[humor] Różne ROTFLE ...

pampalini

krzewiciel słuszności
Członek Załogi
3 585
6 853
1654323_406348426169089_1720401517_n.jpg
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 983
15 147
Miejcie litość. Jeszcze brakuje efektu motyla do zwiększenia absurdalności tego wszystkiego.

Naprawdę martwcie się o marnowanie kasy na naszych policjantów, a nie ukraińskich.
 

Aterlupus

Well-Known Member
474
971
Czuje się zmuszony podłączyć się pod bekę z Sochi. Nie wątpię że władze rosyjskie spieprzyły mnóstwo rzeczy w ramach przygotowań i sam miałem przy tych tweetach mnóstwo zabawy, ale pewien anon popsuł mi dzisiaj humor:

http://imgur.com/gallery/2u79S2J

Wolne tłumaczenie:

Stworzyłem fałszywe konto na twitterze udając reportera z olimpiady w Sochi, wrzuciłem kilka fałszywych zdjęć opisujących tamtejsze warunki.

Mam teraz ponad 100 000 "followerów" i doliczyłem się przynajmniej trzech postów na imgurze zawierających "mój wkład"
.


Nie wiadomo oczywiście czy gość mówi prawdę, możliwości widzę następujące:

-Mówi prawdę, w Sochi nie jest tak źle, a my dajemy się manipulować.
-Kłamie, w tym sensie że zdjęcia są prawdziwe a on próbuje ściągnąć na siebie uwagę.
-Kłamie, zdjęcia są prawdziwe, a sam ma na celu odciągnięcie uwagi od tego jakie są warunki w Sochi (służby :D).
-Mówi prawdę, ale to i tak nic nie zmienia bo w Sochi jest niewyobrażalny syf bez jego "fejków".

Cóż... rozpisania prawdopodobieństwa wyżej wymienionych opcji się oczywiście nie podejmę, obstawiałbym jednak że jest to zwykły troll. Mimo wszystko jestem mu wdzięczny za pobudzenie w moim mózgu rejonów odpowiedzialnych za krytyczne myślenie :).
 
D

Deleted member 427

Guest
Ewidentnie gejoska propaganda. Homo w Rosji nie są mile widziani, więc homo-międzynarodówka robi teraz antyreklamę caratowi Putina :)
 

Nene

Koteu
1 094
1 689
Do góry Bottom