Dlaczego Żydzi chcą zniszczyć Polskę?

kr2y510

konfederata targowicki
12 246
21 148
Żydzi zachodzą nas zarówno od tylca jak i ze wschodu. Lider rosyjskich Żydów dziękuje Putinowi za atak na Polskę.

Prezydent Federacji Gmin Żydowskich w Rosji, rabin Aleksandr Mojsiejewicz Boroda, z uznaniem przyjął ostatnie słowa rosyjskiego prezydenta Władimira Putina uderzające w Polskę. W ostatnich dniach Putin atakuje bowiem nasz kraj przywołując słowa przedwojennego polskiego ambasadora w Niemczech, mającego rzekomo popierać politykę III Rzeszy wobec społeczności żydowskiej.

Boroda w wypowiedzi dla rosyjskiej agencji prasowej RIA Novosti podziękował Putinowi, który jego zdaniem opublikował „nowe fakty dotyczące poparcia Polski dla niemieckiej polityki w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego roku”. Lider wiodącej organizacji rosyjskich Żydów pochwalił również „emocjonalną i sprawiedliwą reakcję”, a także nazwał „bardzo dokładnymi” słowa w jakich rosyjski prezydent zwrócił się do kierownictwa tamtejszego resortu obrony narodowej.

Przypomnijmy, że gospodarz Kremla od prawie półtora tygodnia prowadzi zmasowaną kampanię informacyjną przeciwko Polsce. Putin twierdzi, że Związek Radziecki jako ostatni podpisał pakt z hitlerowskimi Niemcami, natomiast Armia Czerwona wkroczyła do Polski, gdy władze naszego kraju już z niego wyjechały. Przede wszystkim powołuje się on jednak na dokumenty wywiezione z Berlina po zakończeniu II wojny światowej. Z jednej z notatek ma wynikać, że ówczesny polski ambasador w Niemczech, Józef Lipski, zadeklarował budowę pomnika Adolfowi Hitlerowi jeśli ten zorganizuje wyjazdy Żydów z Europy.

Według Boroda Lipski nie tylko „sympatyzował z poglądami Hitlera i był gotowy do wykonania jego rozkazów”, ale dodatkowo „zainspirował go do podjęcia decyzji popierając śmiertelny plan w samym jego zarodku, tym samym dając mu siłę i energię”. Jednocześnie szef Federacji Gmin Żydowskich zaznaczył, że co prawda w Polsce „najwyższy szczebel wspierał nazistów”, ale jednocześnie to właśnie w naszym kraju było najwięcej osób ryzykujących życiem, aby ratować Żydów.

Lider żydowskiej społeczności w Rosji wyraził też nadzieję, że „Polacy wyciągną wnioski z czarnych kart swojej historii”, a także przypomniał, iż w żydowskiej tradycji pełna skrucha jest możliwa tylko w wypadku „uznania wszystkich swoich błędów i usunięcia z serca całego zła”.​
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 246
21 148
To jakiej rasy są?
Skoro dominującą haplogrupą wśród Żydów jest haplogrupa semicka, więc można powiedzieć, że Żydzi są rasy semickiej.

To czemu w USA głosowali na Clinton?
Po pierwsze.
Trump chce uznać Żydów za naród, a nie za rasę. Zresztą Trump sam powiedział o sobie: Jestem nacjonalistą.
Po drugie.
Obecni demokraci to rasiści. Z tym że zamiast kochać swą rasę, nienawidzą innych ras. Na pierwszy ogień poszli czarni, których zniszczyły "przywileje". Dziś wrogiem ich są biali.

Więc głosy amerykańskich Żydów na Clinton, były głosami za rasizmem, a przeciw nacjonalizmowi.

Moje stwierdzenie że Żydzi są dziś największymi rasistami ma swe uzasadnienie. Bo o ile żydowskie państwo w okupowanej Palestynie ma nazistowskie prawo, które jest kalką praw III Rzeszy (czyli formalnie narodowy socjalizm, odmiana nacjonalizmu), to jego obywatele mają mentalność plemienną wynikającą z religii i rasizm jest tam czymś naturalnym.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 246
21 148
Syjonita Gowin się odezwał.
Jarosław Gowin napisał:
„Izrael jest państwem, które wymaga szczególnej ochrony ze strony całego świata Zachodu. Gdyby ta ochrona została cofnięta, groziłby nam kolejny Holokaust. Nie należy bagatelizować i pomniejszać rangi zagrożeń, które stoją przed państwem Izrael. My wszyscy powinniśmy się z tym państwem solidaryzować”
 

T.M.

antyhumanista, anarchista bez flagi
1 234
3 737
W odpowiedzi na temat wątku: widzicie, wcale nie chcą.

"Nie chcę okupować Polski". Szewach Weiss odpowiada Konfederacji

Robert Mazurek nie potrafił ukryć śmiechu, gdy pytał swojego gościa, czy planuje w najbliższym czasie okupować Polskę. – Nie. To jest moja odpowiedź – odparł krótko.

