Dlaczego Żydzi chcą zniszczyć Polskę?

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Polska z Ukrainą to naturalne tereny dawnej koncepcji Judeopolonii. Judeopolonia była sensowniejszą koncepcją niż Izrael, bo na terytorium dawnej I RP były miliony Żydów, a w Palestynie tylko kilka tysięcy. Oczywiscie na Wikipedii hasło jest kilkanaście razy krótsze niż dyskusja, a w dyskusji mocno czuć wojnę edycyjną (sądząc po treści hasła wygraną przez żydostwo).
Na terenie Polski i Ukrainy jest też nieco przesunięta na zachód Chazaria.

Adam Michnik (jego ojciec O.Szechter był członkiem komunistycznej partii Ukrainy) to marzyciel:

Marzę byśmy potrafili razem zbudować coś wspólnego. Jeżeli zrobilibyśmy wspólny twór państwowy, coś na kształt Beneluxu – na przykład POLUKR lub UKR-POL, to będziemy państwem z którym będzie musiał się liczyć każdy i na Wschodzie i na Zachodzie – powiedział „Kurierowi Galicyjskiemu” Adam Michnik.
http://www.bibula.com/?p=14102

Te koncepcje zostały potem podchwycone przez polskich mikrocefali wierzących, że to coś w rodzaju polskiego imperium :). Na Ukrainie Żydzi mają się dobrze. np. cały tzw. neobanderyzm jest pod ich ścisłą kontrolą. Naz zdjęciu żydowski oligarcha Igor Kołomojski.

images


Na obrazku żydowskie centrum nad Dnieprem:
Ukraine-s-seven-tower-Menorah-Centre.JPG


https://www.thejc.com/news/world/world-s-largest-jewish-centre-opens-in-ukraine-1.37208

stąd w Polsce taka eksplozja miłości do Ukrainy. Wszak W Polsce Żydzi też się mają dobrze. np. tu wodzimy obrady knesetu w Krakowie



Żydzi się kiwają, polskie lizodupy wygłaszają teksty na poziomie aparatczyków z filmów Barei. Widzimy przyszłego prezydenta Dudę (wtedy chyba słabo rozpoznawalnego). Nawiasem mówiąc to żona Dudy jest Żydówką, a żona poprzednika Komorowskiego dla odmiany też jest Żydówką. Coś dużo zbiegów okoliczności.
Nie chce mi się punktować wszystkich oznak odbudowy Chazarii, ale tego sporo się zebrało.

@rawpra
Zapamiętałem jak się zdenerwowałeś gdy napisałem, że rząd PIS przeznaczył 100 baniek na żydowskie cmentarze. Generalnie mam gdzieś twoje piski na temat "foliarzy", bo np. zaraz po rzezi w Gazie, warszawski ratusz podświetlił Pałac Kultury i Nauki w barwy Izraela. Jest już praktycznie niemożliwe aby mainstream nad Wisłą był krytyczny wobec Izraela. Żydki mogłyby składać niemowlaki w ofierze w biały dzień i nad Wisłą już nikt nie mruknie.

@pawlis

Faktycznie dałem dupy w temacie Mausa. Kartkowałem to dawno temu w księgarni i polegałem na pamięci.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
bernard_henri_levy_2.png


Miałem linka jak Bernard-Henri Lévy przechadza się po trupie Libii (pozował na tle rozbitego czołgu). Czyli Libijczyków Żydzi też nie lubią.

A tu Żydówka Madaleine Albritht oświadcza, że rozjebanie infrastruktury cywilnej w Iraku i wprowadzenie potem blokady (dotyczyła nawet narzędzi chirurgicznych) i związany z tym zgony liczone w latach 90 w setkach tysięcy były warte osiągniętego efektu.



Irakijczyków też nie lubią. Albright nienawidzi też Serbów (a chyba z tych rejonów pochodzi). Serbowie - tak jak Irakijczycy - zostali ostrzelani przez USrael zubożonym uranem i pewne obszary ich kraju są nienajlepszym miejscem do zamieszkania.

