Japy, które wam się podobają

648
1 208
G-Eazy

G-Eazy-826x620.jpg


g-eazy-2560x1300_c.jpg
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
To jest Kanadyjka [1]. No i chyba mniej niż 20-letnia wówczas. Niedobór w stosunku do czego?

Date of Birth: July 1, 1967

Ethnicity: Finnish (paternal grandfather), Russian, English, possibly other
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Przepraszam bardzo, ja myślałam, że pisze się : Stossela, no ale ja robię błędy:(
ale gdy piszę mam zawsze przed sobą Słownik Ortograficzny Języka Polskiego wydany przez PWN Warszawa 1986 rok i ma 909 stron, ale nie ma w nim prawie tych słówek których libertarianie używają na forum:(no a w Google nie sprawdzam, lubię książki. A poza tym to wszystkie cytaty Stossela zabrał mi pan @pawel-l i nie mam już nic :(


Polecam Ci Bena Shapiro.
Dziękuję, ale wybrałam Stossela:)

Wracam do pięknych twarzy ...

Deepika Padukone

1505144165_3.jpg


Pod koniec roku 2017 nie wszedł jeszcze na ekrany hinduski film "Padmavati" w którym główną rolę zagrała piękna Deepika Padukone. Premiera miała być 1 grudnia, ale została odłożona na nieokreślony czas. Nie sprawdzałam, czy film jest już grany, ale to co przeczytałam przeraziło mnie dlatego, że w ubiegłym roku polityk hinduski proponował nagrodę ok. 1,6 mln dolarów osobie, która zechce ściąć głowę Deepice Padukone:( Powodem było to, że grała główną rolę królowej, no i jest tam scena w której królowa ma sny miłosne o muzułmańskim władcy, no i taka scena obraża uczucia wyznawców hinduizmu. Polityka poparły wszystkie środowiska prawicowe a nawet niektórzy domagali się też głowy reżysera, szykanowano też wszystkich aktorów grających w tym filmie i grożono podpalaniem kin..

44f034fbcf3781228f5c9aca5258749d--deepika-padukone-divas.jpg




deepika-padukone-van-heusen-photoshoot-stills_2.jpg




No i jeszcze twarz Mężczyzny, ktora mi sie podoba:Aleksiej:)


640px-Navalny.JPG



hF5ktkqTURBXy9hOWIxYzM0ODdhOTk2MDNkMGI4ZTMxYjkzNjc5NGY3MC5qcGVnkpUDAMyGzQzzzQdIkwXNAxTNAbw
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom