Gupie gupoty Zbigniewa Stonogi...

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Najnowsza aferka Zbysia, prosto z jego fejsika:



No i jeszcze najnowsze ogłoszenie parafialne, Zbychu robi nową partię:

 

pawel-l

Ⓐ hultaj
1 912
7 920
Młody Stonowaga na pokładzie rządowego samolotu:
CIdGzYdWcAAFMDO.jpg

Przeszukanie u Tymochowicza w sprawie o rzekomą pedofilię to szyta grubymi nićmi prowokacja.
Służbom po prostu chodziło o przejęcie materiałów dotyczących współpracy Tymochowicza ze Stonogą.
http://foxmulder2.blogspot.com/2015/06/operacja-stonoga.html
 
  • Like
Reactions: Alu
OP
OP
vast

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Stonoga strikes back:



Stonoga twierdzi że wysocy rangą oficerzy CBŚ prowadzą w Warszawie sieć burdeli (domówki, gwoli ścisłości) oraz pobierają opłaty od okolicznych dillerków (pakiet ochronny :D). Komenda główna ponoć o wszystkim doskonale wie. Ciekawe czy znowu będzie siara :) Na Stonodze ciąży teraz wyrok, ciekawe czy zapędzona w kozi róg skolopendra tryśnie jadem, raniąc przy tym dotkliwie ludzi układu :)

Reszta filmików (w kolejności):



 
Ostatnia edycja:

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Mi się zdaje, że oni go prędzej czy później zamkną w areszcie i się skończy chojrakowanie.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@Imperator

Gdzieś Ty był człowieku??? Cała Warszafka o tym wie od lat 90-tych (mówię o kumatych ludziach na stanowiskach, a nie plebsie). Przypomnijcie sobie wypowiedź Noblysty z początku lat 90-tych jak zapraszał Kaczyńskich na swoje urodziny/imieniny (nie pamiętam co to była za dokładnie uroczystość Bolesława)...
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
@tolep

Noblysta to nie jest głupek, tylko niewykształcony prostacki cwaniak. Ja akurat tą jego wypowiedzią potwierdziłem słowa moich informatorów Warszafskich (wcześniej jej nie znałem). Zdjęć kompromitujących nie mam, ale nie mam też zdjęć ruchającego Clintona Ms. Lewinsky. Jeśli cała Warszafka o tym chuczy, to jest to wielce prawdopodobne. To jest po prostu tajemnica poliszynela... :)
 
Do góry Bottom