Feminizm

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 576
Debata w indyjskiej tv ZEE Hindustan. Muzułmański duchowny Maulana Mufti Ejaz Arshad Kasami vs. feministki.Tam przynajmniej widzowie mają z tego niezłą polewkę. Na marginesie: muzułmanin dał plaskacza muzułmance.
Komentarze też ciekawe. Jakaś starsza pani (chyba hinduska, bo ma na zdjęciu kropkę na czole) pisze, że plaskacz od Maulany był tylko "przesłaniem miłości".
 
Ostatnia edycja:

Slavic

Wolnorynkowiec
577
1 657
Kolejna pani typu "nikt mnie nie zmusza do gotowania i wychowywania dzieci, no ale są takie normy społeczne więc czuję się jak bym była do tego zmuszana"


PS. Tytuł rozpierdala :D
 

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 537
Zakiwają się dżenderki na śmierć. Ale tak to już jest, gdy chce się opierać praktyki społeczne na zmyśleniach. Wtedy po prostu warto być najbardziej zmyślającą stroną. Profit.

Ten sam motyw co w killer-strategii @pampalini przeciw postmodernizmowi.
 

MaxStirner

Well-Known Member
2 544
4 517

Edit: Wszystko to tym bardziej dziwne, gdy sie spolrzy na kanał YT który to dokumentuje. Nie tylko ci pranksterzy naukowcy to lewacy, ale Mike Nayna to filmowiec lewak który zasłynął filmem dokumentalnym potępiającym siebie samego, kiedy nakręcił komórką jakiegoś pijanego pyskacza w autobusie wykrzykującego rasistowskie obelgi. Filmik został wiralem w Australii a facet znalazł sie w pierdlu, a potem na ulicy podobnie jak jego znajomi, choć zaatakowana laska odcinała sie od wrabiania w ofiare. Następnie Nayna zrobił dokument o tym jak chciał dobrze, a zniszczył komuś życie. Prosze, nawet lewacy bywają reformowalni..
 
Ostatnia edycja:

NoahWatson

Well-Known Member
1 288
3 171
https://www.express.co.uk/news/world/619066/Tampa-Florida-sexual-harassment-love-notes
The nine-year-old gushed over a girl in the notes, writing "I like you" inside a drawing of a heart.
He added: "I like your hair because it is not sloppy. I like your eyes because they sparkle like diamonds."
But school officials branded the letters "unwanted" and he was hauled into his head teacher's office.
They even threatened to slap him with harassment charges, according to his furious mother.

I z Polski:
Facebook
No i stało się, dwójka mecenasów ze względu na postępowanie dyscyplinarne zawiesza prowadzenie bloga dla mężczyzn. Chociaż treści nie łamią prawa, ani nie nawołują do nienawiści, co najwyżej przedstawiają kontrowersyjne tezy, z którymi można polemizować. Wszystko przez donos dwóch feministek.
To tak dla wszystkich, którzy krytykowali, że staję w obronie tych Panów. Dziś ich blog, jutro mój, pojutrze wasz. Jeszcze wprowadźmy ACTA 2 i witamy w świecie niczym z powieści George'a Orwella.
 

The Silence

Well-Known Member
414
2 561
Nowoczesna i progresywna amerykańska lewica zaczęła bawić się w czary-mary...

Monsters, men and magic: why feminists turned to witchcraft to oppose Trump

Whether it’s hexing the president, chatting in WhatsApp covens or featuring in TV reboots, radicalised women have been finding strength in the ancient pagan arts

‘This is the time for getting scary,” the writer Andi Zeisler told Elle magazine on the eve of the 2017 Women’s March. “We need to go full witch.”

https://www.theguardian.com/lifeand...-men-magic-trump-awoke-angry-feminist-witches
 

Prozac

Active Member
95
219
The Guardian napisał:
"This is the time for getting scary," the writer Andi Zeisler told Elle magazine on the eve of the 2017 Women’s March. “We need to go full witch.”

Wikipedia napisał:
Andi Zeisler (born c. 1972, New York)[1] is a writer and co-founder of Bitch Media, a nonprofit feminist media organization based in Portland, Oregon.

W3Q6ZxbK_400x400.jpg

Nlz4h2O.jpg
 

Mercatores

Well-Known Member
269
818
Pierwszy luzny dzien w pracy od kilku tygodni (moj łajt prywilidż) i nadrabiam dobro tego Swiata:


Clown World:

A Sydney university will LOWER the engineering entry bar for FEMALES as part of a plan to get more women into the field.
Moze od razu oglosmy rok 0. i tyle:

Czyzby ofiara feministycznej mysli technicznej?Slabe jaja, wiadomo. Ponoc jedna ofiara smiertelna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom