Główny temat o broni palnej

WnusioPinoczeta

Dawniej "Arturek"
665
1 499


Policja zabija psy na posesji prywatnej!
Zabrać Policji broń zanim będzie za późno!
ile jeszcze ofiar wśród psów musi być, abyśmy powiedzieli dosyć i domagali się nowych praw odnośnie noszenia broni przez policję?
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Hoplofob całkiem sensownie o broni i gun control laws:



(między innymi - realia vs kontekst historyczny usa, trochę niezakłamanych statystyk, black on black violence, gfz'y to zły pomysł)
 

DEZ.informacja

#osobno
118
68

Z tego co koleś mówi (przedostanie zdanie) może wynikać dla lewicy, że należy po prostu lepiej egzekwować przestrzeganie przepisu o ograniczeniu dostępu do broni - bo ludzie (biedni murzyni kryminaliści w tym wypadku) się nie zmieniają. Liby oczywiście będą argumentować inaczej (że gdyby wszyscy mieli broń to by się zachowywali tak i tak) - mam pytanie ignoranta: jest gdzieś przypadek, że w biednym murzyńskim mieście znieśli ograniczenia w dostępie do broni i nagle pojawiła się tęcza i skończyły strzelaniny? Jakiś empiryczny przypadek mi potrzebny do przemyśleń. Kawador?
 
D

Deleted member 427

Guest
Nie znam takiego przypadku. Miasta zasiedlone przez Murzynów mają to do siebie, że tam się raczej ogranicza dostęp do broni - wszystkim. Nic innego jak zdziczenie czarnych doprowadziło do bana na broń krótką w Chicago w latach 70. XX wieku.
 

Till

Mud and Fire
1 070
2 287
Autorzy hoplofobicznej narracji wykorzystają wszystko dla urzeczywistnienia swoich mrzonek. Tym razem do hoplofobicznego menu trafiły zamachy w Paryżu. Okładka Daily News:

12250027_941138179269273_7884281022233590403_n.jpg


Ciekawe kiedy inne gównonurtowe media zarzucą im taniec na grobach ofiar i wykorzystywanie rzezi do realizacji swoich politycznych celów...

No tak, zapomniałem - nie zrobią tego.
 

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
Autorzy hoplofobicznej narracji wykorzystają wszystko dla urzeczywistnienia swoich mrzonek. Tym razem do hoplofobicznego menu trafiły zamachy w Paryżu. Okładka Daily News:

12250027_941138179269273_7884281022233590403_n.jpg


Ciekawe kiedy inne gównonurtowe media zarzucą im taniec na grobach ofiar i wykorzystywanie rzezi do realizacji swoich politycznych celów...

No tak, zapomniałem - nie zrobią tego.

Terroryści mogą legalnie kupić sobie broń, bo wujek sam legalnie sprzedaje ją przywódcom ich państw...
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
O, Boże. Ale debil i hipokryta spłodził ten wpis:

KE klepnęła nową dyrektywę o broni – pozwolenie na 5 lat i zakaz broni samopowtarzalnej „przypominającej” automatyczną

Broń palna którą posiadam służy mi tylko i wyłącznie do spełniania swoich pasji sportowych. Nie zamierzam się przed niczym, ani nikim bronić, tym bardziej moim karabinem… Nie uważam, abym w Polsce czy w Unii Europejskiej potrzebował broni do ochrony osobistej. Jeśli bym takiej potrzebował, wystąpił bym o takie pozwolenie.

Chłop płacze, że chcą mu zabrać zabawki. Uważa, że nie potrzebuje broni do ochrony osobistej, bo nic mu nie grozi, a kilka linijek poniżej:

Ja osobiście bardziej boję katolickiej większości w naszym dziwnym kraju. Wszyscy znani mi mordercy z ostatnich kilkudziesięciu lat, także wielokrotni, skazani przez polskie sądy byli katolikami. Wszyscy, którzy mnie kiedykolwiek w życiu okradli, chcieli pobić, wyskakiwali do mnie z „tulipanem” byli katolikami…

To jak kto, okradali go katolicy, chcieli pobić, wyskakiwali z tulipanami, a on twierdzi, że nie zamierza i nie potrzebuje się bronić? Idiota czy łgarz?

Pewnie na pęczki jest takich "miłośników" dostępu do broni. Dostępu tylko dla siebie i swojej grupy interesu.
 

Quant

New Member
5
12
Witam wszystkich. Przeglądałem forum od czasu do czasu i postanowiłem, że się zarejestruję.

To powyżej brzmi trochę jak streszczenie forum bron.iweb.pl :)

Niestety, ale im więcej tamtejszych postów czytam, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ci ludzie nie różnią się zbytnio od typowego Janusza, jeśli chodzi o broń palną. "Musimy ich przekonać, że chodzi jedynie o hobby, a nie o ochronę osobistą.", "Pokażmy, że naprawdę groźna jest jedynie broń samoczynna, a nie samopowtarzalna.", "Mam nadzieję, że nie przejdzie to przez parlament.", "Właśnie stałem się eurosceptykiem!" - tragedia.
 
D

Deleted member 427

Guest
całkiem zabawny stand up przeciwnika broni:

Całkiem chujowy, bo powtarza kłamstwa. Jak chcesz zabawne, to obczaj Chrisa Rocka:





znacie jakiś fajny stand up wyśmiewający gun control?

Bill Burr ma kilka świetnych numerów polewających z gun control, zwłaszcza ze słynnych "nonsensical ratios", czyli "Jesteś 44x bardziej narażony na śmierć/zranienie z broni niż ze zastrzelisz włamywacza" etc.
 

Oreł

Well-Known Member
574
464
Jest dobry klimat do zmian na lepsze. Zwykli ludzie przestraszyli się islamistów, a miłośnicy dziurkowania tarcz konfiskaty. Jedni i drudzy są teraz szczególnie podatni na libertariański przekaz. Siejcie propagandę. Ja nie mam czasu się tym zajmować, popyt na szkolenia strzeleckie jest taki, że ledwo wyrabiam.

[post zdublowany celowo, mam nadzieję, że nikomu to nie przeszkadza]
 
Do góry Bottom