1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

ile chcielibyście zarabiać?

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez TwojMiecz, 25 Czerwiec 2015.

1. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 344
    Odpisujesz botom?

tomky lubi to.
  2. ultimate

ultimate Guest

Nie twoja sprawa. A ty musisz być wszędzie gwiazdorze?:D

3. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 344
    Nie muszę tylko chcę. Nie potrafisz być zabawny w swojej ironii... i tym sposobem stajesz się grubiański i żałosny.

bombardier lubi to.
  4. ultimate

ultimate Guest

Zrozum chłopie. Nie znoszę ludzi zarozumiałych, czepialskich - moim zdaniem jesteś w tym najlepszy na tym forum.
    A twoje marne prowokacje dla mnie nic nie znaczą. Nie dam się wciągnąć w twoje ulubione gównoburze.
    Koniec.

5. xawas

xawas Guest

Co to za waluta?

6. xawas

xawas Guest

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 Luty 2018
  7. inho

inho Well-Known Member

Polubienia:
    3 371
    Nie psuj sobie urlopu. Krystkon - autor powyższych tematów - to chyba jedyny użytkownik tego forum, którego mam na ignorze. Szkoda czasu i nerwów. :)

edit: ponieważ nie znasz powyższej dyskusji to mogę ci powiedzieć, że wpis kawadora o krystkoinach był sarkastycznym żartem. :)

8. xawas

xawas Guest

Tak też pomyślałem teraz, że może nazwa waluty związana jest z nickiem forumowicza. Coś mi ten nick chodzi po głowie. Chyba jeden z tych tematów zacząłem czytać i zrezygnowałem.Skorzystam z Twojej rady i dam sobie spokój.

9. wah

wah Well-Known Member

Polubienia:
    3 393
    Zarobki około 15 tys brutto to może w bankowości?Albo w sektorze informatycznym.

sabat i snajper lubią to.
  10. T.M.

T.M. antyhumanista, anarchista bez flagi

Polubienia:
    3 424
    OM w dużym korpo, albo COO w średnim. 6h dziennie może wyjdzie po odliczeniu srania sojowym latte i scrollowania fb :D

11. Finis

Finis Anarchoindywidualista

Polubienia:
    1 257
    A ja podejdę do problemu inaczej: zarobki swoją drogą, ale należy też wziąć pod uwagę pozostałe składowe:

1. Ilość roboczo-godzin tygodniu: rypać po 10-12 godzin i odbierać te nadgodziny w "naturze", czy lepiej jest popracować 7h za mniejszą kaskę i mieć więcej czasu dla siebie/rodziny (np. rozwijanie swoich zainteresowań),

2. Intensywność, czyli: jak szybko muszę przebierać nóżkami i rączkami, żeby wyrobić dzienną normę - to też ma duży wpływ na samopoczucie i wydajność pracownika,

3. Charakter pracy: czy jest monotonna, nużąca i powtarzalna - (np. praca w back-office w sektorze bankowym),

Reasumując: po co mi zarobek rzędu 10-15k /miesiąc, skoro i tak nie będę miał czasu dla siebie, żeby nawet tą kasę jakoś wykorzystać, chyba, że na szybsze spłacenie kredytu za mieszkanie, samochodu oraz na opłaty.

Mnie wystarczy np. 4200 pln brutto/m i np. 30 godzinny tydzień pracy, co daje zarobek na godzinę 35pln. I mam wtedy czas dla siebie, na rozwijanie swoich zainteresowań, a nie tylko rypanie 9-10 godzin w cyklu dom-praca itd.

Wszystko w temacie :)

12. Maksymiliana

Maksymiliana Everyday Hero

Polubienia:
    88
    Jakieś 2.5 - 3 tysięcy netto miesięcznie byłoby super :)

13. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    19 793
    Masz niskie wymagania, czy niskie kwalifikacje?

14. rawpra

rawpra Well-Known Member

Polubienia:
    4 703
    Libertarianie nie mają rodzin. Ewentualnie można powiedzieć że rodziną są użytkownicy (użytkowniczki nie) tego forum.

15. Maksymiliana

Polubienia:
    88
    @kr2y510 - dla mnie 3 tysiące netto to naprawdę kupa kasy! Serio...

16. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 833
    [QUOTE="
    Mnie wystarczy np. 4200 pln brutto/m i np. 30 godzinny tydzień pracy, co daje zarobek na godzinę 35pln. I mam wtedy czas dla siebie, na rozwijanie swoich zainteresowań, a nie tylko rypanie 9-10 godzin w cyklu dom-praca itd.

Wszystko w temacie :)[/QUOTE]

Kolego, mając 4200 brutto czyli 3000 netto na miesiąc nie rozwiniesz żadnych zainteresowań ( no chyba, że będziesz oglądał kilkaset kanałów tv satelitarnej bo to akurat chyba kosztuje 100 miesięcznie ) bo za 3 tys to ledwo co starcza na jedzenie, komunikacje, opłaty.
    Jakie hobby za 3 tys miesięcznie po odliczeniu kosztów życia i utrzymania: strzelectwo? sporty motorowe? wspinaczka górska w himalajach? nurkowanie po akwenach karaibów?
    Zbieranie puszek po piwie czy pudełek po papierosach to zgoda. Ale co to za hobby?

17. aluzci

aluzci Well-Known Member

Polubienia:
    7 001
    A może czytanie książek, uczenie się języków, rysowanie, gra na instrumencie, uprawianie sportu, wolontariat? Zainteresowania to muszą być zaraz Himalaje i Karaiby?

Ostatnia edycja: 1 Czerwiec 2019
  18. Maksymiliana

Polubienia:
    88
    Jak ktoś ma swoje mieszkanie to uwierz że 3 tysiące to starczy na wszystko.

19. kalvatn

kalvatn Well-Known Member

Polubienia:
    1 833
    Nie za bardzo trafiłeś.
    Czytać można w bibliotece za darmo ale dostaje się to samo co w tv czyli papkę sf, crime i romans. Za książki specjalistyczne w jakiejś dziedzinie, nowości trzeba płacić.
    Uczenie się za darmo - gówno prawda. A jak z praktyką? Również za darmo? Sport za darmo?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.