Donald Trump: nadzieja libertarian...czy Amerykanski Kukiz?

Czy Donald Trump jest nadzieja na libertarianskie zmiany w USA?


  • Total voters
    120

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Niech go ktoś odjebie.

Donald Bush-Trump. Historia lubi się powtarzać. A czemu? Bo działa wciąż ten sam system, ten sam cyrk republikanie-demokraci. Kiedy wreszcie ludzie pojmą, że to sztuczna polaryzacja?

"Beautiful Little Babies"

- zdychaj Donald!



ps: Dziś w lewackim Wisconsin Public Radio nawet lewactwo zachodziło w głowę, że powyższa nawijka bardziej pasuje do H.Clinton, niż do Trumpa. Byli autentycznie zszokowani!
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Może nie chce być gorszy od Obamy i też dostać pokojowego Nobla. :)

A dosłownie wczoraj, po kilkunastu latach, powtórzyłem sobie JFK Stone'a. Kurwa, jaki ten film jest ponadczasowy z tezą, że za odjebaniem Kennedy'ego stały CIA i Armia, żeby móc bez przeszkód hasać w Wietnamie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Z lektury Deschnera "Moloch" nie wynika ewidentnie, że JFK był przeciwko interwencji w Wietnamie.

To raz. Moim zdaniem, na jego odjebce bardziej zaważyły groźby kierowane pod adresem: FED i ogólnie pojmowanych tajnych stowarzyszeń. Zlikwidowano praktycznie całą linię Kennedych!
 

ernestbugaj

kresiarz umysłów
851
3 037
Opieram się na tym co było w filmie. :) Teoria zamachu stanu bardzo mi się podoba, ze względu na swoją "przyziemność" i namacalność, niż spisek tajnych stowarzyszeń.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 986
Teoria zamachu stanu jest nierozłączna ze spiskiem, tyle, że poprzez działanie agentury wpływu, już samo słowo "spisek" brzmi jak mniej więcej "paranoja".
 

Imperator

Generalissimus
1 568
3 553
Tu zazwyczaj protrumpowy Max o ataku:

Wg mnie to atak bardziej wymierzony nie w Asada, lecz pokaz siły wobec Rosji/Chin/ Korei Płn. Ponieważ ani strategicznie ani taktycznie nie był wielkim sukcesie (60 rakiet zniszczył raptem 9 samolotów, zapewne sterej, sowieckiej produkcji).
Atak będzie jednak miał ostre reperkusje w przyszłości, mimo poparcia wielu krajów w tym Turcji oraz wielkiej zmasowanej szczujni wobec Assada- daje paliwo dla islamistów z "umiarkowanej opozycji" do kolejnych mordów. Każde osłabienie Assada to przedłużenie wojny w Syrii, a zatem też więcej uchodźców udających się do Europy, więc te buńczuczne deklaracje europejskich rządów za atakiem im jeszcze wyjdą bokiem.
 
Ostatnia edycja:

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
tak było
2fb07eb341e26f0fb7b63b40188c8b25962f9f799be039db4434a7d36869029f.jpg
 
OP
OP
libertarianin.tom

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 104
Justin Raimondo placze, ze Trump zdradzil trumpizm. Nie rozumie, ze trumpizm to zwykla kontynuacja obamizmu i bushyzmu. Szkoda, dawniej respektowalem tego homosia, ale od kiedy zaczal calowac dupe Trumpa to zupelnie stracil moj szacunek:

http://original.antiwar.com/justin/2017/04/06/trump-versus-trumpism-syria-in-the-crosshairs/

BTW, Walter Block taktownie usunal swoja wstydliwa dla siebie stronke:

http://libertariansfortrump.org/

Mam nadzieje, ze ktos zdarzyl ja zapisac, bo ktos powinien ta akcje Walterowi wytknac. Najlepiej po tym jak Trump wywola kolejna wojne swiatowa...
Ralph Raico (wspolzalozyciel tej haniebnej stronki) jeszcze bardziej taktownie umarl zanim Trump objal prezydenture...

A z mojej strony dodam: No coz, warto bylo znosic wyzywanie od "lewakow" za mowienie prawdy o Trumpie (razem z paroma innymi "lewakami" takimi jak Tucker, Napolitano, Wenzel), bo teraz moge powtarzac jak stara, zrzedliwa zona: "A nie mowilem?!".
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Jedyną nauczkę jaką można z tego wyciągnąć to nigdy nie tracić głowy i wierzyć swoim wątpliwościom. Łatwo jest uwierzyć w jakiegoś lidera i mieć nadzieję na zmiany. Ale jak widać władza korumpuje każdego i zawsze. Taka natura systemu.

