1. Informujemy, iż na naszym forum korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z forum, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę Prywatności
 2. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Donald Trump: nadzieja libertarian...czy Amerykanski Kukiz?

Dyskusja w 'Nierząd' zaczęta przez libertarianin.tom, 10 Lipiec 2015.

Czy Donald Trump jest nadzieja na libertarianskie zmiany w USA?

 1. Zdecydowanie tak

  2,9%
 2. Tak, ale...

  12,5%
 3. Nie, ale...

  22,1%
 4. Zdecydowanie nie

  62,5%
 1. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 121
  Otrzymane Polubienia:
  3 780
  Oczywiscie, ze nie. To jest jakis hard-core syjonista.
   
 2. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 121
  Otrzymane Polubienia:
  3 780
  Non Serviam, kr2y510, luke27 and 3 others like this.
 3. kawador

  kawador Merchant of Death Obsługa Forum

  Posty:
  13 081
  Otrzymane Polubienia:
  17 901
  Najlepsze: przy całej zmasowanej propagandzie, setkach tysięcy listów do członków kolegium elektorskiego od lewackich pokurwieńców, tysiącach pogróżek, ostatecznie to Hillarzyca miała więcej "niewiernych" elektorów niż Trump :)

  A tutaj filmik, który być może załatwi Trumpowi drugą kadencję:

   
  Non Serviam, Racibor, luke27 and 4 others like this.
 4. Cptkap

  Cptkap Well-Known Member

  Posty:
  673
  Otrzymane Polubienia:
  2 494
  Ameryka znów staje się wielka:

  A military-themed restaurant chain with scantily-clad waitresses is ready to take over America
  [​IMG]

  (Bombshells)
  A restaurant chain where waitresses wear crop tops and bullet belts is ready to take over America, thanks to the rise of the "breastaurant" and the election of Donald Trump.

  The military-themed sports bar and restaurant chain Bombshells is preparing to expand from four locations in Texas to up to 100 restaurants across the country in the next five years, the New York Post reported on Tuesday.

  Bombshells' sales grew a whopping 10.5% in the fourth quarter, parent company RCI Hospitality Holdings reported earlier in December.

  The chain is benefitting from two factors — the popularity of racy breastaurant chains and the election of Donald Trump.

  Bombshells' representative told the New York Post that the chain is not a breastaurant. However, with scantily-clad waitresses and annual "Snow Bunny Pageants," the concept has some clear similarities to chains like Hooters and Twin Peaks.

  These similarities put Bombshells in a good position to thrive as the wider restaurant industry struggles. The breastaurant business has exploded in the last few years. By providing a provocative dining experience customers can't get elsewhere, chains like Twin Peaks (the fastest-growing American restaurant chain in 2014) and Bombshells have found a way to attract customers — something that's crucial as more and more customer are eating at home.

  A more recent boost for Bombshells' business was the election, according to the company's most recent earnings call.

  "I think overall the election is turning out to be very, very positive for us so far," Eric Langan, the CEO of RCI (which also owns six nightclub concepts), said on a call with analysts in December.

  A more recent boost for Bombshells' business was the election, according to the company's most recent earnings call.

  "I think overall the election is turning out to be very, very positive for us so far," Eric Langan, the CEO of RCI (which also owns six nightclub concepts), said on a call with analysts in December.

  Langan said that the company is "very excited" about the nomination of Andy Puzder, the CEO of Carl's Jr. and Hardee's parent company, as secretary of labor. Puzder, who is no stranger to utilizing scantily-clad women in advertising himself, is expected to cut regulation and reduce costs in the restaurant industry.