Nie widzę aby Polacy byli szczególnie traktowani. Zapewne jak każda nacja na świecie uważają się za pępek świata. np. są źli że niektórzy nie liczą II Wojny od 39 tylko od 1940 albo 1941, a sami nie liczą jej od 1937 (atak Japonii na Chiny).
Polonocentryzm prowadzi na przykład do mocno chybionych wniosków, że Żydzi uwzięli się szczególnie na Polaków.
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
Zapamiętałem jak się zdenerwowałeś gdy napisałem, że rząd PIS przeznaczył 100 baniek na żydowskie cmentarze.
nie pamiętam już tego za bardzo, słabą mam pamięć chyba, oczywiście lepiej żeby nie wydawali kasy cudzej
a te cmentarze to na cmentarze polskich obywateli pewnie
czemu by mieli renowacje robić katolackich cmentarzy a Żydowskich nie? Żydzi pewnie więcej w podatkach płacili bo byli bogatsi więc im bardziej się należy renowacja cmentarza

zaraz po rzezi w Gazie, warszawski ratusz podświetlił Pałac Kultury i Nauki w barwy Izraela
kelthuza się nasłuchali hehe
szanuje, wywołali bul dupy, chociaż może nie do końca bo w warszawce nie ma dużo nacjozwierząt chyba, są za to propalestyńscy levacy od antify ale oni przywykli chyba że mainstream jest w kontrze do nich a oni w kontrze do niego

Jest już praktycznie niemożliwe aby mainstream nad Wisłą był krytyczny wobec Izraela.
gazwyb i tvn szanują Izrael?
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
czemu by mieli renowacje robić katolackich cmentarzy a Żydowskich nie?

Moim dziadkom nikt nie robi renowacji grobu. Więc o ch wafla chodzi z tymi renowacjami? Sto baniek to spora kwota. Na Ukrainie polskie groby też są z kasy polskiego podatnika, a nie ukraińskiego.
Poza tym skoro NFZ nie refunduje leczenia chorób których zaniedbanie kończy się śmiercią w męczarniach (a są takie), to wydawanie hajsu na nagrobki jest lekko poronione moralnie zważywszy, że człowiek w agonii grzecznie płacił podatki przez całe życie. (pomijam groby jakiś wieszczów narodowych, zasłużonych itd ale ile tego kurwa ma być?!!).
gazwyb i tvn szanują Izrael?

tak. Nigdy nie pozwoliły sobie zjechać w stosunku do Izraela tak jak zjechały w kwestii Iranu, Syrii, Rosji. Nigdy nie doprowadzały swoich odbiorców do stanu antyizraelskiego wrzenia. Krytyka na zasadzie 2 kroków do przodu 1 w tył zdarzała się. W GazWybie trafiałem nawet na wycinkowe krytyki wojny w Iraku, ale GazWyb był czołowym medium podżegającym do tej wojny. Nawet przezywano go Gazeta Wojenna.
 

Cyberius

cybertarianin, technohumanista
1 441
36
Stosujesz komunistyczną dialektykę, podobnie jak Wikipedia i inne media. Do jednego wora wrzucasz królika i słonia.
Pogrom w Przytyku - 3 trupy, żydowskie małżeństwo i Polak. Czy to się kwalifikuje na pogrom? Litości! To zwykła zadyma. Jak na tamte czasy i standardy, to była taka sobie chuliganka. Kibole w Polsce w latach 90' robili większe zadymy.
w definicji pogromu duże znaczenie odgrywa, obok liczby zabitych lub rannych, obszar na którym występuje, czas trwania, i liczbę osób biorących udział w pogromie albo mogących być ofiarami. Pogrom w Przytyku miał duże znaczenie ponieważ znaczna część społeczności hebrajskiej na południu Mazowsza, a szczególnie w regionie radomskim była uzbrojona. Mógł się łatwo zamienić w krwawy antypogrom na ludności chłopskiej.
Czepianie się "Ognia", za działania wojenne. Wpierw trzeba sprawę zbadać i postawić zarzuty. Jedno morderstwo, to zbrodnia. Ale od razu słowo pogrom? Bez jaj. I ta PRL-owska dialektyka - "bandyta". Bandytami to byli wtedy komuniści i ich przydupasy.
jeśli zabił przynajmniej kilka osób z ludności cywilnej to ja mogę go śmiało nazwać bandytą.
No i Ponary, gdzie szaulisi odjebali ok. 100 tyś. Żydów, Polaków, Cyganów i innych. To nie był pogrom dokonany przez Polaków lub polską państwowość, a na Polakach, więc nie wiem jaki to ma związek z wątkiem.

tak ale Wilno, i Wileńszczyzna to były terytoria należące do Rp. Obecnie kiedy upadł pakt Ribentrop-Mołotow bezprawnie okupowane przez państwo Litewskie. Nie napisałem że to polacy robili, ale że na terytorium R.p
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
jeśli zabił przynajmniej kilka osób z ludności cywilnej to ja mogę go śmiało nazwać bandytą.
Nazywaj sobie jak chcesz.

Tylko że według pojęć naszej cywilizacji, zabójstwo cywila podczas działań wojennych jest traktowane jako zabójstwo nieumyślne, a celowe zabójstwo cywila jest traktowane jako mord. Bandytami zazwyczaj nazywa się rabusiów, szabrowników i morderców.

