Dlaczego Żydzi chcą zniszczyć Polskę?

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Siema dzieciaczki. Wieści z Polin.

Napisał na samochodzie „Polska a nie Polin”. Usłyszał zarzuty

https://wprawo.pl/2019/04/04/absurd...ochodzie-polska-a-nie-polin-uslyszal-zarzuty/

Ja tam używam określenia Polin zamiennie z Polska, więc jestem kryty. Przynajmniej pod tym względem. :)

Żydowska organizacja terrorystyczna Jewish Defence League wchodzi na salony Polin.
https://wprawo.pl/2019/04/01/j-mied...terrorystyczna-organizacja-na-salonach-polin/

oj tam, oj tam. Jaki terroryzm. To nie przechodzi przez żadna rubryka.


btw. to kiedyś widziałem syjonistyczny film na którym stary Żyd mówił młodemu jak ciężko zakładało się Izrael. Mówił: upał, skorpiony, Arabowie.... Powiedział to jednym tchem. Skorpiony, Arabowie... Jak się tak posłucha urywków konferenncji "naukowej" zorganizowanej przez Żydostwo w Paryżu, to Polacy też wychodzą na takich co mogliby być wymienieni w jednym ciągu z jadowitymi stawonogami.
Z ciekawostek padło:

1. Polacy zabili więcej Żydów niż Niemcy w obozach
2. Polacy masakrowali Żydów jak Hutu Tutsich.

i tego nie pisał jakiś anonek na forum, ale panowie profesorowie za którymi wstawiło się państwo francuskie a państwo polskie jakoś specjalnie nie oponowało. Minister Pizdupowicz i koledzy potrafili zablokować wjazd Irvinga, grupę rosyjskich motocyklistów, były wydalenia obcokrajowców pod utajnionymi powodami (ABW stwierdzała "zagrożenie państwa"), ale gdy przyjeżdża Gross to nasi pizdupowicze stękają, że nie zgadzają się z nim, ale wolność wypowiedzi, wolność badań panie. Tacy z nich wolnościowcy obrzezani. Tymczasem średnio rozgarnięty szympans byłby w stanie się zorientować, że takie obrabianie komuś dupy to gra wstępna przed właściwym atakiem.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
W poniższym filmie jest odpowiedź na inne pytanie niż w temacie wątku, ale trzeba pamiętać, że historia się powtarza.


Przy okazji cytacik z Marshalla: Żydzi wolą pogromy od bojkotu.
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
"Sąd nad Judaszem". Policja wie, kto podpalił kukłę, są pierwsze zarzuty
SEBASTIAN BIAŁACH
dzisiaj 12:09
To 45-letni mieszkaniec Pruchnika jest odpowiedzialny za podpalenie kukły podczas "sądu nad Judaszem", do którego doszło w Wielki Piątek. Mężczyzna został przesłuchany przez policję. Będzie odpowiadał za nieobyczajny wybryk i nieostrożne obchodzenie się z ogniem.

Jak informowaliśmy, policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie wydarzeń z ostatniego piątku, kiedy grupa mieszkańców powiesiła, a następnie biła kijami kukłę, która na końcu została podpalona i wrzucona do rzeki. Zdarzenie nazwane "sąd nad Judaszem" odbyło się w Pruchniku (woj. podkarpackie).

Funkcjonariusze przesłuchują świadków zdarzenia i próbują ustalić tożsamość osób, które były bezpośrednio zaangażowane w organizację obrzędu. Wiadomo już, kto odpowiada za podpalenie kukły. - 45-letni mieszkaniec gminy Pruchnik został przesłuchany jako sprawca wykroczenia dopuszczenia się nieobyczajnego wybryku oraz nieostrożnego obchodzenia się z ogniem - mówi w rozmowie z Onetem Anna Długosz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Jarosławiu.
Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 140 i 82 kodeksu wykroczeń, ale nie został zatrzymany. Udało się również zidentyfikować drugą osobę - 17-letniego mieszkańca Pruchnika. On również usłyszał zarzut wykroczenia dopuszczenia się nieobyczajnego wybryku oraz tamowania ruchu drogowego. Prawdopodobnie w najbliższym czasie kolejni uczestnicy obrzędu usłyszą kolejne zarzuty.

(sp)
Źródło: Onet
Data utworzenia: 25 kwietnia 2019 12:09
 

Doman

Well-Known Member
1 221
4 052
Żydzi wieszają w Purim kukły "złego goja" i nikt nie kręci z tego światowej afery. Proszę zobaczyć jak uroczo to wygląda.

