldi, Elias Koteas, Roy Scheider
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Dobra, też wkleję jakiś facetów, bo wyjdzie na to, że jestem tak heteroseksualny, że nie lubię żadnych męskich mordek. Kombos:

Indy-ultima_crociata.jpg


A tu potrójny kombos, specjalnie dla Cieka - "tak żegnają się Austriacy".

213257.1.jpg


A jak widzę Lloyda, to automatycznie mam banana na ryju.
OneFlewTabes.jpg

back-to-the-future.jpg

ChristopherLloydOct10.jpg


A z polskich jap, które z jakiegoś powodu lubię, mimo że nie uważam ich za super-hiper-ultra piękne, przypomniała mi się Dancewicz:

Renata_Dancewicz.jpg..jpeg

renatadancewicz.jpg

RenataDancewicz-1995-PulkownikKwiatkowski-1080-002.jpg


No dobra, jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi: albo o cycki, albo o lajki. Macie cycki w HD, więc dawać lajki...
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Nie wiem, czemu, ale Kyle MacLachlan to dla mnie generyczny protagonista. Kiedy czytam książkę i nie pojawił się jeszcze opis wyglądu głównego bohatera, wyobrażam go sobie zwykle jako sobowtóra agenta Coopera (szczególnie jeśli mowa o klasycznych s-f pokroju Dicka). Z jakiegoś powodu utożsamiam się z tym stylem. Problem pojawił się w "622 upadkach Bunga", bo w połowie książki dopiero dowiadujemy się, że główny bohater jest czarny...

A na drugim planie inna twarz, która mi się podoba.

dale-cooper-audrey-horne-twin-peaks-16529620-871-1000.jpg
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
黒猫 nie jest ruda i azjatki mnie tak nie kręcą ale lubie jak śpiewa i tańcuje w 陰陽座, ostatnio prawie nic innego nie słucham...
MDFhkQ.jpg

d946bbb6.gif
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
@tosiabunio
a potem zaś bedzie że tematy rozmywam... dlatego ino fotka japy... na fejsie ostatnio troche tym spamowałem, tu w temacie o muzyce też pewnie coś jest, bo znam i lubie ich od niedziś, nagrali kilka płyt więc bez problemu też na tubie można se zobacyć...

黒猫 w sumie nie jest jej imieniem ino ksyfą, kuroneko, czyli corny kot cy jakoś tak...
a zespół to ońmuo za czy jakoś tak, nawet oficjalnie nimo jednej właściwej transkrypcji...
dlatego podaje w oryginalnej pisowni bo wtedy sie znajdzie na pewno...

i coby nie było ze offtopujemy...
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 141
Kurde, dlatego chciałem linka. Wiecie, taka technika, na której opiera się World Wide Web.
 
Do góry Bottom