Hulaj dusza – piekła nie ma, czyli na drodze i bezdrożu.....

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
Nic specjalnego.
Na początku lat 90-tych przejeździłem autkiem po Polsce w podobnym stylu jakieś 100 tysięcy kilometrów. Tak się wtedy powszechnie jeździło.
potwierdzam, tak sie jeździło bo inaczej sie nie dało, i dodatkowo trza powiedzieć że nie było takich dróg jak na tym filmiku... wtedy sie jechalo min 120 coby nad dziurami przelatywać hehe
jak ktoś często jeździł bo musiał to musiał mieć umiejętności niczym kierowca z wrc...
Pały nie miały czym gonić, więc łapały leszczy, a jak było ponad 200 na blacie, to suszarkowy nawet nie zdążył pomachać lizakiem przed samochodem, tylko robił to po przejeździe ;)
pamietam jak jechałem kiedys zakopianką jeszcze znaim zrobili dwupasmówke sznur aut, i sie wleką bo na czele peletonu jedzie se drogówka i ma wyjebane że blokuje droge a ludzie za nimi sie wlekli, w końcu sie wkurwiłem, koło pcimia były dwie długie proste dałem po gazie wyprzedziłem z 20 aut + policje, i ino w lusterku widziałem ich głupie miny... nawet nie próbowali jechać za mną, bo niby czym, passatem? ja jechałem subarem xt turbo hehe
tym subarem w zimie przejechałem bieszczadzką pętle z przeciętną ok 115kmh... zajebiste auto na polskie drogi było...
Wtedy mało kto zapinał pasy, nikt się nie czaił z paleniem fajek podczas kierowania, gadało się równocześnie przez ogromnego telefona i było fajnie.
chyba ino poza terenem zabudowanym był obowiązek zapinania pasów...
a co to teroz nie wolno kurzyć w aucie??? nie cobym sie tym przejmował ale kurwa nawet nie wiedziałem...
Dziś to kurwa jebane rondka, jebane światła, kurwa punkty, kurwa kamery i do tego stado leluchów za kierownicami - kurwa syf. :(
dokładnie, kiedyś w zimie przejechałem 4ką w 6 minut z bochni do brzeska, dzisiaj to kurwa nawet w letnia noc sie nie uda, przez te rondka, wysepki radary i chuj wie co tam jeszcze najebali po drodze... :/
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
Jedno jest pewne - to wydarzenie ma spory potencjał, aby zapoczątkować miejską legendę o rozbitych BMW M3. Od tej pory, gdy zobaczycie jakiś stłuczony model tego samochodu, mówcie że musowo należał, do tego kolesia od nagrania. Legendarny mroczny dresiarz rozbijający w pirackich przelotach przez miasto ten jeden model i wybierający kolejny taki sam.

Grindhouse: Death Proof - Warsaw Bumier Edition. Lepsze od historyjek z czarną wołgą. :)

P.S. Bankowo mógłby być w takiej legendzie wyborcą KNP, walczącym z paradygmatem bezpieczeństwa na drodze i torowiskami tramwajowymi. Jeździ bez pasów i jak najszybciej, bo czas to pieniądz.
 
D

Deleted member 427

Guest
Piter napisał:
Stanowcze "nie" dla swobodnego dostępu do BMW w Polsce. Polacy nie dorośli do BMW.

Nie za ostro? Zanim się wjebie bana, trzeba najpierw stopniowo, zdroworozsądkowo. Więc najpierw wymóg podania "dobrego powodu", dla którego chce się jeździć akurat bmw. I już odpowiednie organa złożone z odpowiednich ludzi - po przeanalizowaniu i spojrzeniu na szerszy horyzont czasowy widnokręgu spraw - zadecydują.
 

deith

Active Member
230
169
To jest jeden z tych przykładów, że niby przecież nikomu krzywdy nie zrobił nie?
A jak by zrobił to przecież i tak trupów się nie ciąga po sądach nie?

Oczywiście do odjebki.
 
