[humor] Różne ROTFLE ...

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
100_100_928926321_Przemyslenia_przez_fekalnyhumor_middle.jpg
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Szukamy kolejnych adminów do prowadzenia Lewicy. Jeżeli strona ma dalej żreć i żyć, a może nawet się rozwijać, to potrzebuje dopływu świeżej lewackiej krwi. Wszyscy śledzący fp wiedzą mniej więcej w jakim stylu jest prowadzony. Odpadają zatem:

-socjały nudne i ponure
-gimboateiści
-nadużywający słowa neoliberalizm
-porównujący wszystko do faszyzmu
-miłośnicy totalitaryzmów i morderców
-ludzie nie obczajający Internetów
-ludzie ze skłonnością do fapania nad PRLem
-odjechańcy w rodzaju trzecioświatowych maoistów/kochana
-przesadnie zafiksowani na obyczajówce poliamoryści
-ludzie bez poczucia humoru/z poczuciem humoru na poziomie beki z przedsiębiorców
-trve working-class-lewica-i-nic-poza-tym
-reprezentujący linię sld
-pozbawieni rozumu i godnośc'i człowieka​
To czego oni chcą? Prawaków? ;)
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Zemścili się na prowadzącym za błędy lekarzy ;) Całkiem dobił go koleś z widowni, myślałem, że mu jebnie zwieracz i puści siura ze śmiechu. Sam ledwo to wytrzymuję, choć widziałem dziesiątki razy.

A na serio, ponoć showman nie wiedział z kim ma do czynienia, co jest dziwne, a tłumaczy się, że go załatwili i stracił pracę.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Serio? Kurde, jeśli to fake, to nie rozumiem, jak można zaimprowizować taki śmiech. Zjarał się czy co?
No nie wiem, w każdym razie to ludzie też za fake uważają, a nic za tym nie przemawia:



ps: Jeśli heca z prowadzącym to fake, zniszczyłeś mi zajebisty mat. na rozgrzewkę przepony :(
Lajka nie dostaniesz.
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
To 100% fake. Potem dziennikarze różnych serwisów internetowych przepraszali, że podawali to za autentyk. Właśnie dlatego, że gość tak dobrze zagrał.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
13 001
Kurwa, niemożliwe, że zagrał :(
Jeśli to prawda, mamy do czynienia z podręcznikowym, wzorcowym i niedoścignionym elementem sztuki aktorskiej, jeśli chodzi o poziom realizmu "wybuchu śmiechu".

:(

ps: Dobra, masz lajka, prawda jest najważniejsza :(
 

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
No ja też jebłem smutłem, jak się o tym dowiedziałem. Przedtem mogłem oglądać to regularnie co jakiś czas i za każdym razem miałem ubaw totalny. Teraz do mnie dotarło, że w sumie nie powinienem o tym pisać.

 

Hitch

3 220
4 876
Sam się podłączył i ustawił sobie wybudzanie na konkretną godzinę. Albo to była forma czatu - jak go Keanu raz zaczepił na warcie to szybko powyłączał monitory, żeby ten nie widział co tam sobie wypisuje. Za gówniarza jarałem się "Matrixem" jak niczym innym - to jeden z tych filmów, które żałuję, że znam na pamięć. Potem z niego wyrosłem, teraz jest dla mnie ledwo oglądalny i to też tylko po podpięciu do niego libertariańskiej filozofii ;)
 
Do góry Bottom