Gra o tron

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Aktor grający Snowa powiedział, że definitywnie do serialu nie wraca i już ma na oku inne projekty. Może to podpucha, ale raczej myślę że prawda.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Jakby ktoś chciał wiedzieć, a nie chciało mu sie oglądac - Snow zmartwychwstał w dzisiejszym odcinku (względnie wczorajszym zależnie od tego kto, jak i gdzie ogladał) oczywista za sprawą czerwonej kobiety po czym odcinek sie skończył. Przyznaję rację rozmówcom wyżej ze to było oczywiste, aczkolwiek niestety przez takie chwyty ten serial zaczyna tracić jaja wg mnie. Za niedługo zaczną ożywiać kazdego kolejnego ginącego bohatera i będzie do kitu
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Po pierwsze to wymysł Martina po drugie nie jest to pierwszy raz (Dondarion w walce z Ogarem, Caitlyn Stark jako Lady Stoneheart, i teraz Snow - ma to w jego przypadku o tyle znaczenie, że już raczej nie umrze chyba, że Martin postanowi być trollem, Snow i Dany sa kluczowymi postaciami i raczej nie zginą). Po trzecie tylko czerwoni kapłani potrafią ożywiac, jak na razie jest ich dwóch i wiele wiecej sie nie pojawi.
 

Alu

Well-Known Member
4 629
9 677
Ktoś mi wytłumaczy co się odjebało w piątym odcinku z Branem i Hodorem?

Młody Hodor usłyszał wołanie laski z przyszłości "Hold the door" przez Brana, który wędrował po przeszłości w czasie kiedy uciekali. To mu zjebało mózg - dostał ataku i zaczął powtarzać "hold the door", które z czasem zlało się w "hodor".
 
D

Deleted member 4476

Guest
- Trzymaj drzwi! - krzyczał młody Hodor, dygocząc gwałtownie - Trzymaj drzwi! Trzymdrzwi...
Stara Niania potrząsała nim przerażona. Głos Hodora stawał się coraz bardziej bełkotliwy.
-Trzydrzwi! Trzdrzwi... Hodor... Hodor...
Zrozumienie uderzyło Brana niczym grom.
 

Solitary Man

Człowiek raczej piwnicy
492
2 216
Tyle to zrozumiałem. Chodzi mi w jaki sposób to się odbyło. Bran był swoją jaźnią w przeszłości. Nie był odpowiednio przeszkolony, dlatego słyszał głosy odbierane przez ciało? Opanował ciało Hodora będąc jednocześnie jaźnią w przeszłości. To dlatego się wytworzyło to połączenie między starym a młodym Hodorem?
Po za tym to chyba tworzy jakiś paradoks.
 

pampalini

krzewiciel słuszności, Rousseaufob
Członek Załogi
3 585
6 850
Tyle to zrozumiałem. Chodzi mi w jaki sposób to się odbyło. Bran był swoją jaźnią w przeszłości. Nie był odpowiednio przeszkolony, dlatego słyszał głosy odbierane przez ciało? Opanował ciało Hodora będąc jednocześnie jaźnią w przeszłości. To dlatego się wytworzyło to połączenie między starym a młodym Hodorem?
Po za tym to chyba tworzy jakiś paradoks.
Całe życie Hodora było predystynowane, żeby spełnił swój jeden życiowy cel - przytrzymał drzwi :)
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 729
4 693
Potwierdzono oficjalnie, ze następny sezon bedzie mial 7 odcinków, a ósmy i ostatni - 6
Szef HBO od produkcji, czy czegos tam skomentował że gdyby to była jego decyzja wolałby aby gra miała jeszcze z 10 sezonów..
Z drugiej strony pojawiają sie plotki o prequelu...
 

simek

Well-Known Member
1 367
2 119
Pewnie oglądałbym te kolejne 10 sezonów, ale mimo to uważam, że to dobra decyzja, że się to w końcu skończy, oby satysfakcjonująco.
Marka Gry o tron wydaje mi się być tak mocna, że obstawiam powstanie filmu kinowego.
 

Non Serviam

Well-Known Member
834
2 247
Potwierdzono oficjalnie, ze następny sezon bedzie mial 7 odcinków, a ósmy i ostatni - 6
Szef HBO od produkcji, czy czegos tam skomentował że gdyby to była jego decyzja wolałby aby gra miała jeszcze z 10 sezonów..
Z drugiej strony pojawiają sie plotki o prequelu...
HBO żydzi kasy...
Gdyby chcieli zrobić wszystko porządnie, jak w książce to by to im z 10 sezonów takich po 10 odcinków zajęło... no ale nie...
Lepiej nie dołożyć hajsu i zrobić taki uproszczony szajs z pourywanymi wątkami i brakiem niektórych.
 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Lepiej że wycięli te wszystkie dłużyzny będące w książkach i wywalili te dziesiątki postaci, które absolutnie nic nie wnosiły do fabuły, bo tak widz, który nie czytał powieści byłby już kompletnie zagubiony. Widzę to po swojej żonie i synu jak z nimi oglądam, niemal na każdym odcinku muszę robić pauzę i wyjaśniać kto jest kim.
 

chaplean

Well-Known Member
181
427
najładniejsza w serialu oprócz Missandei
KURWA CO
ani jedna ani druga nie jest w top20

jak wrażenia? dla mnie serial zmarniał w 7 sezonie, choć to dopiero dwa odcinki. sojusz wszystkich szpar w serialu i jednocześnie przedstawienie niemal każdego bohatera jako nieudacznika to już parodia.
 

chaplean

Well-Known Member
181
427
no może przesadziłem, ale ciężko mi znaleźć słabszą pannę niż ygritte (olenny nie liczę, nad yarą bym się musiał zastanowić), a 10 lepszych to z głowy bym wymienił. na przestrzeni 7 sezonów pewnie 20 by się znalazło. missandei rzeczywiście jest fajna, ale poza czołówką jak dla mnie, lubię białe.
 
Do góry Bottom