OP
OP
workingclass

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
jest teoria, ze to policyjny kierowca prowadzi, w związku z akcja zabierania prawo jazdy, psychopatyczny kierowca miał pokazać szaleńca na drodze, któremu powinno odebrać się prawko:rolleyes:
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
kilkakrotnie zainicjował agresje wymuszając od innych kierowców różne tam działania... poza tym jechanie tak że wyprzedasz jadąc po części w czyimś pasie też agresja...
w 1992 w czechosłowacji do takiego chuja taksówkarza jak przejechał tak blisko mnie oddałem kilka strzałów... sie kurwa oduczył (mam nadzieje) takich akcji kurwa...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
samozaoranie drogowe...

258323-1402225322.gif
 
M

Matrix

Guest
Wydaję mi się, że kierowcą jest syn jakiegoś ważnego gościa, wtedy mu nic nie zrobią, a jechał bardzo bezpiecznie, zatrzymywał się w porę bez pisku opon, trzeba mieć nie małe zdolności, aby tak jeździć, raz spotkałam się z takimi jechali bardzo szybko, głośno, ale przy tym bardzo bezpiecznie co wzbudzało podziw, a oni to sprowadzili do bandytyzmu, nic nie zrozumieli.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
a jechał bardzo bezpiecznie,
Wbijanie się na trzeciego bezpieczne nie jest. Mógł spowodować wypadek. Gdybym jechał ciężarkiem, to bym dziada z lekka przyharatał. Bo takie zachowanie, to zwykłe chamskie mleczniactwo.

zatrzymywał się w porę bez pisku opon,
Miał ABS. Zrobienie pisku podczas hamowania jest w tym przypadku problemem. Oj, głupiutkaś Ty głupiutkaś...
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 143
jadąc ciężarówką więcej patrzałem w lusterka niż do przodu wiec często studziłem temperamenty takich kozaków hehe

co tam margola zaś coś kretyńskiego napisała?

edit: żałuje że kliknąłem w "pokaż ignorowaną zawartość"... :/
 
OP
OP
workingclass

workingclass

Well-Known Member
2 131
4 151
Wbijanie się na trzeciego bezpieczne nie jest. Mógł spowodować wypadek. Gdybym jechał ciężarkiem, to bym dziada z lekka przyharatał. Bo takie zachowanie, to zwykłe chamskie mleczniactwo.
No wbił się na trzeciego, może ktoś i musiał przyhamować (choć tego nie wiemy bo nie ma na filmie), może nikt nie zdążył nawet zareagować.
Pały z które BMW mijało, tłumaczą się ze byli przy stłuczce a poza tym usłyszeli tylko szelest i nie było szans na reakcje.
Pewnie tez bym się wkurwił i miał ochotę przytrzeć im lakierek jakby mi się wbili tak na trzeciego (a naprawdę na mojej starej furze mam kilka rysek wiec jedna więcej jedna mniej), dla mnie tam fajnie "ganiali się z chłopakami".
Jedyne co mnie w tym denerwuje to moment w którym wstawili ten film, bo zrobił się z tego straszny ból dupy podkręcony przez media, a akurat minister sienkiewicz przed tym już mówił ze będzie zabierał prawo jazdy na miejscu a teraz to tylko woda na młyn.
http://auto.dziennik.pl/aktualnosci...ewicz-o-odbieraniu-prawa-jazdy-kierowcom.html
 
C

Cngelx

Guest
Jedyne co mnie w tym denerwuje to moment w którym wstawili ten film, bo zrobił się z tego straszny ból dupy podkręcony przez media, a akurat minister sienkiewicz przed tym już mówił ze będzie zabierał prawo jazdy na miejscu a teraz to tylko woda na młyn.
http://auto.dziennik.pl/aktualnosci...ewicz-o-odbieraniu-prawa-jazdy-kierowcom.html

A to nie jest tak, że każdego dnia wrzucane są podobne filmiki, tylko, że nie zdobywają zbyt dużej popularności?
 
Do góry Bottom