[humor] Różne ROTFLE ...

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Kurde mi wyszedł narko-okultysta, a to by się zgadzało! WOW! Tylko co to ma wspólnego z komunizmem, to już tylko nasz najświętszy Ojciec Franciszek raczy wiedzieć...
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 772
Fajnie, że dajecie się robić i podajecie daty swoich urodzin. Dbamy o prywatność, ktoś wrzuca śmieszny obrazek -> zobaczmy co nam wyszło. A później powstają teorię spiskowe. :)
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@FatBantha

Mam tego świadomość, a do czego to można wykorzystać przeciw nam? Tu już tylko Pan Buk raczy wiedzieć...
 

Trigger Happy

Mądry tato
Członek Załogi
2 946
957
Z FBi to nie jest trolololo :D

Szukamy kolejnych adminów do prowadzenia Lewicy. Jeżeli strona ma dalej żreć i żyć, a może nawet się rozwijać, to potrzebuje dopływu świeżej lewackiej krwi. Wszyscy śledzący fp wiedzą mniej więcej w jakim stylu jest prowadzony. Odpadają zatem:

-socjały nudne i ponure
-gimboateiści
-nadużywający słowa neoliberalizm
-porównujący wszystko do faszyzmu
-miłośnicy totalitaryzmów i morderców
-ludzie nie obczajający Internetów
-ludzie ze skłonnością do fapania nad PRLem
-odjechańcy w rodzaju trzecioświatowych maoistów/kochana
-przesadnie zafiksowani na obyczajówce poliamoryści
-ludzie bez poczucia humoru/z poczuciem humoru na poziomie beki z przedsiębiorców
-trve working-class-lewica-i-nic-poza-tym
-reprezentujący linię sld
-pozbawieni rozumu i godnośc'i człowieka
 

freelancer

Dobrowolnościowiec
163
184
Dla równowagi (wiem że trochę naginane ale no cóż :rolleyes:):

603624_606099852733638_1378579382_n.png
 

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
Data urodzenia to jedna z bardziej "wrażliwych" danych, Panowie. To jedno z pytań weryfikujących tożsamość np. w bankach (obok nazwiska panieńskiego matki). W systemach informatycznych jest praktycznie zawsze szyfrowane.
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
W banku chcą dokumentu i panieńskie nazwisko matki, po co mieliby pytać o datę urodzenia skoro jest na dokumentach? Ale podawanie ot tak swoich danych dobre nie jest z innych powodów. A po dniu tygodnia można ustalić rok, albo przynajmniej ze trzy najbardziej prawdopodobne roczniki.
 

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
W banku chcą dokumentu i panieńskie nazwisko matki, po co mieliby pytać o datę urodzenia skoro jest na dokumentach? Ale podawanie ot tak swoich danych dobre nie jest z innych powodów. A po dniu tygodnia można ustalić rok, albo przynajmniej ze trzy najbardziej prawdopodobne roczniki.

Kiedy dzwonią do mnie z banku i chcą ustalić tożsamość (bo proponują coś na przykład), pytają albo o nazwisko panieńskie matki, albo o datę urodzenia.
 
Do góry Bottom