W dalszej części rozmowy Weiss przyznał, że sprawa 447 i szerzej - żydowskich roszczeń, "ujawnia się nieraz na stole politycznym" i cały czas znajduje się na "stole historycznym". – Faktem jest, że prawie nie oddano nic Żydom. Ale to nie jest realne. To jest sprawa moralna, między narodami. Jak ją załatwić? Trochę za późno. Można było to załatwić 20-30 lat temu, tak mi się wydaje. Nie ma się czego obawiać. To są Stany Zjednoczone, są Żydzi, którzy mają wpływ. To jest moralna sprawa, niezałatwiona. Jest też dużo Polaków, są też związani taką sprawą co do kompensacji i reparacji. Ja bym powiedział teraz: to jest bardzo ważny temat na godzinny program, który zrobimy za kilka miesięcy – mówił gość RMF FM.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 246
21 148
Kurwa mać!
Znów się coś Żydom nie podoba. Żydom przeszkadza kościół w Brzezince. Tylko zapominają, że budynek kościoła nigdy nie był integralną częścią obozu. Te sukinsyny chcą się czuć w Oświęcimiu i Brzezince jak u siebie.
 

Mercatores

Well-Known Member
199
461
Zydom nigdy nie wygodzisz, w mysl slow Mauryca Samuela:


We Jews, we, the destroyers, will remain the destroyers for ever. Nothing that you do will meet our needs and demands. We will destroy because we need a world of our own, a God-world, which it is not in your nature to build. Beyond all temporary alliances with this or that action lies the ultimate split in nature and destiny, the enmity between the Game and God.

In everything we are destroyers – even in the instruments of destruction to which we turn for relief. The very socialism and internationalism through which our choked spirit seeks utterance, which seem to threaten your way of life, are alien to our spirit's demands and needs. Your socialists and internationalist are not serious. The charm of these movements, the attraction, such as it is, which they exercise, is only in their struggle: it is the fight which draws your gentile radicals.Kosciol Katolicki jako instytucja, a Chrzescijanstwo jako ideolo wkurwia ich po prostu najbardziej i nawet sie z tym nie kryja. Znaczy sie kryli sie przez kilkaset lat, az do odkrycia przez papiestwo Talmudu.


I chcialem tutaj wrzucic montaz z talmudycznymi zion-rabinami, ktorzy mowia wprost, ze Islam sluzy Zydom/Izraelowi, a sam w sobie jest miotla na europejskie Chrzescijanstwo (izraelskie NGO oraz europejscy Zydzi mocno wspieraja imigracje z krajow islamskich i Afryki do Europy), zacieszajac jak to bedzie super, gdy Edom upadnie. Niestety materialy polecialy juz z tuby, jak znajde na bitchute do wrzuce do ktoregos z koszernych dzialow.
To jakiej rasy są?

W sumie mogliby nawet byc techniczne biali, ale sami przeciez nie uwazaja sie za bialych i sami to regularnie podkreslaja. Bialymi sa tylko wtedy, gdy uzywaja "fellow white people" narracji i napierdalaja w bialych jako tej zamordystycznej rasie odpowiedzialnej za cale zlo na tym Swiecie. Nie spotkalem sie jeszcze z Zydem w mediach zachodnich, ktory mowilby o sobie jako o bialej osobie i zachwal kutlure oraz historie bialego czlowieka. Propagandowek Syjonistow z Pragera nie licze.To czemu w USA głosowali na Clinton?

Najwiekszym darczynca na kampanie Trumpa byl i jest Zyd hard Syjonista, Sheldon Adelson oraz jego srodowisko. Ma tez potezny wplyw na jego polityke:


No i oczywiscie sztab Trumpa jasno pokazuje kto tam tak naprawde dyktuje polityke.

Sam fakt, ze duzo Zydow jest lewakami nie ma tez znaczenia, bo na koniec dnia wazniejsze jest pytanie, czy sa Syjosnitami i czy maja jedne poglady dla USA, a inne dla Izraela. Wszystko inne to cyrk i kontrolowanie obu stron politycznej barykady, z pojedynczymi ruchami dla wlasnego zysku i wladzy. Niewazne kto wygra, albo przegra to Izrael i tak musi byc do przodu.


Pierwszy przyklad z brzegu to taki Chuck Schummer, ktory chce multi-kulti socjalizmu dla USA i otwartych granic, ale robi co moze, zeby politycznie i militarnie chronic Izraela z budowanie kolejnych murow wlacznie. Zydzi moga sie spierac w sprawach zarzadzania panstwem "zywicielem", ale z reguly nie graja przeciwko sobie i Izraelowi jako panstwu narodowemu:Po owocach ich poznacie.
 
Ostatnia edycja:

kr2y510

konfederata targowicki
12 246
21 148
Żydostwo napiera nadal.
Jest kolejny akt H.R.5736 - Transnational White Supremacist Extremism Review Act walący w Polaków, zarówno Polonusów z USA jak i Polaków w Polsce.

A o co chodzi?
Jako jeden z przykładów międzynarodowej kolaboracji "białych supremacjonistów" podano związki organizacji polonijnych z Marszem Niepodległości.
Co z tego wyniknie?
Ano to, że agendy rządowe USA będą mieć obowiązek "monitorować" Polonię w USA i narodowców w Polsce. No a wiadomo jak wygląda "monitorowanie" w wykonaniu organizacji z 3-literowymi nazwami. Prowokacje policyjne, aresztowania, morderstwa...

Przy okazji wyszła ciekawa rzecz. Żydostwo wrzucając Polaków do worka z białymi supremacjonistami przyznaje się, że Żydzi nie są białasami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom