[humor] Różne ROTFLE ...

pikol

Od humanitarystów nie biorę.
1 004
1 635
dla mniej ambitnych: prakn-gwałty i prank-przemoc domowa
Jeszcze trochę i naprawdę takie rzeczy będą publikować. Wyrywanie ludziom telefonów z ręki lub wkładanie rury do zbiornika na paliwo czyjegoś samochodu jest przekraczaniem granicy żartu oraz proszeniem się o zasłużonego guza. Trochę mi się podoba u murzynów to, że jak zaczniesz takiego zaczepiać, to z reguły dostajesz wpierdol i odechciewa ci się cwaniakowania. Gdzieś widziałem jeszcze wyjątkowo durny prank, w którym koleś podszedł z bejsbolem pod dom jakiegoś murzaja i zaczął go prowokować. Po chwili wyczilowany czarny wyszedł z pistoletem i zaraz zaczęło się "Calm down, dude. It's just a joke." [emoji1] Następnym razem kolesie wezmą jakąś dziewczynę za szmaty do krzaków, a po chwili powiedzą jej "It's just a prank."
 
N

nowy.świt

Guest
Ja od dawna staram się zaszczepić agresję w społeczeństwie (nie murzyńską - zwierzęcą - tylko cywilizowaną) szczególnie wobec urzędników - bo są wyjątkowo bezczelni i gdyby dostali parę razy wpierdol i czuli zagrożenie - to by nie wykonywali tak chętnie swojej pracy za 2500 zł miesięcznie - a większa pensja za trzymanie społeczeństwa za mordę nie wchodzi w grę - bo system już jest niewydolny finansowo.

Tak więc ogólnie wskazówka dla Libertarian - więcej agresji na agresję w doktrynie.

Jak patrzę np. na przedsiębiorcę który popełnił samobójstwo, bo dręczył go urząd skarbowy albo ZUS - to nie bierze mnie na współczucie - raczej mam ochotę wyplenić jego geny 4 pokolenia na przód - taka postawa jest niedopuszczalna i przez taką mentalność (zabić prędzej siebie niż ukarać tych co zniszczyli ci dorobek wielu lat pracy) państwo nadal trwa w najlepsze i co więcej nie dość że trwa to defekuje bezpardonowo każdemu na głowę i jeszcze domaga się papieru toaletowego.

Resumując: nie można się dziwić (a często w artykułach prasowych można zobaczyć takie nurtujące pytania dlaczego tak się dzieje), że aparat państwowy się rozrasta i jest bardzo bezczelny - jeśli człowiek woli zabić siebie z rozpaczy a nie urzędnika.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wyrywanie ludziom telefonów z ręki lub wkładanie rury do zbiornika na paliwo czyjegoś samochodu jest przekraczaniem granicy żartu oraz proszeniem się o zasłużonego guza. Trochę mi się podoba u murzynów to, że jak zaczniesz takiego zaczepiać, to z reguły dostajesz wpierdol i odechciewa ci się cwaniakowania.
Przydało by się gdyby jakiś czarny odjebał prankera. Cała czerwona, polit-poprawna cwel-swołocz musiałaby stanąć murem za odjebkowiczem. ;)
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
lrdjx9d-1405607199.gif


things-to-do-with-a-girlfriend-988c32-5215997-1405618172.gif


this-gif-is-so-wrong-it-s-right-small-https-www-youtube-com-user-pandarevolutionmusic-small-9b3f42-5213235-1405618172.gif


304256-1405607198.gif
 
K

Kurier

Guest


Ale trochę mnie wkurwiają. Pranki które kurwa z założenia "go wrong".

I tak kurwa. Czarni mają poczucie humoru w chuj lepsze niż biali, ale niestety to samo mają z nerwem. Nie można od tak terenu naruszyć.
 
K

Kurier

Guest
Wcale nie mają - czarna komedia to syf dla niedorozwojów w większości.

Nie mówię o komediach, raczej real life situations. Czarni lubią się śmiać. Tylko no właśnie, mają newralgiczne punkty, których biali nigdy nie mieli. W każdym razie chodzi mi o to, że to wesołe ludzie są, dopóki durnowatych pranków się nie robi.

Bo w komentach pod takimi filmikami zaraz o małpach jest. No tak, bo biały to by się zesrał i odszedł po prostu... już wolę na prawdę czarne instynkty + rozum białego. Hard!

@pikol
Same lamusy. Hah. 3 gości się boi jednego z batem, NIGGA please.

Pokazywałem, ale tu są true czarni;
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
K

Kurier

Guest
Ten pierwszy spoko. D'Storm czy jakoś tak. JEgo ziomek też (KingBach). Fajne vine'y. Np;


Nooom... a Bach w ogóle mega;
 
Do góry Bottom