6a00d83451b71f69e201bb07fe10b9970d-pio Judaszu z Pcimia Dolnego leciało nawet w zagranicznych mediach, żydostwo z PiS zapowiedziało represje. Wyobrażacie sobie aby izraelski rząd robił taką szopkę piętnując wieszanie Hamana? No way. Masakra Palestyńczyków okaza

Natomiast FŻP oświadczyło:

Porównywanie tego z wieszaniem Hamana w Purim jest nie do końca uczciwe. Haman był z rodu Amaleka - był Amalekitą - biblijnym, odwiecznym wrogiem Żydów. Amalekitów od tysięcy lat już nie ma. Nie istnieją. Judasz był Żydem. Żydzi istnieją. To jest poważna różnica.Ten bełkot przypomina mi niedawno usłyszany słowotok Żyda Bena Shapiro walącego z prędkością amfetaminowego UZI pseudoprawicowe frazesy. Stado klakierów biło brawo nawet gdy Shapiro ordynarnie łgał,np. promował mieszanie ras zapewniając przy tym, że sam Izrael jest otwarty na migrację i w ogóle panie to nie rasa, nie nacja, ale kultura. Kultura judeochrześcijańska.

Tymczasem z tymi "wymarłymi" Amalekitami sprawa jest taka, że oni symbolizują po prostu przeciwników politycznych Żydostwa. Purim to bardzo praktyczne święto. Wiąże się z nim legenda o Esterze, która urządziła eskterminacje perskiej opozycji antyżydowskiej w... Persji. Legenda o Esterze ma praktyczne przełożenie na promowanie polityków których żony są Żydówkami. Gomułka, Komorowski, Duda....Esterka szepnie na uszko i pan cesarz urządza spiskowcom noc kryształową. Gomułka na przykład puszczał stalinowskich kolaborantów wolno zamiast sądzić, a Duda za to puszczanie wolno jeszcze przpraszał na klęczkach. Kapcie Esterek.
 
Ostatnia edycja:

mikioli

Well-Known Member
2 770
5 377
Takie tam ukryte podgryzanie przed wymuszeniem uroszczeń. Reprezentacja PL gra fatalnie, ale mam nadzieję, że rozgromi tych rasistowskich buców z izraela.

Pochodzę z rodziny, która wie, co to zagłada. Jesteśmy świadomi przeszłości i będziemy starali się wygrać to spotkanie – powiedział kapitan reprezentacji Izraela Bibras Natcho przed meczem z Polską na PGE Narodowym w Warszawie w eliminacjach Euro 2020.

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/reprezenta...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 
Ostatnia edycja:

FatBantha

sprzedawca niszowych etosów
Członek Załogi
8 902
25 736
"Nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna, ale wyskakiwać z kamienic, polaczki..."

Georgette Mosbacher w "Do Rzeczy": nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna
dzisiaj 09:07
Kwestie LGBT są tematem wrażliwym w Polsce, bo jesteście państwem katolickim i to rozumiem; nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Do Rzeczy" ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

W rozmowie poruszono m.in. kwestię wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce, która ma trwać od 31 sierpnia do 1 września. - To nadal nie jest oficjalna informacja, ale mogę powiedzieć, że idziemy do przodu. Zazwyczaj Biały Dom nie potwierdza wizyt wcześniej niż 30 dni przed terminem, ale pracujemy nad umówieniem wszystkiego na wspomniane daty - odparła ambasador.

Dopytywana, czy chodzi o dwa pełne dni, Mosbacher odpowiedziała, że chodzi o część 31 sierpnia i 1 września "z wylotem po ceremonii rocznicy wybuchu II wojny światowej". - Do jakiego państwa, w tej chwili jeszcze nie wiadomo. Zwracam uwagę, że jeśli wszystko dojdzie do skutku, to znacznie więcej, niż pierwotnie planowano. Jestem osobiście zaskoczona, że mówimy o półtora dnia, bo pod uwagę brano tylko jedno popołudnie, 1 września - powiedziała ambasador.

Mosbacher została też zapytana też m.in. o otwarte wspieranie postulatów środowisk LGBT w Polsce. Jak wskazano, zachowanie ambasady USA wzbudziło dużo kontrowersji, "łącznie z argumentem ingerowania w politykę wewnętrzną Polski".

- Reprezentuję Stany Zjednoczone Ameryki i jestem tutaj - co wyłożył mi na piśnie prezydent - aby reprezentować również wartości mojego kraju. W pierwszej kolejności muszę zadbać o bezpieczeństwo rodaków w Polsce, a potem o wartości, a jedną z nich jest brak dyskryminacji i wiara w to, że ludzie są równi. Taką mam pracę, z którą wiąże się również podnoszenie głosu, gdy te kwestie są naruszane albo podważane - powiedziała ambasador.

- Oczywiście mam świadomość, że moim obowiązkiem jest również bycie wrażliwą na wartości państwa gospodarza, które nieco różnią się od naszych. Kwestie LGBT są tematem wrażliwym w Polsce, bo jesteście państwem katolickim i to rozumiem. Nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna - dodała.

Mosbacher została też zapytana o kwestię zniesienia wiz dla Polaków. Jak wskazano, w ostatniej rozmowie z tygodnikiem zapewniła, że zostaną one zniesione do 2019 r. W odpowiedzi Mosbacher potwierdziła, że "do końca roku fiskalnego, tj. do września 2019 r., wymagania dotyczące zniesienia wiz będą spełnione i będziemy w stanie nominować Polskę do programu Visa Waiver". - Przypominam jednak, że proces wdrożeniowy trwa od trzech do sześciu miesięcy. Dotrzymam zatem mojej obietnicy, ponieważ cała reszta, nawet jeśli zakończy się w 2020 r., będzie tylko biurokratyczną formalnością - powiedziała.

Pytana o kwestię ustawy JUST, która może wrócić na jesieni wraz z obligatoryjnym raportem Departamentu Stanu, Mosbacher odparła, że ma świadomość, że "ten temat nie zniknie". - Być może nigdy, a na pewno do czasu, aż Polska nie zdecyduje, jak do niego podejść. Nie jestem w stanie jako ambasador rozwiązać tego sporu. Jedyne, co mogę, to zarządzać kryzysem, który już istnieje i sprawić, aby się nie zaostrzył - powiedziała.

Dopytywana o stanowisko polskiego rządu, zgodnie z którym "żadnej restytucji pożydowskiego mienia bezspadkowego nie będzie", Mosbacher odparła: "Jak widać, nie jest to rozwiązanie satysfakcjonujące, skoro problem stale wraca". - I będzie wracać, aż coś się z tymi zrobi - dodała.

- Nie wiem, co, bo temat jest niezwykle bolesny, emocjonalny i osobisty. Co smutne, ten konflikt jest niszczący dla wszystkich biorących w nim udział stron: Ameryki, Polski i Izraela. To jedna z rzeczy, która mnie szalenie frustruje, ponieważ wiem, jak złożone jest to zagadnienie i jak daleko poza moim zasięgiem. Naprawdę liczę na to, że Polska i społeczność żydowska w USA znajdą wspólne rozwiązanie - powiedziała Mosbacher.
(NZ)
Źródło: PAP
Data utworzenia: 29 lipca 2019 09:07
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Żydowskie lobby zaczyna niszczyć środowiska polskiej solidarnościowej emigracji. Po Panu Jerzym Ulickim-Reku z Australii (jest na forum), zabrali się za Pana Andrzeja Kumora z polonijnej gazety/portalu Goniec.net. Tym razem na policję donos złożyła loża B'nai B'rith.
https://www.goniec.net/2019/08/21/lista-publikacji-gonca-uznanych-za-antysemickie/
https://www.goniec.net/2019/08/20/pomowiono-mnie-o-antysemityzm/

Pomówiono mnie o antysemityzm i zlinczowano medialnie, „śledztwo” przeprowadzone przez Bnai Brith Canada zarzuca mi, że przestępstwem ciągłym podżegam i publikuję ciąg antysemickich komentarzy.

Za takie uznano m.in. informacje o tym, że aplikacja whatsApp zawierała kod pozwalający na podsłuchiwanie rozmów, a skojarzony z pewną izraelską firmą.

Za takie uznano również wypowiedź, że „syjoniści mają terroryzm za uszami” cytując ją jako, że „Żydzi mają terroryzm we krwi”;

za takie uznano również nawoływanie do budowy polskiego lobbingu w Stanach Zjednoczonych, wzorowanego na lobbingu żydowskim w celu obrony przed żydowskimi żądaniami wypłacenia przez Polskę odszkodowania za tzw mienie bezspadkowe;

za takie uznano również domaganie się przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem i ostatecznego wyjaśnienia tej zbrodni,

za antysemickie uznano umieszczenie obok siebie zdjęcia chasydzkich Żydów symbolizujących życie żydowskie w przedwojennej Polsce i Kapitolu – symbolizującego amerykańskie wsparcie do wysuwanego przez organizacje żydowskie żądania wypłacenia odszkodowania za mienie Żydów polskich.

Oskarżenia te przekazano policji. Nikt z Bnai Brith ze mną nigdy się nie kontaktował, ani też nie odnotowaliśmy skarg czy pretensji od czytelników czy widzów naszych programów.

Najwyraźniej postanowiono nas osądzić zaocznie w kapturowym sądzie i medialnie zlinczować.

Goniec od wielu lat służy Polonii, odnotowując wydarzenia lokalne. Służy polskim interesom. Nigdy nie miałem w sobie nienawiści czy innych emocji wobec Żydów czy ich działań. Polityka jest grą interesów prowadzoną często niezbyt ładnymi metodami. Najwyraźniej mówienie prawdy, pisanie o faktach, czasem może bardzo przeszkadzać, Goniec pojawił się “na ekranie radaru” i postanowiono nas wyeliminować z gry.

Powiem, że było dla mnie honorem służyć polskiej sprawie, tam gdzie mogłem; honorem wobec wszystkich tych, dzięki którym jestem świadomym swych obowiązków Polakiem; tych, którzy polskość utrzymali mimo zaborów, wojen, prześladowań, wywózek, mordów niejednokrotnie tracąc majątki, a czasem życie. Ale również wobec tych, którzy dzisiaj tworzą Naród Polski i jego odradzające się elity.

Polskość ma wielką wartość, jest czymś fascynującym. Pan Bóg zna nas po imieniu, jako członków poszczególnych społeczności. Pan Bóg sprawił że jestem Polakiem. Silne państwo polskie, silna społeczność polska, silna polska rodzina to interes każdego z nas.

Po to żeby przyprawić mi twarz antysemity wyjęto z kontekstu zdania, przecięto tytuły wpół, zmanipulowano treści. Nie jest to dziwne, bo na tym poziomie liczy się interes, a nie prawda; na tym poziomie liczy się czy coś jest użyteczne i można to politycznie zdyskontować.

Na koniec zaś nasuwa mi się taka refleksja, że całe moje życie dorosłe naznaczone było ideałem Polski silnej, zasobnej, niepodległej.

Z sentymentem przeglądałem niedawno różne stare papiery, wśród nich „Uzasadnienie do postanowienia o przedstawieniu zarzutów z lipca 1986. roku dotyczące Andrzeja Kumora syna Henryka”, jest tam napisane: “Andrzej Kumor był autorem różnych artykułów ukazujących się poza cenzurą, w których nawoływał do rozruchów i niepokoju publicznego. Znał i był powiązany z szeregiem osób występujących w niniejszej sprawie w charakterze podejrzanych”. A także:
“Podejrzanemu zarzucono dokonanie zbrodni o rozmiarach stwarzających wysokie zagrożenie dla życia i zdrowia osób przy czym ze względu na motywy działania sprawcy, współdziałanie z innymi osobami, stopień społecznej szkodliwości przestępstwa jest bardzo wysoki…”.

Historia kołem się toczy, ale moje obowiązki pozostają wciąż te same – polskie.

Andrzej Kumor​
(wytłuszczenia są moje K.W.)


No ale przynajmniej wiemy czym jest antysemityzm. Jak ujawnisz że coś, co ludziom jest niemiłe, zrobiła izraelska firma, to jesteś antysemitnikiem. Jak chcesz ekshumacji, to też antysemitnikiem jesteś. Bo wszystko co powiesz, a co jest niemiłe żydowskiemu lobby, jest antysemityzmem.
 
Ostatnia edycja:

Mercatores

Well-Known Member
269
821
Odpowiedzi udzielił Peter Raina. Uważa on, że nie tylko Żydzi chcą zniszczyć Polskę, ale i Polacy. Robią tak dlatego, że chcą zniszczyć cywilizacje łacińską, a Polska jest jej ostoją.


Na marginesie. Raina ma ciekawe zdanie co do "Protokołów mędrców Syjonu". Uważa że wszyscy którzy na wstępie mówią o prowokacji carskiej ochrany, nie chcą się odnieść do tez zawartych w tej książce, które to tezy się sprawdziły i sprawdzają się nadal.Bo caly ten nowoczesno-progresywny liberalizm jest mocno koszerny, przynajmniej tak mowi Kevin MacDonald w swoich pracach.

Jak ktos nie ma czasu i checi (choc to imo pozycje obowiazkowe w probie zrozumienia liberalnego szalenstwa) to CM zrobil male podsumowanie jego najbardziej znanej pozycji (trzy w temacie koszernym), czyli "Culture of Critique":

https://www.bitchute.com/video/0bys2m2IJSae/

Juz "zniknelo" z yt.Zeby nie bylo, bo nie chce robic niepotrzebnej gownoburzy (odpowiedzi do dzialu z heblami sie robia), nie wierze w globalna konspire wszystkich Zydow (mam zbyt wielu koszernych kumpli, ktorzy zra ze mna bekon i napierdalaja w Izrael), ale wierze w konspire pewnej grupy wysoko postawionych koszernych turbolewakow (intelektualistow dla pchania ideolo, wykladowcow akademickich oraz artsy-wyrobnikow do rozpierdalania kultury i Wall Street finansistow do wprowadzania korpo-socjalizmu, i zdobywania jeszcze wiekszej wladzy), ktorzy uzywajac pozytecznych idiotow w krajach cywilizacji lacinskiej (zapewne takze samych Zydow) probuja wypierdolic do gory dupa stary, "chrzescijanski", bialy lad."You Gentiles" by Maurice Samuel:

"In everything we are destroyers – even in the instruments of destruction to which we turn for relief. The very socialism and internationalism through which our choked spirit seeks utterance, which seem to threaten your way of life, are alien to our spirit's demands and needs. Your socialists and internationalist are not serious. The charm of these movements, the attraction, such as it is, which they exercise, is only in their struggle: it is the fight which draws your gentile radicals."

"We Jews, we, the destroyers, will remain the destroyers for ever. Nothing that you do will meet our needs and demands. We will destroy because we need a world of our own, a God-world, which it is not in your nature to build. Beyond all temporary alliances with this or that action lies the ultimate split in nature and destiny, the enmity between the Game and God."


Syjonizm/talmudyczny mesjanizm i rasizm na calego.


https://www.goodreads.com/book/show/1889421.You_Gentiles
Written in 1924, this shocking classic work of Jewish Supremacism maps out what the avowedly Zionist author saw as the cause of anti-Semitism through the ages: an irreconcilable difference between Jews and all Gentiles, but Europeans in particular. This difference, Samuel argued, was inherent and biological in origin. The author argues that the real point of difference between Jew and Gentile is that the Gentiles follow what he calls the base “triviality” of Gentiles versus the God-like “seriousness” of Jews. This huge psychological difference, Samuel says, is the reason why Jews regard “playful” Gentiles as backward and silly, and why Gentiles will never be able to penetrate the Jewish perception of the world. The book goes on to discuss the main points of difference in behavior between Jews and Gentiles focusing on physical activity, religion, concepts of good and evil, loyalty, science, fair play, and discipline. Maurice spells out why Jews have different attitudes to all these moral and philosophical issues—and why these values are the opposite of those endorsed by Gentiles. Samuel then says that these inherent and unchangeable differences will always make the Jews out to be “destroyers” and the “subverters” of European culture and society. Finally, he discusses the dangers presented to Jews by intermarriage with Gentiles, and concludes by saying that there will never be peace between Jew and Gentile until the last European state has “lost its racial homogeneity.”


Ostatnie zdanie...jakies skojarzenia z obecna sytuacja na Zachodzie?Barbara Spectre in 2018 received The Swedish King’s Medal for her "outstanding contribution for Jewish culture in Sweden and beyond" at the Royal Palace in Stockholm:
Yep, ta sama, ktora propsuje zalanie Europy imigracja z Afryki oraz idee koszernej organizacji tego pierdolnika w przyszlosci:

Susan Sontag, do prac ktorej swego czasu spuszczala sie cala zachodnia smietanka intelektualna (tresowana tak aby nienawidzic wlasnej rasy, historii i kultury) tak pisala o bialym Zachodzie:

"If America is the culmination of Western white civilisation, as everyone from the Left to the Right declares, then there must be something terribly wrong with Western white civilisation. This is a painful truth; few of us want to go that far. It’s easier, much easier, to accuse the kids, to reproach them for being ‘non-participants in the past’ and ‘drop-outs from history.’ But it isn’t real history Fiedler is referring to with such solicitude. It’s just our history, which he claims is identical with ‘the tradition of the human,’ the tradition of ‘reason’ itself. Of course, it’s hard to assess life on this planet from a genuinely world-historical perspective; the effort induces vertigo and seems like an invitation to suicide. But from a world-historical perspective, that local history that some young people are repudiating (with their fondness for dirty words, their peyote, their macrobiotic rice, their Dadaist art, etc.) looks a good deal less pleasing and less self-evidently worthy of perpetuation. The truth is that Mozart, Pascal, Boolean algebra, Shakespeare, parliamentary government, baroque churches, Newton, the emancipation of women, Kant, Marx, Balanchine ballets, et al., don’t redeem what this particular civilisation has wrought upon the world. The white race is the cancer of human history; it is the white race and it alone — its ideologies and inventions — which eradicates autonomous civilizations wherever it spreads, which has upset the ecological balance of the planet, which now threatens the very existence of life itself. What the Mongol hordes threaten is far less frightening than the damage that western ‘Faustian’ man, with his idealism, his magnificent art, his sense of intellectual adventure, his world-devouring energies for conquest, has already done, and further threatens to do."


Oczywiscie Marks i jego ideolo to dla tej wspanialej pisarki (chcialem napisac glupiej lewackiej kurvy, ale nie napisze, bom dzentelmen) szczyt intelektualnych osiagniec, choc nie wiem dlaczego ona przypisywala to akurat cywylizacji lacinskiej.Ktos ladnie kiedys ja podsumowal:

https://www.economist.com/node/21556156/comments

Trzeci komentarz, A. Andros.


Przykladow na koszerny atak (ktory oczywiscie mozna nazwac lewackim, ale coraz mniej wierze w przypadkowosc tego problemu) ze strony akademii, telewizji, Holly, prasy i politykow wymierzony w bialych jest tyle i jest w sumie tak kurewsko oczywisty, ze tylko Zydzi mogą sobie na taka Chutzpeh pozwolic.

Pierwsze przyklady z brzegu, tylko kilka, ale zamierzam je podsylac w miare regularnie:


David Coleman, the architect of the common core curriculum now being used in US public schools says that his main goal in creating common core was attacking white people:


‘Replacement Theory,’ a Racist, Sexist Doctrine, Spreads in Far-Right Circles:

https://www.nytimes.com/2019/03/18/technology/replacement-theory.html


&


We Can Replace Them. In Georgia, a chance to rebuke white nationalism.

https://www.nytimes.com/2018/10/29/opinion/stacey-abrams-georgia-governor-election-brian-kemp.html

By Michelle Goldberg
 
Ostatnia edycja:

Mercatores

Well-Known Member
269
821
Sprzed kilkunastu dni:

Kilku studentów z Izraela bawiło się z piątku na sobotę w jednym z warszawskich klubów. Gdy go opuścili, zostali zaatakowani przez grupę Arabów. "Wokół było wielu ludzi. Nikt im nie pomógł, nie wezwał policji" - żali się brat jednego z pobitych:

https://wiadomosci.wp.pl/warszawa-i...a-ulicy-nikt-nie-zareagowal-6422405466671233aW koszernych mediach oczywiscie clickbaity ("studenci pobici w Warszawie" - w tekscie duzo pozniej oczywiscie mozna wyczytac, ze przez Arabow, ale sami wiecie na czym polega ten zabieg psychologiczny...antysemityzm wyssany z mlekiem matki i tak dalej), a takze narracja, ze Polacy znow stoja i patrza jak Zydom ktos inny robi Holokaust - no i wiadomo, ze tak bylo, jeszcze dobrze, ze im po wszystkim kamienic nie zabrali i nie rozkradli z butow:

“History is repeating itself in Warsaw, Poland, as Poles stand by and watch, while people who ‘are not from our nation’ are beating Jews until they lose consciousnesses,” Barak Kashpizky wrote on Facebook, where he posted photos of his brother’s bloodied face. “Today it is my twin brother, tomorrow it is your relatives.”

https://www.jta.org/quick-reads/israeli-students-assaulted-by-arabic-speakers-in-warsaw


No i jak sie nie odwrocisz to dupa z tylu. Nie wiem ile bitek w zyciu widzieliscie, ale chyba slepo nikt sie nie wpierdala w jatki pomiedzy kilkoma osobami, bo po kiego niby grzyba? Do tego to gadanie o Polakach bezczynnie przygladajacych sie jak podczas II WS - sam nie wiem czy to zwykla ignorancja historyczna, czy syjonistyczne pranie mozgu i antypolonizm wyssany z mlekiem matki :)


Ponoc (nie wiem) to tez nie zadni "studenci", ale zolnierze/snajperzy:Patrzac jak tchorzliwa armia izraelska potrafi zazwyczaj tylko napierdalac ze snajperek w kobiety, dzieci i uzbrojonych w kamienie Palestynczykow (reszte wojen Izrael prowadzi rekami i pieniedzmi Zachodu) to nie dziwne, ze mogli dostac wpierdol.Aha, nasze rzadowe plaszczki zrobily rzecz oczywista:Tej nocy dostalo zapewne wpierdol w roznych czesciach kraju kilkadziesiat osob, w skali Europy setki, a my sie jak jakies lamusy tlumaczymy z tego, ze Muzulmanie pobili w Warszawie Zydow. Komedia.


