[humor] Różne ROTFLE ...

Gość niedzielny

Well-Known Member
968
2 124
Baby-shield-shotgun.gif
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Mazurek przeprowadzający wywiady jest megaoraczem. Idealnie pokazuje małość, głupotę, braki wiedzy i arogancję politykierów. On nie tyle orze, co właściwie doprowadza rozmówcę do samozaorania.

Tutaj rozmowa z Naczasem (lewak), który był swego czasu na drodze by zostać "złotym dzieckiem partii" (SLD), ale ostro poległ w wyborach parlamentarnych i od tego czasu pozostaje zapomniany:

http://pokazywarka.pl/7ti20a/


Naczas: Pracujemy teraz nad białą księgą dotyczącą stosunków państwo – Kościół i jasno z niej wynika, że opodatkowanie Kościoła może przynieść budżetowi 5 miliardów rocznie.
Mazurek: 5 miliardów? Mógł pan od razu powiedzieć: 500, i tak nikt nie sprawdzi. A przy okazji, kto wam to wyliczył?
Naczas: Nasi eksperci, nie znam wszystkich nazwisk, nie wiem, którzy naukowcy tym się zajmują.
Mazurek: To może chociaż powie pan, jak to wyliczyli?
Naczas: Nie wiem dokładnie. Mają swoje sposoby, po wyborach opublikujemy białą księgę i to wszystko będzie jasne.
Mazurek: Podsumujmy: nie wiadomo kto i nie wiadomo jak powiedział wam, że kasy fiskalne u proboszczów dadzą 5 miliardów rocznie.

A tutaj kawałek rozmowy z tą tępą kwoką Jakubiak:

http://www.wykop.pl/ramka/533323/w-sumie-to-ja-panu-pozwalam-pracowac-czyli-rozmowa-z-poslanka/

Stąd pochodzi słynny fragment:
Mazurek: Gdyby nie biznes, pani byłaby bez pensji.
Jakubiak: To nieprawda! Wypracowuję ją jako urzędnik państwowy, wydając panu zaświadczeni, by mógł pan prowadzić działalność gospodarczą, przygotowując działkę do inwestycji i tak dalej. W sumie to ja panu pozwalam pracować.
 

military

FNG
1 766
4 727
Niedziela, siódma rano, a ja już przyjąłem taką dawkę urzędniczej niekompetencji, zacietrzewienia, pychy, głupoty i hipokryzji, że mam ochotę kupić karabin i wszystkich kochać. Ale nie jestem okrutny. Wystarczyłoby mi odjebanie tych ludzi i ich rodzin - ze stanowisk, tzn. wilczy bilet na pracę w budżetówce lub w firmach wykonujących kontrakty dla budżetówki. Niech piją to piwo.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Seks z reptilem:
HNJs5E6kpt8.jpg


Ruski naziol szpanuje :p
8exQJbb9BFo.jpg


Skąd wziął się sierp i młot?
- Z wiary rodziemej, z pogaństwa ;)
Warto zwrócić uwagę na czarno-złotą, anarcho-kapitalistyczną przepaskę u Pierwszego Żercy. Co ona tam robi?
re-wtqlPOCg.jpg


Ruski rodzimowierca odprawia ryt
lJ_d103YiUM.jpg


Ruski rozimowierca przemawia:
LSeuLY53iPs.jpg


Ruski rodzimowierca zarabia:


Syberyjscy rodzimowiercy się prezentują:
F1Os8VKvsig.jpg

cquV5Ui1HBo.jpg


Za:
Русь ведическая
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 724
Kurde, warto wątek założyć o tych zjawiskach :)
Ano warto. Tu w Polsce nie widać jak mocno Ruskim odpierdala, w szczególności na Syberii. Dochodzi nawet do gwałtów (!!!) na dziadkach weteranach, czy do masowego srania na grobach z symbolami Armii Czerwonej. Ruscy hardkorowi naziole chodzą na ustawki na noże (1 na 1) z ochroniarzami Kadyrowa Młodszego. Pozbieram linki do kupy i założę wątek.
To co wyżej to tylko wycinek małej części pogaństwa.
 
Do góry Bottom