Japy, które wam się podobają

Pestek

Well-Known Member
688
1 708
Tulsi Gabbard.


Chociaż jest kongreswoman z ramienia demokratów, to ma bardzo racjonalne podejście do polityki. Często działa z republikanami w sprawach ponad podziałami, jak legalizacja marihuany, antyimperializm USA i kłopoty z systemem zdrowia, więziennictwa i inne. Wierzy w państwo, dobrze zarządzane państwo, dlatego nie jest to w żadnym wypadku libertarianka. Ale wydaje się, że jest jedną z tych starych dobrych lewaczek, które nie wierzą w wojny, inwigilację, i wpieprzanie się państwa we wszystko. No i jest sexy, choć trochę jak dla mnie za duża.
Jej wywiad u Rogana był ciekawy.
 
D

Deleted member 6431

Guest
Deepika PadukonePod koniec roku 2017 nie wszedł jeszcze na ekrany hinduski film "Padmavati" w którym główną rolę zagrała piękna Deepika Padukone. Premiera miała być 1 grudnia, ale została odłożona na nieokreślony czas. Nie sprawdzałam, czy film jest już grany, ale to co przeczytałam przeraziło mnie dlatego, że w ubiegłym roku polityk hinduski proponował nagrodę ok. 1,6 mln dolarów osobie, która zechce ściąć głowę Deepice Padukone:( Powodem było to, że grała główną rolę królowej, no i jest tam scena w której królowa ma sny miłosne o muzułmańskim władcy, no i taka scena obraża uczucia wyznawców hinduizmu. Polityka poparły wszystkie środowiska prawicowe a nawet niektórzy domagali się też głowy reżysera, szykanowano też wszystkich aktorów grających w tym filmie i grożono podpalaniem kin..

No i jeszcze twarz Mężczyzny, ktora mi sie podoba:Aleksiej:)

A ten twój ulubieniec Aleks znowu siedzi za kratkami i to bez spodni go wsadzli.
:)
https://www.ndtv.com/world-news/rus...valny-arrested-ahead-of-protest-rally-2074512
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

wah

Well-Known Member
1 585
6 806
Michael Berryman. Aktor cierpi i na hipohydrotyczną dysplazję ektodermalną, która pozbawia głosu, włosów, paznokci, zębów i nadaje wygląd mutanta z filmów SF. Właśnie w rolach mutantów specjalizuje się.Wystąpił też w teledyskach Mötley Crüe i Ramones.

 
Do góry Bottom