@@@


Polin w drodze:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-k...wiedzial-czy-system-jest-w-polsce,966717.html

https://wiadomosci.dziennik.pl/wyda...asus-inwigilacja-aktywny-polska.html#icwcv=15


Oczywiscie TVN i Naczelnik Lis slowem by sie nie odezwali, gdyby to PO odjebalo taka akcje, ale to akurat szczegol...w sumie trzeba ich oskarzyc o antysemityzm i po krzyku :)


Najwazniejsze jest jednak to, ze PiS ma takie pakerskie srodki inwigilacji obywateli, a co najgorsze, ma je prosto z Izraela. Jako Judeosceptyk nie mam watpliwosci, ze nawet jezeli PiS sie jeszcze calkowicie nie sprzedal koszernym to Mossad bankowo ma jakis klucz, zeby sie pod ten system podpiac i sciagac dane do siebie.

Uznaje Zydow za kumatych oraz konsekwentnych graczy, a wiec antysemityzmem byłoby brac ich za frajerow, ktorzy nie wykorzystaliby takiego prezentu od naszego rzadu.


A to info sprzed roku od Gaduly:Kurva, nie wiem, czy piwnica na moim Pueblo nie jest przypadkiem na tej liscie - czas sie zbroic, sloikow z kiszonymi ogorkami oraz kompotami z czeresni i truskawek to im w zyciu nie oddam.https://worldisraelnews.com/opinion-israel-must-remain-vigilant-in-its-relations-with-poland/

https://www.algemeiner.com/2019/09/05/israel-must-remain-vigilant-in-its-relations-with-poland/

Jezeli Izrael chce mowic o wspolnej historii opierajac sie o pseudonaukowe wypociny Grossa to bankwo polska wersja wydarzen bedzie dla nich taka trauma, ze jedynym sposobem na odreagowanie bedzie wysiedlenie Palestynczykow w ilosciach wiekszych niz zwykle...no i znow nasza wina i tyle :)
 
Ostatnia edycja:

Mercatores

Well-Known Member
269
821
https://wiadomosci.dziennik.pl/opin...lacy-ii-wojna-swiatowa-niemcy-hitlerowcy.html


Panie profesorze, opisuje pan spotkanie w Ambasadzie Izraela w Londynie, w 1974 roku.


Zamknięte spotkanie. Było przeznaczone dla zawodowych młodych historyków. Mówił głównie Yehuda Bauer, izraelski historyk. To miały być warsztaty nauczania o Holokauście. Początek wielkiej akcji, wielkiej kampanii promowania wiedzy o Holokauście na świecie. Profesor Bauer jasno przedstawił schemat historyczny. Opierał siś on na tym, że w czasie wojny, w Polsce, bo to wszystko odbyło się przecież w Polsce, byli wykonawcy, były ofiary i byli ci, którzy na to wszystko biernie patrzyli, tzw. "bystanders". Wykonawcy to hitlerowcy...

Niemcy.

Nie, nie Niemcy: naziści, hitlerowcy. Rzadko się mówi o Niemcach kolektywnie, stereotypowo, jak o Polakach. W tym schemacie nie występowało słowo "Niemcy". Byli hitlerowcy i kolaboranci, ofiary, ale wyłącznie Żydzi, i ci bierni, czyli Polacy. Powiedziałem wtedy: przepraszam, mój teść, Polak, w czasie Holokaustu siedział w dwóch obozach koncentracyjnych.Wstał pan, rękę pan podniósł?

Tak. Wstałem. Mówiłem o teściu, który przeżył Dachau i Mauthausen. Zapytałem prof. Bauera, czy w związku z tym mój teść był biernym obserwatorem Holokaustu. Usłyszałem, że są wyjątki. Ja na to, że mój teść nie był jedynym Polakiem w obozach koncentracyjnych, tylko miliony Polaków cierpiały, ginęły, więc cały ten schemat nie bardzo pasuje do rzeczywistości.