  Patrząc na kelnerki, to myślę że niektóre z nich jednak czeka deportacja

  [​IMG]


   
  Brehon, Non Serviam, osman and 9 others like this.
 5. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 706
  Otrzymane Polubienia:
  15 121
  Syjonista Trump dostał w spadku niezły prezent od Obamy i Kerry'ego. Ja uważam że nie odkręci tego przez swoje dwie kadencje.
  Reporters.pl » Obama zdradził Izrael w ONZ na złość Trumpowi! Wściekłość w Jerozolimie

  Rada Bezpieczeństwa ONZ potępiła w rezolucji budowanie żydowskich osiedli w Palestynie i zażądała jego natychmiastowego wstrzymania.

  Najbliższy sojusznik Izraela – Stany Zjednoczone, które przez lata blokowały tego typu rezolucje, tym razem jej nie zawetowały wbrew wezwaniom Donalda Trumpa. Dla Izraela to poważny cios polityczny. Nie tylko bowiem stawia go w kontrze do reszty świata, ale odbiera mu także atuty w przyszłych rozmowach pokojowych z Palestyńczykami.

  Przypomnijmy, że chodzi o budowanie żydowskich osiedli na Zachodnim Brzegu Jordanu i w Strefie Gazy, czyli na ziemiach, które Izrael zdobył w 6-dniowej Wojnie Bliskowschodniej z krajami arabskimi w 1967 r. ONZ od początku nie uznaje tej aneksji.

  Kiedy przedstawicielka USA w Radzie Bezpieczeństwa Samantha Power wstrzymała się od głosu sala na moment zamarła, a następnie rozległ się głośny aplauz. Izraelski rząd próbował do końca przekonać Waszyngton do zawetowania rezolucji – bezskutecznie.
  ...
  Trump wezwał też samego Obamę do zawetowania rezolucji, ale w niczym to nie pomogło. Można powiedzieć, że w takiej sytuacji administracja amerykańska postanowiła zrobić Trumpowi na złość, nawet kosztem rozwścieczenia swojego najbliższego sojusznika na Bliskim Wschodzie.

  „To prezydent Obama i Sekretarz Stanu Kerry stoją za tym haniebnym ciosem w Izrael. Administracja amerykańska potajemnie przygotowała tę antyizraelską rezolucję za naszymi plecami. To woda na młyn terroryzmu” – cytowała Associated Press oburzonego przedstawiciela izraelskiego rządu.​

  No cóż, Obama ma też swoją dobrą stronę...

  Ciekawostka:
  93-letni Henry Kissinger zostanie doradcą Trumpa. Przypominam że Henry Kissinger prorokował jakieś 10 lat tamu koniec państwa Izrael. Według Kissingera Izraelowi zostało jakieś 5-10 lat... No cóż z proroctwami bywa różnie, zazwyczaj się sprawdzają ale niemal zawsze w innym czasie lub i miejscu i czasie.
   
  Last edited: 29 Grudzień 2016
  Non Serviam, fds, tomky and 2 others like this.
 6. tolep

  tolep ChNiNK! ChP!

  Posty:
  6 096
  Otrzymane Polubienia:
  9 503
  Przecież to tylko jedna gównorezolucja...
   
 7. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 706
  Otrzymane Polubienia:
  15 121
  Niby iedna gównorezolucja, ale operetka się zaczęła.
  http://reporters.pl/4492/tego-jeszcze-nie-bylo-izrael-w-stanie-wojny-z-nowa-zelandia/

  Zgodnie z ostrzeżeniem wystosowanym przez premiera Netanjahu, po głosowaniu w ONZ Izrael odwołał z Nowej Zelandii swojego ambasadora Izaaka Gerberga i zapowiedział zamknięcie swojej ambasady w tym kraju.

  Jak w praktyce ma wyglądać „stan wojny” między Jerozolimą i Wellington – trudno na razie powiedzieć. Nie można jednak wykluczyć działań izraelskiego Mossadu przeciwko Nowej Zelandii, a z pewnością zostanie też podjęta akcja szkodzenia interesom Nowej Zelandii na arenie międzynarodowej i w relacjach handlowych.

