Feminizm

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
To po gender studies w ogóle się cokolwiek zarabia?
no mozna pracowac dla panstwa albo uni europejskiej czyli jako naukawiec albo urzednik-osrodki pomocy kobietom, lewaczki pewnie wylobbuja zaraz ze urzednik do spraw rownosci bedzie musial byc zatrudniony w kazdym urzednie, szkole, uczelni, szpitalu, zajecia na uczelniach o gender pewnie beda obowiazkowe niedlugo tak jak kiedys zajecia o marksizmie-leninizmie
 

lilith

New Member
10
18
Prawda jest taka ze masa kobiet jest po prostu głupia i ma problemy z myśleniem, można to zauważyć wszędzie. Kiedyś przez jakiś czas byłam feministką ale zauważyłam że ten ruch zwyczajnie nie ma sensu i nikomu nie służy. Wystarczy popracować pół roku w handlu i każdy zauważy że kobiety mówią dużo, bez sensu nie szukają rozwiązania swoich problemów tylko gadania o emocjach, mają słabe zdolności analityczne, mają problem z asertywnością a z dowolnego sklepu potrafią zrobić darmową poradnię dla ludzi z problemami. Nie odnosi się to do wszystkich kobiet ale do zdecydowanej większości. Przecież każdy to widzi na co dzień
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Nie no, ale serio, skąd to się u niej wzięło? Zrobiłem mały risercz i głupi jestem tak jak byłem. Wykazuje ponadto za8nteresowania oryginalnymi zachowaniami seksualnymi. Creepy wujek w dzieciństwie?
 

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
C3PS7rdWAAA35mS.jpg:large
 

inho

Well-Known Member
1 635
4 511
Całego odcinka nie polecam, bo słaby, ale końcówka była komiczna. Zastanawiałem się, czy to efekt dragów czy feminimzu... ;) Np.: "Bądź pan, panie, dorosłym facetem, że już o dorosłej kobiecie nie wspomnę..." :D
 
Ostatnia edycja:

Hanki

Secessionist
1 525
5 088
Ale miało tutaj miejsce ze strony Gozdyry charakterystyczne kolektywizowanie:

Jej zdaniem, gdy ktoś obrazi jakąś kobietę, mówiąc np. że jest zdzirą, to od razu obraża wszystkie kobiety. Po co pyta siedzące na widowni kobiety, czy chciałyby być tak czy inaczej nazywane, a nie pyta o to mężczyzn? Co to za seksizm i dyskryminacja?
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Nie jestem pewny, ale moja hipoteza jest taka że kobiety są uważane za "słabą płeć". Ale jak mężczyzna był napierdalany kablem, niedostatecznie bity w dzieciństwie przez ojca, matka topiła, a koledzy ze szkoły gnębili i nie wyrósł na człowieka to nazywany jest ciotą...
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Poznaj kobietę, która z niechcianych zdjęć penisów zrobiła wystawę


Z artykułu:

Mam nadzieję, że feminizm wkrótce z tym skończy. Wiele osób uważa feminizm za agresywny ruch, który chce pogrążyć mężczyzn, podczas gdy w rzeczywistości szerzy on ideę równości. Domaga się dla kobiet taki samych praw, jakie mają faceci, ale w tym samym czasie broni interesów mężczyzn. To patriarchat jest odpowiedzialny za przekonanie, że faceci nie potrafią się kontrolować. My wiemy, że stać ich na więcej niż takie wulgarne zaloty i napastowanie kobiet; że są lepsi od tego, co próbuje nam powiedzieć społeczeństwo. Właśnie to chciałam pokazać poprzez moją wystawę.

A teraz pytanie skierowane do nielicznych forumowiczów płci męskiej: wysyłaliście? Czy to dobra taktyka? Kobiet nikt nie pyta o zdanie, ale ostatecznie też mogą się wypowiedzieć.
 
Do góry Bottom