W przypadku Ognia nie ma dowodów na mord. Trzeba wpierw zrobić śledztwo.
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 410
4 438
Odejmij udział arabów/muzułmanów i polska będzie w czołówce.
Dlaczego mam odejmować? Chodzi o wszystko, co dzieje się na terenie (tfu) RP.
To samo miałem napisać - nie ma definicji "incydentu antysemickiego", nie ma podziału statystyk ze względu na wagę przestępstwa (przez co wszystko jest spłaszczone i niedające się zinterpretować), no i największe kuriozum - dane nie są skorygowane o wielkość populacji (żydowskiej i nie-żydowskiej).

Przy czym dla jasności podkreślę, że nie wierzę, aby w Polsce atakowano Żydów fizycznie. Te "antysemickie incydenty" to może być swasta na murze (nabazgrana przez kogokolwiek) albo spalenie kukły Żyda.

Podsumowując: kompletnie bezwartościowe zestawienie w takiej formie, w jakiej zaprezentował to koleżka o ksywie Jaro.
Wartościowe, bo pozwala omamić plebs (janusze w internetach się jarają, jaka to Polska bezpieczna i zajebista w ogóle, Polska mistrzem Polski itd.), jak to umiejętnie czynią żydowscy etatyści. Od lat. Rozumiem Twoje zamiłowanie do rozsądnej statystyki, ale tłumami steruje się przez krótkie i emocjonalne wypowiedzi, nie akademickie dyskusje.

To pytanie w temacie jest w ogóle moim zdaniem źle postawione. Bardzo mocna presupozycja (ok, niech będzie, że klikalność) i w dodatku nie definiujemy jacy Żydzi (ci, którzy buduję osiedla?) i co to znaczy "zniszczyć Polskę"? Najazd? Wykupienie ziemi? Rządzenie zza pleców? Nuklearny armagedon?
 
D

Deleted member 4151

Guest
Przy całym moim judeosceptycyzmie, mimo wszystko nie wydaje mi się by Żydzi mieli akurat jakieś szczególne plany wobec Polski w porównaniu z np. resztą Europy. No, ale wiadomo Chrystus Narodów i tak dalej więc to oczywiste, że musimy stać w centrum tego wszystkiego ;)
 

tolep

five miles out
8 555
15 441
Duża ich część ma korzenie na ziemiach tutejszych.

a propos topiku, szykuje się potencjalnie sporo zabawy. Jak się rozniesie po internetach że Rotszyld był cichym (bo Kwaśniewski nie chciał głośnego) wspólnikiem Getinu, i że w związku z tym afera KNF to "żydowski przekręt"...

http://www.wykop.pl/artykul/4653077...ragment-o-zydowskim-pochodzeniu-i-koneksjach/

LC I notabene jak sobie pan popatrzy w historii. Jako ciekawostkę Panu powiem. Wie
Pan kto zakładał Getin Bank? U was są dokumenty. Wniosek o przejęcie
Górnośląskiego Banku gospodarczego na bazie, której licencji powstał Getin
złożyłem ja i Nathaniel Rothschild. To był mój wspólnik w 2004 r. I uwaga,
Kwaśniak nie dał mu licencji, Rothschildowi, po raz pierwszy w ogóle w historii.
MC Dlatego że był obcokrajowcem?
LC Nie.
MC Po prostu nie uznał, że nie daje Rothschildowi?
LC Tam była straszna afera Rothschild interweniował przez ambasadora
brytyjskiego tutaj. I ostatecznie Rothschild wycofał swój wniosek. Ma pan u siebie
wszystkie dokumenty. Kwestia była taka, że jak aresztowano Chodorkowskiego
(Michaił Chodorskowski, były prezes Jukosu – red.), Putin aresztował
Chodorkowskiego. Tuż przed jego aresztowaniem bardzo duże pieniądze
Chodorkowski wycofywał z Rosji. Nathaniel Rothschild był u niego w radzie
nadzorczej Jukos. No i gdzieś tam było podejrzenie, nigdy nie prowadzono sprawy,
ale było podejrzenie, że być może Rosjanie to mogą potraktować jako pranie
brudnych pieniędzy. No i nie wiadomo co z tego będzie. No i Kwaśniak na wszelki
wypadek powiedział mu, że to, za nim się tamta sprawa wyjaśni, no to on tu nie może
dać licencji. A kiedy się sprawa wyjaśni, może za dwa lata, albo może za pięć. I
Rothschild, on tu był personalnie jako osoba, nie jako bank, wycofał swój wniosek.




MC Ale...
LC Ale to był mój wspólnik.
MC Ale panowie jako spółka chcieliście założyć bank? "
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Jak to zatytułować? Może "Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno". :)

„Język, którym mówi się o PiS, ma wykluczać, unicestwiać, ma nas odczłowieczać, delegitymizować, mamy być tak traktowani, jak Żydzi przez Goebbelsa. Ma wzbudzać do nas obrzydzenie. W opozycji byliśmy wykluczani, traktowani jak trędowaci (…). Jesteśmy porównywani do faszystów, dyktatury, ja jestem określany, jako cenzor, który przeprowadza stalinowskie czystki w teatrach itd.” – powiedział Gliński na łamach tygodnika „Wprost”. Na te wypowiedź zareagował Sergiusz Kowalski z Żydowskiego Stowarzyszenia B’nai B’rith. W liście skierowanym do szefa polskiego rządu nie tylko domaga się on przeprosin, ale i natychmiastowej dymisji ministra, który niejednokrotnie udowadniał, jak dużą atencją darzy Izrael i naród żydowski.​
(źródło)

uwagi.

Gliński faktycznie jest znany z prożydowskich wypowiedzi, czasem mocno żenujących (w stylu "łubudubu niech nam żyje prezes klubu"). Przejechał się jednak na przenośni. Przenośnia Glińskiego jest mocno judeocentryczna i żydofilska, bo umacnia stereotyp cierpiącego Żyda aż do podprogowego poziomu przysłów. Z drugiej strony panuje jednak zasada, że największą tragedią w dziejach ludzkości był holokaust i jest to zdarzenie po prostu święte. Czyli jak w tytule: Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.

Bnai Brith to poważna organizacja i dobry przykład działania działania zorganizowanego żydostwa. Termin "zorganizowane żydostwo" w uszach wytresowanego goja brzmi bardzo źle, a osoba posługująca się takim terminem dostaje etykietkę obłąkańca. Przecież ZŻ nie istnieje! To wymysł i paranoja. Jeśli nawet mamy od czynienia z taką organizacją jak B’nai B’rith, to o natychmiast zostaje to zanegowane w ramach orwelowskiego dwójmyślenia.

Populację nad Wisłą tresuje się w syndromie sztokholmskim.

PS. szukałem czegoś w związku z tym wydarzeniem i trafiłem na filmik Atora z kanału Wideoprezentacje. Skomentowanie tej drobnej w sumie bieżączki zajęło mu skromne 30 minut. Nie wiem co on w tym temacie napaplał, bo nie chciało mi się słuchać :). Pare razy wdepnąłem w jego kanał i traciłem tylko czas. Misiek przedłuża, nudzi, a często gada o temacie bez pojęcia popełniając błędy merytoryczne. Przestałem go słuchać gdy w sprawie dołowania cen ropy w latach 80 mylił Iran z Arabią Saudyjską, a obecność zestrzelonego na granicy turecko-syryjskiej SU24 wyjaśnił "latał tam, bo Rosja chciała pokazać jaka jest ważna". Cóż za głębia analizy. Koleś gada tak jakby dopiero co zapoznał się z tematem i miał ciśnienie na komentowanie bez obycia w dziedzinie. To tak na marginesie.
 
D

Deleted member 4151

Guest
Tak nieco rozwijając mój sceptycyzm do teorii jakoby Żydzi mieli jakiś plan masowego osiedlania się w Polsce:

Według wspomnianego wcześniej Kevina MacDonalda, Naród Wybrany preferuje mieszkać w krajach wielokulturowych i multi-etnicznych. Nie wymaga chyba zbytniego tłumaczenia fakt, że Polska jest tego właściwie całkowitym zaprzeczeniem. Na dodatek na świecie mamy opinię nacjonalistów i antysemitów. Jeśli więc Żydzi nie mają jakiegoś mitu związanego z tą ziemią (jak w przypadku Izraela), to te wszystkie Judeopolonie można raczej potraktować jako archaiczne, dawno zarzucone projekty.
 

Staszek Alcatraz

Tak jak Pan Janusz powiedział
2 790
8 462
Jeśli więc Żydzi nie mają jakiegoś mitu związanego z tą ziemi
Mają.

"My, Żydzi, nie musimy wracać do Jerozolimy, bo Mesjasz przyjdzie do nas. I objawił się Jakub Frank, żydowski Mesjasz numer trzy" - opowiada w rozmowie z DGP historyk Jan Doktór, pracownik Żydowskiego Instytutu Historycznego.
Polska była Ziemią Obiecaną?
Tak, to tutaj przyszedł na świat Mesjasz i tutaj miało dokonać się zbawienie. A Jasna Góra była prawdziwą góra Syjon.

