[humor] Różne ROTFLE ...

Hitch

3 220
4 876
aoz4950_460sa.gif
 

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
Grałem na tak szybkim autofajerze, że jak klikałem, żeby coś kupić, to kupowało mi do oporu. Do tego spać mi się chciało i bardziej opłacało się kupić cokolwiek niż marnować najpierw czas na liczenie czy są lepsze sposoby kradzieży.
 

szeryf2

Wolny narkoman
172
281


11b7245781d180b09f069dd4df7e0e1e_original.gif


Piedolone szmaty będą sie ślizgać na tarczach za moje kurwa podatki. Śmierć im bolesna niechaj będzie!
 
Ostatnia edycja:

Szynka

Złota szynka wolnego rynku.
1 209
2 054
Oglądam sobie stare filmiki Dema i jeden komentarz do jego filmików przykuł moją uwagę...
pokryty krytyk to pedal. dembski jest madry, inteligentny i przynajmniej niewyksztalcony, co definitywnie stawia go w dobrym, heteroseksualnym swietle. przed wiadomosciami w nacjonalistycznej tvp1 i 2 i w radiach faszystowskich panstwowych powinni puszczac audycje debskiego by uczyc ludzi ; )
 

Karmazynowy Mściciel

To ja będę budował drogi w akapie
421
522
Oj tam. Mi chodziło to, że jak cośtam jedzie przez Ukrainę ktoś z Ukrainy jest wpółproducentem, dostawcą, partnerem biznesowym na którymkolwiek etapie tworzenia czegoś, to końcowy konsument takiego produktu płaci podatki, jakie narzuca Ukraina. Jako że wymiana handlowa Polski z Ukrainą jest dość spora, to myślę, iż sam również spotkam na codzień dużo przypadkowych osób, którym ukraińskie podatki wpływają w jakiś sposób na stan portfela.
 
Do góry Bottom