  Podobne sankcje Izrael zapowiedział zresztą także przeciwko wszystkim pozostałym członkom Rady Bezpieczeństwa ONZ, którzy poparli wspomnianą rezolucję. Przypomnijmy, że głosowało za nią 14-tu członków Rady Bezpieczeństwa ONZ, USA wstrzymały się od głosu, nikt nie był przeciwny.​

  Nie ulega wątpliwości, że ta międzynarodowa presja na Izrael odniosła już pierwszy skutek – rada miejska Jerozolimy wycofała właśnie z porządku obrad plan zatwierdzenia budowy 600 nowych domów żydowskich osadników w tym mieście.

  Skończy się na tym, że akcja bojkotowania Izraela odniesie jakiś skutek. Co więcej, wiele państw będzie musiało znieść zakaz bojkotowania Izraela.
   
 8. FatBantha

  FatBantha sprzedawca niszowych etosów

  Posty:
  5 381
  Otrzymane Polubienia:
  12 019
  Pierwsze pogróżki patriotycznego protekcjonisty, Trumpa.

  USA: Trump grozi Toyocie retorsjami, jeśli zbuduje fabrykę w Meksyku
  Świat
  Dzisiaj, 5 stycznia (20:28)
  Donald Trump zagroził japońskiemu koncernowi Toyota retorsjami, jeśli zgodnie z planem zbuduje w Meksyku fabrykę samochodów przeznaczonych na rynek amerykański. "Nie ma mowy!" - napisał na Twitterze.

  "Zbudujcie fabryki w Stanach Zjednoczonych albo będziecie płacić wysokie cła na granicy" - głosi wpis prezydenta elekta.

  Koncern Toyota Motor ogłosił w kwietniu 2015 roku, że ma zamiar postawić zakłady produkujące model Corolla w północno-zachodnim Meksyku.

  Reuters podaje, że przedstawiciele Toyoty nie odnieśli się na razie do groźby Trumpa.

  We wtorek prezydent zaatakował - również na Twitterze - General Motors za produkowanie w Meksyku modelu Chevy Cruze. "General Motors wysyła wyprodukowane w Meksyku samochody do amerykańskich dealerów bez cła" - napisał Trump. Dodał, że firma powinna produkować swe auta "w USA albo płacić wysokie cło".

  Po tweecie prezydenta elekta notowania akcji GM zaczęły spadać. Rzecznik firmy Patrick Morrissey powiedział wkrótce potem, że GM importuje z fabryki w Ramos Arizpe w Meksyku tylko wersję hatchback Chevy Cruze i jest to tylko część całkowitej produkcji tego modelu. Podkreślił też, że większość tych aut wytwarzana jest w miejscowości Lordstown w stanie Ohio.

  Podczas kampanii wyborczej Trump obiecał renegocjacje porozumień handlowych, między innymi z Meksykiem i Chinami, oraz znaczne podniesienie ceł na importowane stamtąd towary. W opinii prezydenta elekta to umowy o wolnym handlu prowadzą do przenoszenia miejsc pracy za granice USA. Trump wspominał nawet o ewentualnym wyjściu Ameryki ze Światowej Organizacji Handlu.

  Trump atakował wpisami na Twitterze również inne firmy - jak Ford, Amazon, Boeing czy Macy's - za to, co uznał za likwidowanie miejsc pracy w kraju.
   
  Non Serviam, ultimate, luke27 and 4 others like this.
 9. NoahWatson

  NoahWatson The Internet is serious business.

  Posty:
  734
  Otrzymane Polubienia:
  1 303
  Trump: Meksyk zwróci koszt budowy muru

   
  Last edited: 6 Styczeń 2017
  kr2y510 likes this.
 10. Gekon

  Gekon Libertariański Reptilianin

  Posty:
  383
  Otrzymane Polubienia:
  478
  Mam nadzieję, że tylko tak sobie pierdolił, bo to byłby zwyczajne skurwysyństwo.
   
 11. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 121
  Otrzymane Polubienia:
  3 780
  Juz wczesniej mowil o konfiskacie majatku nielegalnych imigrantow.
   
 12. kr2y510

  kr2y510 konfederata targowicki

  Posty:
  10 706
  Otrzymane Polubienia:
  15 121
  No to niech zaczną używać Bitcoin.
   
 13. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 121
  Otrzymane Polubienia:
  3 780
  Donald Trump o szacunku do wolnosci prywatnej:

  "Eminent domain is an absolute necessity for a country, for our country. Without it, you wouldn't have roads, you wouldn't have hospitals, you wouldn’t have anything. You wouldn't have schools, you wouldn't have bridges."
  https://mises.org/blog/real-reason-oppose-dakota-access-pipeline
   
  father Tucker likes this.
 14. rawpra

  rawpra Well-Known Member

  Posty:
  1 964
  Otrzymane Polubienia:
  3 460
  Good! Celebrities Call For "Total Hollywood Strike" Until Trump Resigns

  A group of liberal Hollywood celebrities are threatening a “massive, all-round Hollywood strike” unless Donald Trump resigns. Describing Hollywood as “the base of the entire modern American culture“, the group also claims to be speaking on behalf of “all of humanity.”

  “It’s about time people understood that we’re the ones with the power and that the president is there to serve us, not the other way around“, a spokesperson for the group told The New York Times.

  “We’re calling for a general strike that would include every single person involved in making motion pictures in Hollywood, starting with the actors and celebrities themselves and encompassing companies in charge of making props, movie memorabilia and even souvenir shops.”

  Spinzon reports: Rosie O’Donnell, Debra Messing, Ed Asner and Michael Shannon are among the dozens of artists, entertainers, and activists who have attached their names to an effort calling for a month-long protest to stop President-elect Donald Trump.

  “No! In the Name of Humanity We Refuse to Accept a Fascist America!” reads a full-page ad placed in the New York Times on Wednesday by the group Refuse Racism. “Donald Trump, the President-elect, is assembling a regime of grave danger,” the ad says.

  “Millions of people in the US and around the world are filled with deep anxiety, fear and disgust. Our anguish is right and just. Our anger must now become massive resistance – before Donald Trump is inaugurated and has the full reins of power in his hands.”

  Other Hollywood celebrities who have also joined the campaign, however, are calling for an all-out strike that would span the entire movie industry in the hopes that such a move would urge the President-elect to resign from his position as the newly elected President of the United States.

  http://archive.is/JEJTP
  http://yournewswire.com/hollywood-strike-trump-resign/
   
 15. libertarianin.tom

  libertarianin.tom Dogmatyczny anarcho-kapitalista

  Posty:
  2 121
  Otrzymane Polubienia:
  3 780
 16. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  1 630
  Otrzymane Polubienia:
  4 811
 17. pawlis

  pawlis Samotny wilk

  Posty:
  1 630
  Otrzymane Polubienia:
  4 811
  A podczas inaugruracji na Waszysngtonie zamieszki:


   
 18. kompowiec

  kompowiec Open Source Boy

  Posty:
  1 452
  Otrzymane Polubienia:
  1 211
  kr2y510 likes this.
 19. Sputnik

  Sputnik Szalony naukowiec

  Posty:
  465
  Otrzymane Polubienia:
  1 642
  Madmar318, Jaranek, kr2y510 and 2 others like this.
 20. zoozgive

  zoozgive Active Member

  Posty:
  84
  Otrzymane Polubienia:
  198
  Amerykański narodowiec podczas udzielania wywiadu został uderzony w twarz przez jakiegoś lewackiego zwyrodnialca.

  Co jednak najciekawsze, 4chan prawdopodobnie "wystalkował" napastnika. Gościu ma ciekawe fetysze...
  [​IMG]
   
  osman, FatBantha, kompowiec and 9 others like this.

Udostępnij Tą Stronę