Że Matka Boska była góralką, to wiem…
A wie pan, że Matka Boska Częstochowska była szechiną?

Kim takim?
Jakub Frank, żydowski Mesjasz, który się ochrzcił, oraz jego uczniowie, nie tylko akceptowali kult Matki Boskiej Częstochowskiej, ale wierzyli, że w jasnogórskiej ikonie jest zamknięta szechina, czyli obecność Boga, jego żeński aspekt. Stworzyli coś, co nazywam maryjnym mesjanizmem.

Maryjny mesjanizm żydowski?
Przecież ci Żydzi wierzyli, że zbawienie nastąp nie w Jerozolimie, ale tu, w Częstochowie, na ziemiach polskich.

Skąd się wziął Frank?
Urodził się w 1726 r. w Buczaczu albo w Korolewce, w każdym razie na Podolu.

Co to za Mesjasz, który rodzi się pod Buczaczem?
Przecież Mesjasz nie musiał się urodzić w Jerozolimie, tylko tam miał dopełnić zbawienia. Ale nawet i to odrzucono i w XVII w. wśród polskich Żydów zapanował konsensus, że zbawienie przyjdzie tutaj, na ziemiach polskich. My, Żydzi, nie musimy wracać do Jerozolimy, bo Mesjasz przyjdzie do nas. I objawił się Jakub Frank, żydowski Mesjasz numer trzy.

Numer trzy?
Po Sabataju Cwi, o którym jeszcze opowiem, i po Baruchji.

O Franku można by zrobić serial awanturniczy.
Urodził się na Podolu, ale wychował na Wołoszczyźnie. Uważał się za Żyda sefardyjskiego, czyli jednego z tych, których przodkowie uciekli z Hiszpanii. W Turcji nazywano ich frankami, stąd jego przydomek.

Jego związki z Polską były w młodości dość mgliste.
W zasadzie żadne, bo ani on się nie uważał, ani nikt inny nie uważał go za Żyda polskiego. Później bardzo chciał mieć polski paszport, lecz go nigdy nie dostał. Ba, on cały czas wracał do Polski, kilkakrotnie, i za każdym razem był stąd wyganiany.

To jest jeden z mitów. Jest ich wiele dotyczących Polski.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
https://fakty.interia.pl/polska/new...dor-usa-do-premiera-mateusza-mora,nId,2698332

Botoksowa Żydówka pełni obowiązki ambasadora USA w Polsce i broni żydowskiego TVN który wkręca Polaków w nazizm za pomocą żenującej afery wafelkowej. Oczywiście jest to okraszone żydowskim pierdolo o wolności mediów, wolności słowa i prawach człowieka, choć wiemy, że dobry saudyjski kumpel żydowskiego zięcia prezydenta USA pakuje swoich dziennikarzy do reklamówek, anihiluje ludność Jemenu i nic się specjalnie nie dzieje. RAF ćwiczy nawet wspólnie z lotnictwem saudyjskim zamiast bombardować Saudów. Serbów bombardowali za podkoloryzowaną masakrę w której 2000 trupów albańskich zakapiorów przebrano za cywilów. W Jemenie zginęło min. 200tys ludzi. Wystarcza, że Arabia Saudyjska jest dobra dla Izraela.

Nawiasem mówiąc to durne polactwo samo się podkłada pod nazizm tolerując u siebie banderowską V kolumnę, np. wstawiają tablice upamiętniające hitlerowskich kolaborantów. Za jakiś czas kuty na 4 nogi pejs odetnie się od banderowców i was wypunktuje za tego Szeptyckiego :). Ja na przykład znam pejsa który strasznie przejmuje się staliniowskim głodem na Ukrainie (bo ukrofilia jest u żydostwa teraz modna) a nie kojarzy jakiego pochodzenia był Kaganowicz. Te szczurki pierwsze opuszczają tonące ideologie. Teraz jak otwierasz Wyborczą to antykomunizm, że ho ho.

na koniec wrzucę newsa który lepiej pasuje do tego wątku, ale nie będę podbijać każdego wątku z Żydami, więc niech znajdzie się tu:

http://www.autonom.pl/?p=24161

Weber stwierdził bowiem, że UE powinna walczyć z nacjonalizmem i „antysemityzmem”, które mają zyskiwać na popularności, a w jego opinii „Europa jest odpowiedzią na nacjonalizm i egoizm na kontynencie”. Przeciwdziałanie tym zjawiskom ma być więc kluczowe w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego.

"chadek" powinien chyba walczyć z antychrześcijaństwem, ale jako w dupę jebany żydowski cwel walczy oczywiście z antysemityzmem. Walka z antysemityzmem od pewnego czasu funkcjonuje jako oficjalne hasło europejskich elit władzy. Przeciętny obywatel boi się popełnić myślozbrodnię wyciągając z tego oczywisty wniosek:
Jednego narodu nie wolno krytykować - bo antysemityzm.
Resztę narodów należy upierdalać na wszelkie wymyślne sposoby, bo to walka z nacjonalizmem.
Żydostwo w ogóle nie podpada pod nacjonalizm. Żyd z definicji nie może być nacjonalistą. On może bezczelnie rozliczać gojów ze stosunku do żydostwa, kazać składać sobie hołdy, ale nacjonalistą nie jest. To kim on jest? Bogiem?

i jeszcze w związku z tym. jakiś Icek z episkopatu robi dobrze członkini swojego plemienia:

http://wiez.com.pl/2018/11/25/kard-...za-lata-prezydentury-hanny-gronkiewicz-waltz/

Kard. Nycz: Dziękujemy Panu Bogu za lata prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
A bo wkurzony pisałem i jej pojechałem od żydówek nawet nie sprawdzając pochodzenia. :)

Żydowskie Muzeum „Polin” szkoli policjantów

Młodzi policjanci ze Szkół Policji rozpoczęli cykl szkoleń „antydyskryminacyjnych”. W pierwszej kolejności młodzi funkcjonariusze będą uczyć się o społeczności cygańskiej. Kolejny etap dotyczyć będzie społeczności żydowskiej a szkoleniami policjantów zajmuje się Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin”, placówka hojnie dotowana przez rząd Polski, która znana jest z bezpardonowych ataków na Polaków i promocję historycznych przekłamań dotyczących relacji polsko-żydowskich.​
http://autonom.pl/?p=24416

A tu stara sprawa z 2012. Jeszcze zanim powstało muzeum żydów polskich i zaczęło prać mózgi siepaczom systemu, jeszcze zanim prezydent III RP zaczął publicznie nazywać swój kraj per "Polin", jeszcze zanim Izrael wysłał tu Danielsa (taki żydowski Wachowski).

Sprowadzenie trzech milionów Żydów do Polski i hebrajski językiem urzędowym. Kasandryczne wizje z antysemickich broszurek? Nie, to postulaty lidera Krytyki Politycznej Sławomira Sierakowskiego.

Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce (ROŻwP) to inicjatywa Yael Bartany, żydowskiej reżyserki, która w 2011 r. reprezentowała Polskę (sic!) na festiwalu sztuki nowoczesnej Biennale w Wenecji . Na stoisku naszego kraju można było obejrzeć filmową trylogię tej autorki opowiadającą o losach ruchu, który za cel postawił sobie sprowadzenie do Polski społeczności żydowskiej. W ostatniej części trylogii lider grany przez Sławomira Sierakowskiego ginie w zamachu. Jego śmierć ma się stać kamieniem milowym dla działalności całego ruchu.

Logo_JRMiP.jpg

Logo ROŻwP

Społeczna i polityczna funkcja sztuki

Okazuje się, że nie jest to tylko filmowa fikcja. Związany z Krytyką Polityczną Artur Żmijewski (nie mylić z tak samo nazywającym się aktorem) dostrzega przy tej okazji „społeczny i polityczny skutek sztuki”. ROŻwP zaczyna bowiem nabierać jak najbardziej realnych kształtów.
Ruch od artystycznych fantazji szybko przeszedł do formułowania konkretnych postulatów. Liderem, podobnie jak w filmie jest Sławomir Sierakowski. Oto co lewacki ideolog pisze na stronie ROŻwP:
Oto moje propozycje zmian w Polsce:
1. Polskie obywatelstwo dla wszystkich imigrantów.
2. Podatek „reintegracyjny” pokrywający koszty sprowadzenia 3.3 miliona Żydów do Polski.
3. Hebrajski jako drugi oficjalny język w Polsce.
4. Wypowiedzenie konkordatu.
5. Izba Mniejszości zamiast Senatu.

Sierakowski podkreśla, że jego idea tylko pozornie jest utopijna. Wierzy, że z zaangażowaniem, wzajemnym zaufaniem i jednością jego Ruch jest w stanie „dać marzeniom demokratyczny mandat ”.
Manifest Ruchu zaczyna się słowami:
Chcemy wrócić!
Nie do Ugandy, nie do Argentyny, nie na Madagaskar, nawet nie do Palestyny.
Tęsknimy za Polską, ziemią naszych przodków.


Lewicowe fanaberie?