Fałszywa flaga, i kompleks militarny dostał czego chciał.
 

tomahawk

Well-Known Member
736
1 295
Najbardziej rozbrajają mnie fanatyczni zwolennicy Trumpa, którzy go teraz bronią, używając tak debilnych argumentów, że to się w głowie nie mieści. Zamiast przyznać się do błędu i przyznać, że Trump jest tylko kolejnym neokońskim gównem, to idą w zaparte i bronią go.
"Beautiful Little Babies"
Parafrazując wielkiego polskiego kaznodzieję: jeśli neokonie pokazują w TV i prasie zdjęcia ciał dzieci, wiedz, że coś się dzieje. Cholera! Ten numer z dziećmi i bronią chemiczną jest już tak ograny, że mogliby już wymyślić coś innego, bo to nudne się robi. No ale co tak łapie za serca wyborców, jak nie biedne dzieciaczki?
 
Ostatnia edycja:

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Teraz będzie tak, że Trump nie przyzna się do błędu i wszyscy zdroworozsądkowo myślący ludzie od niego odejdą. Zostanie stara ekipa poklepujaca go po ramieniu za kolejne interwencje.
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
@libertarianin.tom @Pestek Wybaczcie im. My mieliśmy Korwę i całe środowisko zdążyło już dawno przerobić to co oni przerabiają teraz z Trumpem.

Teraz będzie tak, że Trump nie przyzna się do błędu i wszyscy zdroworozsądkowo myślący ludzie od niego odejdą. Zostanie stara ekipa poklepujaca go po ramieniu za kolejne interwencje.

No nie przyzna się, w końcu postępuje zgodnie z filozofią geniusza z Józefowa.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Ja mówiłem w dużej mierze o sobie samym. Prawdę powiedziawszy wcześniej się tak żadnym politykiem nie interesowałem zbytnio i Trump to mój pierwszy "zawód polityczny". Często się po głowie drapałem jak słyszałem zachwyty nad nim(m. in. Stefana Molyneuxa) i wewnętrznie byłem sceptyczny, ale powtarzałem i dalej wierzyłem, miałem nadzieję, że coś może być inaczej. Byłem naiwny. Warto sobie ufać, zamiast powtarzać za kimś ślepo. Teraz to wiem.
 

bombardier

Well-Known Member
1 413
7 090
Tutaj reportaż z rozjebanego w drobny mak lotniska (59 tomahawków):


Wszystko zawczasu ewakuowane, a te trupy i rannych to chyba tylko propaganda syryjska widziała. Pojęcia nie mam czemu to miało służyć.
 

Pestek

Well-Known Member
688
1 876
Dobra analiza Czarnego Gołębia



Mówiąc szczerze, po obejrzeniu może z 10 analiz tej sytuacji dalej jestem zmieszany i nie wiem jaka jest prawda. Na pewno próbowano sprowokować atak przez Trumpa przez fałszywą flagę(sam atak chemiczny nie miał miejsca, a wygląda na to, że trafiono w jakieś magazyny tej broni przetrzymywanej przez rebeliantów - co nawet UN przyznaje w raporcie). Potem zdjęcia dzieci, oburzenie CNN na brak reakcji ze strony senatora z Kentucky. Czysta prowokacja wojenna przez neokonów i media. I reakcja Trumpa po wizycie prezydenta Chin, z którym negocjował interwencję Chin w Korei Północnej.
Wygląda na to, że rosyjskie siły zostały wycofane z tej bazy przed paroma miesiącami. A sama syryjska armia też nie ucierpiała i była uprzedzona. Z 59 rakiet do celu dotarło poniżej 30stu. Brak dowodów na jakieś ofiary w cywilach czy nawet żołnierzach.
Edit. Zareagował impulsywnie. Kropka. Wszelkie tłumaczenie, że to mógłby być przemyślany ruch uważam za mało wiarygodne. A Rosjanie byli ostrzeżeni, ale na mocy porozumienia, a nie współpracy. Po prostu musieli ich ostrzec, żeby nie zacząć wojny.
 
Ostatnia edycja:

vast

Well-Known Member
2 745
5 808
(sam atak chemiczny nie miał miejsca, a wygląda na to, że trafiono w jakieś magazyny tej broni przetrzymywanej przez rebeliantów - co nawet UN przyznaje w raporcie).

Bzdet kompletny. Gaz został rozpylony umyślnie i przy użyciu technik dyspersyjnych. Taki gaz jest przechowywany "binarnie" - dwa prekursory tworzą właściwy środek dopiero po zmieszaniu. Poza tym sarin po ekspozycji na temperaturę powyżej 150C zamienia się w fosfor.
 
Do góry Bottom