[humor] Różne ROTFLE ...

A

Antoni Wiech

Guest
macc
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723

To typowe zachowanie jumaka i ubeka, złapanego na gorącym. Takich skurwieli nie lubię. Nabroił i zamiast się jakoś zachować, to rżnie głupa. Dopiero jak się gnoja przywiąże drutem do drzewa i gasi mu peta w nosie, to wymięka. Gdyby wkurwiony wyciągnął jakiegoś Glocka i odjebał dziada, to byłby to piękny widok, który by radował moje zmęczone oczy.
 
D

Deleted member 427

Guest
Ja z początku myślałem, że to fake w sensie że nałożono na siebie dwa obrazy: na pierwszym planie kierowca, na drugim krzykacz-madafaka. Dopiero przy obrocie kamery zorientowałem się, że shit is real!
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
Krzysiu zluzuj, bo wylądujesz na stałe w podziel się zażenowaniem.
kr2y510 od jakiegoś czasu pisze chyba głównie na potrzeby wątku Krzysiu The Ultimate Collection

Wyjaśniam. Wiele razy w życiu byłem świadkiem podobnych zachowań.

Raz w Stanie Wojennym złodziej w pociągu podmiejskim Gliwice-Katowice ukradł starszej kobiecinie futro. Zauważył to jeden z górników wracających z szychty (wyróżniali się, zawsze grali w skata na drobne, a psiarnia czy SOK, bała się ich ruszać, bo w ułamku sekundy wszyscy górnicy z pociągu poszliby na całość) i rzucił się za jumakiem. Został schwytany i zachowywał się tak samo jak ten z samochodu. Rżnął głupa, patrzył daleko i ignorował otoczenie, dokładnie tak samo jak ten kierowca. Jednak nie uchroniło go to od srogiego i zasłużonego wierdolu, po którym ryj miał jak tatar i łapki połamane.
Innym razem, napinacz ubecki jak został zidentyfikowany, zachowywał się tak samo. Dopiero gdy mu znienacka włożyłem przeciągniętego papierosa do nosa, to ryknął.
Jeszcze innym razem, prowokator ubecki zidentyfikowany też zaczął tak samo rżnąć głupa i na dodatek huj zaczął gwizdać. Koledzy mnie i jeszcze jednego powstrzymali, przed wymierzeniem sprawiedliwości.
Jeszcze jeden przykład z bazaru. Jumak złapany przez ochroniarzy na gorącym zachowywał się identycznie. Mało tego ignorował ich, tak jakby ich nie było mimo, że był zablokowany.

Przypadków takich widziałem więcej i za każdym razem z czystym sumieniem i radością, albo rozwaliłbym dziada, albo skatowałbym jakimś sprzętem aż do zjazdu na glebę. Co więcej w każdym z tych przypadków gnój w pełni świadomie zainicjował agresję. Z libertariańskiego punktu widzenia nie powinno być z tym żadnego problemu. No chyba, że złodzieja i tajniaka pracującego dla okupującego nas państwa uznajemy za swojego i za fajnego gościa.
 
Ostatnia edycja:

Mad.lock

barbarzyńsko-pogański stratego-decentralizm
5 149
5 109
@kr2y510
O_O. A ja widziałem złodziei, którzy przyłapani trajkotali jak najęci i z autentycznym zdziwieniem wypierali się wszystkiego. Widziałem też niewinnych, którzy byli gnębieni i wtedy się wyłączali.
 

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
Przypadków takich widziałem więcej i za każdym razem z czystym sumieniem i radością, albo rozwaliłbym dziada, albo skatowałbym jakimś sprzętem aż do zjazdu na glebę. Co więcej w każdym z tych przypadków gnój w pełni świadomie zainicjował agresję. Z libertariańskiego punktu widzenia nie powinno być z tym żadnego problemu. No chyba, że złodzieja i tajniaka pracującego dla okupującego nas państwa uznajemy za swojego i za fajnego gościa.
Dowód przez anegdotę. Przekonałeś mnie - wymordować wszystkich, którzy nie odpowiadają na zaczepki!
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 204
Wyjaśniam. Wiele razy w życiu byłem świadkiem podobnych zachowań.

Raz w Stanie Wojennym złodziej w pociągu podmiejskim Gliwice-Katowice ukradł starszej kobiecinie futro. Zauważył to jeden z górników wracających z szychty (wyróżniali się, zawsze grali w skata na drobne, a psiarnia czy SOK, bała się ich ruszać, bo w ułamku sekundy wszyscy górnicy z pociągu poszliby na całość) i rzucił się za jumakiem. Został schwytany i zachowywał się tak samo jak ten z samochodu. Rżnął głupa, patrzył daleko i ignorował otoczenie, dokładnie tak samo jak ten kierowca. Jednak nie uchroniło go to od srogiego i zasłużonego wierdolu, po którym ryj miał jak tatar i łapki połamane.
Innym razem, napinacz ubecki jak został zidentyfikowany, zachowywał się tak samo. Dopiero gdy mu znienacka włożyłem przeciągniętego papierosa do nosa, to ryknął.
Jeszcze innym razem, prowokator ubecki zidentyfikowany też zaczął tak samo rżnąć głupa i na dodatek huj zaczął gwizdać. Koledzy mnie i jeszcze jednego powstrzymali, przed wymierzeniem sprawiedliwości.
Jeszcze jeden przykład z bazaru. Jumak złapany przez ochroniarzy na gorącym zachowywał się identycznie. Mało tego ignorował ich, tak jakby ich nie było mimo, że był zablokowany.

Przypadków takich widziałem więcej i za każdym razem z czystym sumieniem i radością, albo rozwaliłbym dziada, albo skatowałbym jakimś sprzętem aż do zjazdu na glebę. Co więcej w każdym z tych przypadków gnój w pełni świadomie zainicjował agresję. Z libertariańskiego punktu widzenia nie powinno być z tym żadnego problemu. No chyba, że złodzieja i tajniaka pracującego dla okupującego nas państwa uznajemy za swojego i za fajnego gościa.
A w jaki sposób według Ciebie powinna zachowywać się osoba, która została złapana na złamaniu NAPu. Powiedzmy, że ofiara subiektywnie postrzega to przestępstwo jako po środku czyli 5 w skali od 1 do 9 jeżeli chodzi o ciężkość przestępstwa i kary jaką powinien dostać agresor, czyli nie odjebka z torturami (9) ale też nie nie wiem jednorazowa kara na kwotę 400 zł (1). Nie wnikajmy w metodologię, wiem że jest do dupy, ale myślę że na potrzeby pytania wystarczy. Rozumiem, że łamania NAPu nie powinno mieć miejsca, ale wiadomo że takie przypadki zaistnieją i wiadomo, że ujęty napastnik musi się jakoś zachować w szczególności, że brak reakcji to też zachowanie.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 723
A w jaki sposób według Ciebie powinna zachowywać się osoba, która została złapana na złamaniu NAPu.
Jeśli to zrobiła z premedytacją, to nie ma to znaczenia. Jeśli niechcący, to powinna zacząć dobruchać ofiarę.
W każdym razie takie zachowanie jak na wideo, jedynie wzmaga agresję.
 
Do góry Bottom