Główny temat o broni palnej

Tomasz Panczewski

Well-Known Member
699
3 849
pEDBtWi.png
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Nieprawda. Jeśli nie organizujesz zawodów ani szkoleń, możesz zgodnie z polskim prawem strzelać wszędzie, gdzie właściciel terenu pozwala, choć 99% zapytanych posiadaczy broni odpowie inaczej.

Tak, tak - znam ten pogląd. Ktoś to zweryfikował w praktyce? Czy tylko zaoferował swoją interpretację (z którą się zgadzam), ale praktyczne konsekwencje przerzucił na innych? Nie w sensie, że sobie postrzelał w ukryciu i się pochwalił, ale strzela na swoim terenie, psy wiedzą, nie było przypału, można się bawić, a najlepiej jest to potwierdzone papierem z pieczątkami?
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Tak, tak - znam ten pogląd. Ktoś to zweryfikował w praktyce? Czy tylko zaoferował swoją interpretację (z którą się zgadzam), ale praktyczne konsekwencje przerzucił na innych? Nie w sensie, że sobie postrzelał w ukryciu i się pochwalił, ale strzela na swoim terenie, psy wiedzą, nie było przypału, można się bawić, a najlepiej jest to potwierdzone papierem z pieczątkami?
To co jak myśliwy przestrzeliwuje sztucer to milicja musi otym wiedzieć?
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
To co jak myśliwy przestrzeliwuje sztucer to milicja musi otym wiedzieć?

Nie mówimy o myśliwych. O strzelaniu rekreacyjnym z posiadanej broni sportowej, kolekcjonerskiej, czy czarnoprochowej.

Poza tym, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Chciałeś zabłysnąć?
 

szeryf17

"No reason it's a good reason"
797
2 745
Nie mówimy o myśliwych. O strzelaniu rekreacyjnym z posiadanej broni sportowej, kolekcjonerskiej, czy czarnoprochowej.

Poza tym, nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Chciałeś zabłysnąć?
No strzelałem z broni do puszek i tarczy (rekreacyjnie)na terenie znajomego milicja nic o tym nie wiedziała
co się od razu czepiasz
 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
Apple, jeden z większych członków organizacji Unicode, wywarł na nią wpływ, by w 2016 roku nie została zatwierdzona nowa emotikona - karabinu (rifle).
Na szczęście w 2010 roku została zatwierdzona emotikona pistoletu (pistol).
Karabin pozostanie jednak zapisany w bazie znaków Unicode, jednak nie będzie emotikoną.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
program 500+ zmotywował mnie żebym zaczął szukać miejsca gdzie wykurwić stąd. pomyślałem o filipinach bo mówią tam po angielsku, ładna przyroda i tanie koszty życia ale: 4x droższy prąd i jako obcokrajowiec nie mogę legalnie posiadać broni mimo że broń jest tam dość powszechna http://liveinthephilippines.com/content/foreigner-gun-prison-its-really-quite-simple/ no a żeby dostać obywatelstwo filipińskie muszę żyć tam 10 lat... macie jakieś inne pomysły gdzie wykurwić bo skończeniu studiów? nie zależy mi na tym żeby mieć broń, no chyba że jest to dość niebezpieczny kraj
 
Ostatnia edycja:

jkruk2

A fronte praecipitium a tergo lupi
828
2 386
Obejrzałem to powyżej, aż takich pojebów chyba w polsce nie ma? Ja nie mógłbym reprezentować strony przeciwnej do niego (Lauren sobie świetnie radziła) od razu bym powiedział, że go zajebie (cegłówką w łeb aż zdechnie), jak go spotkam. Skurwiel podniósł mi ciśnienie.
 
Do góry Bottom