Ilu było wtedy brytyjskich historyków w ambasadzie Izraela?

Może trzydziestu, może kilku więcej.

I tylko pan zaoponował?

Tylko ja, dlatego to pamiętam. Byłem na tym spotkaniu trudnym człowiekiem, takim trudnym uczniem, który kwestionuje to, co mówi nauczyciel. Przeszkadzałem, bo z całego spotkania miało wyniknąć, że Polska była historycznym ośrodkiem antysemityzmu, w związku z czym zasadne jest określanie Polaków mianem antysemitów. Zakrzyczano mnie. Usłyszałem: "Siadaj!" i "polonofil".

Te ostatnie jako obelgę?

Hm... To było 40 lat temu, ale tak, pamiętam. Tak niestety jest, że Polska została wpisana do tego schematu jakby z góry. I to ciągle wychodzi.

Gdzie jest ta "góra"?

Bardzo często w Ameryce, ale również w Izraelu. Każdy naród, każdy rząd mają pewne schematy w myśleniu o historii. Tylko że Izrael ma specyficzną politykę historyczną. Mogę tysiąc razy powiedzieć, że ten schemat jest nieprawdziwy, ale jeśli jest on powtarzany milion razy, to moje słowa pozostaną kroplą w oceanie. Niestety, ten schemat został przyjęty na Zachodzie, nie tylko na uczelniach, ale i na poziomie wiedzy powszechnej, i dominuje w narracjach o II wojnie światowej. Stało się to jednak dopiero w latach 70. Proszę sobie wyobrazić, że kiedy byłem studentem w Oksfordzie, w końcu lat 50. i na początku 60., to Holokaust w programie studiów nie istniał. Nie istniał też jako temat w państwie Izrael przez pierwszych dwadzieścia lat po wojnie. Izraelczycy nie chcieli o tym mówić ani słuchać. Kiedy prawica izraelska zdobyła władzę, wymyślono ten schemat, który ja poznałem w 1974 roku. Teraz jest jak Biblia, jedyna niepodważalna prawda. Kiedy już byłem profesorem w Londynie, trudno mi było tłumaczyć, że to zło hitlerowskie, niemieckie, faszystowskie nie było jedyne.@@@

Widasc kiedy jest to na reke to zadne pseudo-religijne pierdololo nie przeszkadza w ekshumacjach:

Belarus reburies over 1,200 Jews unearthed in Nazi-era mass grave:

https://www.reuters.com/article/us-...nearthed-in-nazi-era-mass-grave-idUSKCN1ST1L7@@@

W Palestynie tez wpierw kupowano parcele i ziemie. Zeby jeszcze to wszystko dzialalo na zasadach wolnego rynku i nie bylo kupowane za gowno warty papier:


Wiem, ze to juz bylo wrzucane, ale to zabawne, ze krzyz w Sejmie nie pasi, ale juz robienie Synagogi jest absolutnie normalne.
Ten mlody - chucpa musi byc :)


 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Materiał dość długi i temat jego jest inny ale tam jest poruszona sprawa 447 i kwestia żydokomuny. Gościem Roli jest Żyd z Wrocławia, więc o antysemityzmie mowy być nie może._________________________________________
Jak się wrócimy wstecz do historii, to podobny problem z Żydami miał Napoleon Bonaparte.

PYTANIE POSTAWIONE PRZEZ NAPOLEONA
Osiągnąwszy zawrotne szczyty władzy, Napoleon niewątpliwie miał na celu wielkość Francji i dobro Francuzów, jak też i swoje (i swojej rodziny).

Wkrótce po mianowaniu się cesarzem (być może nawet wcześniej), natknął się na najtrudniejszy problem, który nie miał nawet związku z Francuzami, lecz z obcym elementem: z ‘kwestą żydowską’. Ledwo zdążył nakłonić papieża do ozdobienia mu czoła cesarską koroną, gdy stanął w obliczu tego problemu, od stuleci nurtującego ludzkość.

Na sposób napoleoński, nie patyczkując się, zażądał odpowiedzi na odwieczne pytanie: czy Żydzi istotnie pragną stać się częścią narodu i żyć według jego prawa, czy też potajemnie uznają inne prawo, zmierzające do zniszczenia i dominacji nad narodem, wśród którego mieszkają?

Wytłuszczenie moje.
Za książką Douglasa Reeda "The Controversy of Zion" (Kontrowersja Syjonu):
https://controversyofzion.info/Controversybook_Polish/Controversybook_pol/Controversybook_pol_18.htm
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 142
Do góry Bottom