Japy, które wam się podobają

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Shoe :)
13882236_1232845133417085_5059664145420242543_n.jpg
Kojarzę... sympatyczna, ale niech ogarnie make-up
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Ze sportsmenkami jest taki problem, że nie mają cycków. Ja wiem, sportowe staniki spłaszczają, ale mimo to...

btw. wczoraj przeżyłem ciężki szok, widziałem Venus Williams na korcie (tak, tę starą Murzynkę) i wyglądała całkiem OK - w porównaniu z tym co pamiętałem sprzed lat. Podejrzewam, że to i owo sobie zrobiła, zwłaszcza na twarzy.
 

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Dziennikarz, felietonista, pisarz. Lubię panów, którzy w spokojny, miły, ale i trochę humorystyczny sposób potrafią przyciągnąć słuchacza, zainteresować swoim felietonem.
Podoba mi się ta twarz, ale nie napiszę kim jest:)Może kupię jedną z jego książek, na początek książkę, której tytuł zaczyna się .....Myths, Lies itd.

800px-JohnStosselByGageSkidmore2.jpg
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
No pan @Hanki wszystko wie, i pozostali Libertarianie, no a ja nic nie wiem,taka już nierozgarnięta jestem, ale cieszę się, że poznałam tego pana.
Poza tym to był żarcik - wiedziałam, że wszyscy Libertarianie znają Stossela.

Polecam Ci Bena Shapiro. Jest młodszy, równie przystojny albo nawet bardziej, i o wiele mocniej masakruje.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Dziennikarz, felietonista, pisarz. Lubię panów, którzy w spokojny, miły, ale i trochę humorystyczny sposób potrafią przyciągnąć słuchacza, zainteresować swoim felietonem.
Podoba mi się ta twarz, ale nie napiszę kim jest:)Może kupię jedną z jego książek, na początek książkę, której tytuł zaczyna się .....Myths, Lies itd.

800px-JohnStosselByGageSkidmore2.jpg

 
Ostatnia edycja:

Kelsi

Well-Known Member
1 040
19 839
Polecam Ci Bena Shapiro. Jest młodszy, równie przystojny albo nawet bardziej, i o wiele mocniej masakruje.
Bardzo dziękuję za propozycję, no i panu @Staszek Alcatraz dziękuję. Zawsze można liczyć na Libertarian:)
@tolep , wygład jest ważny, ale najważniejsze co ma do przekazania, jakie ma poglądy, których nie boi się wyrażać i bronić. Nie czytałam o tych panach, o T. Sellecku coś tam wiem. Natomiast o B.Shapiro w wolnej chwili poczytam sobie.
 
Do góry Bottom