W połowie maja w Berlinie odbył się kongres ROŻwP. Wśród gości profesorowie, artyści , publicyści. Polskę reprezentowało głównie środowisko Krytyki Politycznej. Czy ów ruch ma szanse stać się czymś więcej niż fanaberią kawiorowej lewicy? Wydaje się, że nie należy zupełnie go bagatelizować. ROŻwP znakomicie wpisuje się bowiem w trend promowania żydowskiej kultury i historii w Polsce. Rozliczne festiwale żydowskie, powstające w Warszawie ogromne Muzeum Żydów Polskich, oddzielne jednostki naukowe zajmujące się tylko badaniem historii i kultury żydowskiej – a wszystko to w kraju, w którym narodowość żydowską deklaruje około tysiąca osób. Jednocześnie izraelscy Żydzi coraz częściej (z powodzeniem) starają się o polskie paszporty. Wobec niestabilnej sytuacji na Bliskim Wschodzie, gdzie Izrael sukcesywnie traci sojuszników, napływ Żydów do Polski przestaje brzmieć jak abstrakcja.
http://www.bibula.com/?p=58125

fajne mają logo:
Logo_JRMiP.jpg

Ptaszor wygląda jakby został ukrzyżowany na tej gwieździe.

a tu materiał filmowy


Zajebiste z żydostwem jest to, że nie musi już niczego ukrywać, nie musi utrzymywać swego planu w tajemnicy. Po prostu wieloletnia tresura mas doprowadziła do stanu w którym masy ignorują oczywiste fakty. Sierakowski puszcza balonik próbny o palestynizacji? No to co; to się mieści w dyskursie politycznym III RP. Ja jestem nawet za wolnością wypowiedzi, ale widać rosnącą asymetrię. Sierakowski nie pójdzie do więzienia za "promowanie interesów Izraela", a na przykład Piskorski poszedł do mamra za "promowanie rosyjskiego punktu widzenia" przy czym ten punkt widzenia był związany z Krymem i wojną w Syrii a nie z uczynieniem rosyjskiego językiem urzędowym w III RP i ściągnięcie 3 milionów osadników rosyjskich na teren Polski. Nikt się tego lewusa nie czepiał. btw. to Krytyka Polityczna wyrażała satysfakcję z zapuszkowania Piskorskiego.

http://krytykapolityczna.pl/kraj/zywot-mateusza-witkowski-piskorski/

Pada nawet zarzut judeosceptycyzmu i słowianofilstwa. No jak można być w Polin judeosceptykiem i słowianofilem?
Jackie-Chan-WTF.jpg

To jak antysyjonista w Palestynie. Na jego chałupę spada Hellfire o 3 nad ranem i koniec wybryków. To jest realny nazizm a nie jakieś wafelki ze swastyki, wyniki analizy zinów albo słów kapel metalowych - w punktowaniu takich rzeczy lubują się żydowscy treserzy nad Wisłą i nie tylko nad nią.
 

Sorasil

Well-Known Member
160
487
Popieraniu Niemiec czy Austrio-Węgier to się nie dziwię. Popieranie Rosji byłoby trochę dziwne bo i bieda większa i antysemityzm też większy.
Np. w plebiscycie na Warmii i Mazurach w 1920r. większość mieszkańców mimo, że mówiła po polsku (80%) to zagłosowała za Niemcami bo to była cywilizacja.
250px-Plebiscyt_na_Mazurach_i_Warmii_2.gif


Dzieląc na liczbę Żydów w danym kraju Polska też jest w czołówce.


Zagłosowała tak, bo los Polski wydawał się być przypieczętowany w dniu plebiscytu, Sowieci właśnie toczyli walki pod Warszawą i lada dzień mieli do niej wkroczyć, tym samym państwo polskie przestałoby zapewne istnieć. W dodatku władze polskie od początku nie przywiązywały wielkiej wagi do tego plebiscytu, bo Piłsudski zajęty był realizowaniem swojej wizji na wschodzie. Nie wyszło, wkroczenie do Kijowa nic nie dało, a potem było bardzo, bardzo źle i tak pozostało do dnia plebiscytu.
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Z cyklu "w Polsce nigdy do tego nie dojdzie". Jak nie dojdzie, skoro dochodzi w każdym kraju w którym rządzi żydostwo (poza Izraelem?) !! Fundacja Euroweek ( https://euroweek.pl ) organizuje warsztaty, kursy jak być dobrym europejczykiem, demokratą i człowiekiem tolerancyjnym. Właśnie wybiło ostatnio trochę pedofilskiego szamba z tej fundacji:

https://medianarodowe.com/maloletni...i-migrantami-afera-z-pedofilia-w-tle-zdjecia/
euroweek5.jpg


euroweek1.jpg

euroweek3-1024x1024.jpg


Na jutubie ktoś wrzucił filmik



pewnie zniknie, bo gimbusiary trochę spanikowały i grożą zgłoszeniem filmu. To jednak nie ta sama klasa co te panny, które na cały kraj chwaliły się odbywaniem stosunków z murzyńskimi raperami. Mnie się spodobał komentarz Joanny Teglund. Na marginesie: Ona od 30 lat zajmuje się zawodowo uchodźcami w Szwecji, kilka lat temu przejrzała na oczy na temat tego co się dzieje w Szwecji; potem ta pani przejrzała na oczy, że Gazeta Wyborcza ją oszukiwała. Ona kupowała Wyborczą myśląc, że to ludzie w Polsce czytają :). Potem stała się gorącą obrończynią PiS, bo media w Szwecji nazywają PiS faszystami. To jednak myśląca kobieta, bo z PiS po 2 latach wyleczyła się widząc, że jego nacjonalizm i faszyzm to wymysły propagandy mające PIS uwiarygadniać dla 2 targetów: 1) postępowcy boją się PiS jako polskich nazistów, i hard katoli. 2) ciemnogrodzianie krzyczą "jarosław polskę zbaw". Joanna Teglund to piękny przykład wyzwolenia umysły z żydowskich okowów.



Faktycznie, dzieci Morawieckiego chodziły do żydowskiej szkoły. Żydowskie dzieci chodzą do żydowskiej szkoły, ale polskie to już są wdrażane do multi kulti. Przy okazji tej fundacji zwracam uwagę, że żydostwo z POPiS potrafi być bardzo brutalne i stanowcze gdy ktoś im się w Polin nie podoba. Np. wstrzymali ruch granicznych z Kaliningradem, wywalili w kajdankach paru Rosjan na których nie mieli nic, po prostu ABW oznajmiła, że prowadzą wojnę hybrydową. (szpiega zagranicznego można przecież sądzić, można go dezinfomowaćm obserwować, a wydala się jedynie ludzi z immunitetem. Przynajmniej w państwie przejrzystym...). Tak wyleciał na przykład jeden dziennikarz, jeden wykładowca, jedna babka (zupełna płotka) została deportowana a jej dziecko zostało w Polsce. To taka extra kara była. Piskorski siedzi już od 3 lat pod zarzutem "wpływania na opinię publiczną". Ale Soros i takie fundacje już wg. PO-PiS nie wpływają w sposób negatywny na opinię publiczną :).
Tu się cała stanowczość żydostwa z PO-PiS kończy. Tu zaczyna się tolerancja i tajemnicza niezgułowatość.

czemu? Ano bo:

Rabin Baruch Efrati: Islamizacja Europy jest dobra
 
Ostatnia edycja:

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052


EDIT: ten filmik jest sprzed 12 miesiecy a przemówienie które mam na świeżo to Chanuka z tego roku. Nie chce mi się po raz kolejny przewalać kompostu w poszukiwaniu konkretnego przemówienia, nie chcę już słuchać więcej Dudy, bo dostanę zaraz wstrząsu anafilaktycznego.

Andrzej Duda to mąż Żydówki której ojciec pisał o rozbijaniu główek przez żołnierzy w rogatywkach. Jest też prezydentem III RP. Zauważam, że Duda konsekwentnie powtarza pewne kłamstewka.

1. Polska zaczęła się 1000 lat temu. (wcześniej nie było niczego. dziewicze lasy).
2. Żydzi w Polsce zaczęli się 1000 lat temu.
3. Polska nazywa się Polin.
4. 1000 lat upłynęły w harmonii i wspólnej miłości (+ kilka plam na honorze Polaków którzy czasem Żydów mordowali)

Czyli tak naprawdę jest to kraj utworzony przez 2 równorzędne żywioły. Wspólny kraj. Ponadto przemilczane są takie fakty jak np. konieczność internowania kilkunastu tysięcy żołnierzy pochodzenia żydowskiego w czasie wojny polsko-bolszewickiej, ponieważ ci żołnierze masowo sabotowali działania polskiej armii. Ja nie jestem za tym aby masakrować słuchaczy katyniami, wołyniami, zdradami żydowskim, 1 września 39, powstaniami.... Ale wiedzieć na ich temat coś się powinno, choćby aby taki szmondak i szabesgoj nie miał czelności w świetle jupiterów bełkotać, że przez te 1000 lat było zajebiście i chcemy wincyj.
Wincyj Żydów
Wincyj!
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom