1. Forum Libertarian ma swój regulamin.

Dlaczego Żydzi chcą zniszczyć Polskę?

Temat na forum 'Hyde-Park' rozpoczęty przez kawador, 14 Listopad 2018.

1. Claude mOnet

Claude mOnet Well-Known Member

Polubienia:
    1 467
    Taki smaczek, bo widzę, że nikt jeszcze na forum tego nie wkleił, a zacne, bo rzadko się zdarza że dziennikarz TVP orze tak srogo...

Nie ma taka rubryka... Sroga orka od 1:05

nazimno, snajper, wah oraz 1 użytkownik lubi to.
  2. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 845
    Siema dzieciaczki. Wieści z Polin.

Napisał na samochodzie „Polska a nie Polin”. Usłyszał zarzuty

https://wprawo.pl/2019/04/04/absurd...ochodzie-polska-a-nie-polin-uslyszal-zarzuty/

Ja tam używam określenia Polin zamiennie z Polska, więc jestem kryty. Przynajmniej pod tym względem. :)

Żydowska organizacja terrorystyczna Jewish Defence League wchodzi na salony Polin.
    https://wprawo.pl/2019/04/01/j-mied...terrorystyczna-organizacja-na-salonach-polin/

oj tam, oj tam. Jaki terroryzm. To nie przechodzi przez żadna rubryka.

btw. to kiedyś widziałem syjonistyczny film na którym stary Żyd mówił młodemu jak ciężko zakładało się Izrael. Mówił: upał, skorpiony, Arabowie.... Powiedział to jednym tchem. Skorpiony, Arabowie... Jak się tak posłucha urywków konferenncji "naukowej" zorganizowanej przez Żydostwo w Paryżu, to Polacy też wychodzą na takich co mogliby być wymienieni w jednym ciągu z jadowitymi stawonogami.
    Z ciekawostek padło:

1. Polacy zabili więcej Żydów niż Niemcy w obozach
    2. Polacy masakrowali Żydów jak Hutu Tutsich.

i tego nie pisał jakiś anonek na forum, ale panowie profesorowie za którymi wstawiło się państwo francuskie a państwo polskie jakoś specjalnie nie oponowało. Minister Pizdupowicz i koledzy potrafili zablokować wjazd Irvinga, grupę rosyjskich motocyklistów, były wydalenia obcokrajowców pod utajnionymi powodami (ABW stwierdzała "zagrożenie państwa"), ale gdy przyjeżdża Gross to nasi pizdupowicze stękają, że nie zgadzają się z nim, ale wolność wypowiedzi, wolność badań panie. Tacy z nich wolnościowcy obrzezani. Tymczasem średnio rozgarnięty szympans byłby w stanie się zorientować, że takie obrabianie komuś dupy to gra wstępna przed właściwym atakiem.

3. kr2y510

kr2y510 konfederata targowicki

Polubienia:
    20 015
    W poniższym filmie jest odpowiedź na inne pytanie niż w temacie wątku, ale trzeba pamiętać, że historia się powtarza.

Przy okazji cytacik z Marshalla: Żydzi wolą pogromy od bojkotu.

Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2019
  4. FatBantha

FatBantha sprzedawca niszowych etosów Członek Załogi

Polubienia:
    18 570
    "Sąd nad Judaszem". Policja wie, kto podpalił kukłę, są pierwsze zarzuty
    SEBASTIAN BIAŁACH
    dzisiaj 12:09
    To 45-letni mieszkaniec Pruchnika jest odpowiedzialny za podpalenie kukły podczas "sądu nad Judaszem", do którego doszło w Wielki Piątek. Mężczyzna został przesłuchany przez policję. Będzie odpowiadał za nieobyczajny wybryk i nieostrożne obchodzenie się z ogniem.

Jak informowaliśmy, policja prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie wydarzeń z ostatniego piątku, kiedy grupa mieszkańców powiesiła, a następnie biła kijami kukłę, która na końcu została podpalona i wrzucona do rzeki. Zdarzenie nazwane "sąd nad Judaszem" odbyło się w Pruchniku (woj. podkarpackie).

Funkcjonariusze przesłuchują świadków zdarzenia i próbują ustalić tożsamość osób, które były bezpośrednio zaangażowane w organizację obrzędu. Wiadomo już, kto odpowiada za podpalenie kukły. - 45-letni mieszkaniec gminy Pruchnik został przesłuchany jako sprawca wykroczenia dopuszczenia się nieobyczajnego wybryku oraz nieostrożnego obchodzenia się z ogniem - mówi w rozmowie z Onetem Anna Długosz, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Jarosławiu.
    Mężczyzna usłyszał zarzuty z art. 140 i 82 kodeksu wykroczeń, ale nie został zatrzymany. Udało się również zidentyfikować drugą osobę - 17-letniego mieszkańca Pruchnika. On również usłyszał zarzut wykroczenia dopuszczenia się nieobyczajnego wybryku oraz tamowania ruchu drogowego. Prawdopodobnie w najbliższym czasie kolejni uczestnicy obrzędu usłyszą kolejne zarzuty.

(sp)
    Źródło: Onet
    Data utworzenia: 25 kwietnia 2019 12:09

wah, sabat i bombardier lubią to.
  5. Doman

Doman Well-Known Member

Polubienia:
    3 845
    Żydzi wieszają w Purim kukły "złego goja" i nikt nie kręci z tego światowej afery. Proszę zobaczyć jak uroczo to wygląda.

o Judaszu z Pcimia Dolnego leciało nawet w zagranicznych mediach, żydostwo z PiS zapowiedziało represje. Wyobrażacie sobie aby izraelski rząd robił taką szopkę piętnując wieszanie Hamana? No way. Masakra Palestyńczyków okaza

Natomiast FŻP oświadczyło:

Ten bełkot przypomina mi niedawno usłyszany słowotok Żyda Bena Shapiro walącego z prędkością amfetaminowego UZI pseudoprawicowe frazesy. Stado klakierów biło brawo nawet gdy Shapiro ordynarnie łgał,np. promował mieszanie ras zapewniając przy tym, że sam Izrael jest otwarty na migrację i w ogóle panie to nie rasa, nie nacja, ale kultura. Kultura judeochrześcijańska.

Tymczasem z tymi "wymarłymi" Amalekitami sprawa jest taka, że oni symbolizują po prostu przeciwników politycznych Żydostwa. Purim to bardzo praktyczne święto. Wiąże się z nim legenda o Esterze, która urządziła eskterminacje perskiej opozycji antyżydowskiej w... Persji. Legenda o Esterze ma praktyczne przełożenie na promowanie polityków których żony są Żydówkami. Gomułka, Komorowski, Duda....Esterka szepnie na uszko i pan cesarz urządza spiskowcom noc kryształową. Gomułka na przykład puszczał stalinowskich kolaborantów wolno zamiast sądzić, a Duda za to puszczanie wolno jeszcze przpraszał na klęczkach. Kapcie Esterek.

Ostatnia edycja: 28 Kwiecień 2019
    luke27, kr2y510, sabat oraz 1 użytkownik lubi to.
  6. mikioli

mikioli Well-Known Member

Polubienia:
    4 422
    Takie tam ukryte podgryzanie przed wymuszeniem uroszczeń. Reprezentacja PL gra fatalnie, ale mam nadzieję, że rozgromi tych rasistowskich buców z izraela.

Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/reprezenta...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Ostatnia edycja: 10 Czerwiec 2019
    sabat, wah, nazimno oraz 1 użytkownik lubi to.
  7. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Żydokomuna. Ciekawe źródło informacji o temacie.
    Autor książki wskazuje żydokomunę jako przyczynę.

Claude mOnet lubi to.
  8. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Amerykanin Edward Reid został nazwany antysemitą i został zbanowany na YT za "mowę nienawiści". A za co? Za to że mówił prawdę o kolaboracji żydów z nazistami i komunistycznymi sowieckimi skurwysynami. Za to że prostował kłamstwa głoszone przez żydowskie środowiska w USA o Polakach.

nazimno i Claude mOnet lubią to.
  9. Siegfried

Siegfried Active Member

Polubienia:
    133
    Że niby Żydzi są innej rasy niż Polacy? :D

10. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Tak.
    Popatrz sobie na rozkład haplogrup wśród obu nacji.
    Nawet Chazarowie są innej rasy niż reszta Żydów. Notabene Chazarowie są rasowo bliżsi Polakom niż pozostali Żydzi.

A swoją drogą Żydzi to dziś najwięksi rasiści ze znanych na planecie Ziemia.

luke27 i Claude mOnet lubią to.
  11. FatBantha

Polubienia:
    18 570
    "Nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna, ale wyskakiwać z kamienic, polaczki..."

Georgette Mosbacher w "Do Rzeczy": nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna
    dzisiaj 09:07
    Kwestie LGBT są tematem wrażliwym w Polsce, bo jesteście państwem katolickim i to rozumiem; nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna - mówi w wywiadzie dla tygodnika "Do Rzeczy" ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

W rozmowie poruszono m.in. kwestię wizyty prezydenta USA Donalda Trumpa w Polsce, która ma trwać od 31 sierpnia do 1 września. - To nadal nie jest oficjalna informacja, ale mogę powiedzieć, że idziemy do przodu. Zazwyczaj Biały Dom nie potwierdza wizyt wcześniej niż 30 dni przed terminem, ale pracujemy nad umówieniem wszystkiego na wspomniane daty - odparła ambasador.

Dopytywana, czy chodzi o dwa pełne dni, Mosbacher odpowiedziała, że chodzi o część 31 sierpnia i 1 września "z wylotem po ceremonii rocznicy wybuchu II wojny światowej". - Do jakiego państwa, w tej chwili jeszcze nie wiadomo. Zwracam uwagę, że jeśli wszystko dojdzie do skutku, to znacznie więcej, niż pierwotnie planowano. Jestem osobiście zaskoczona, że mówimy o półtora dnia, bo pod uwagę brano tylko jedno popołudnie, 1 września - powiedziała ambasador.

Mosbacher została też zapytana też m.in. o otwarte wspieranie postulatów środowisk LGBT w Polsce. Jak wskazano, zachowanie ambasady USA wzbudziło dużo kontrowersji, "łącznie z argumentem ingerowania w politykę wewnętrzną Polski".

- Reprezentuję Stany Zjednoczone Ameryki i jestem tutaj - co wyłożył mi na piśnie prezydent - aby reprezentować również wartości mojego kraju. W pierwszej kolejności muszę zadbać o bezpieczeństwo rodaków w Polsce, a potem o wartości, a jedną z nich jest brak dyskryminacji i wiara w to, że ludzie są równi. Taką mam pracę, z którą wiąże się również podnoszenie głosu, gdy te kwestie są naruszane albo podważane - powiedziała ambasador.

- Oczywiście mam świadomość, że moim obowiązkiem jest również bycie wrażliwą na wartości państwa gospodarza, które nieco różnią się od naszych. Kwestie LGBT są tematem wrażliwym w Polsce, bo jesteście państwem katolickim i to rozumiem. Nie chcę być niepotrzebnie prowokacyjna - dodała.

Mosbacher została też zapytana o kwestię zniesienia wiz dla Polaków. Jak wskazano, w ostatniej rozmowie z tygodnikiem zapewniła, że zostaną one zniesione do 2019 r. W odpowiedzi Mosbacher potwierdziła, że "do końca roku fiskalnego, tj. do września 2019 r., wymagania dotyczące zniesienia wiz będą spełnione i będziemy w stanie nominować Polskę do programu Visa Waiver". - Przypominam jednak, że proces wdrożeniowy trwa od trzech do sześciu miesięcy. Dotrzymam zatem mojej obietnicy, ponieważ cała reszta, nawet jeśli zakończy się w 2020 r., będzie tylko biurokratyczną formalnością - powiedziała.

Pytana o kwestię ustawy JUST, która może wrócić na jesieni wraz z obligatoryjnym raportem Departamentu Stanu, Mosbacher odparła, że ma świadomość, że "ten temat nie zniknie". - Być może nigdy, a na pewno do czasu, aż Polska nie zdecyduje, jak do niego podejść. Nie jestem w stanie jako ambasador rozwiązać tego sporu. Jedyne, co mogę, to zarządzać kryzysem, który już istnieje i sprawić, aby się nie zaostrzył - powiedziała.

Dopytywana o stanowisko polskiego rządu, zgodnie z którym "żadnej restytucji pożydowskiego mienia bezspadkowego nie będzie", Mosbacher odparła: "Jak widać, nie jest to rozwiązanie satysfakcjonujące, skoro problem stale wraca". - I będzie wracać, aż coś się z tymi zrobi - dodała.

- Nie wiem, co, bo temat jest niezwykle bolesny, emocjonalny i osobisty. Co smutne, ten konflikt jest niszczący dla wszystkich biorących w nim udział stron: Ameryki, Polski i Izraela. To jedna z rzeczy, która mnie szalenie frustruje, ponieważ wiem, jak złożone jest to zagadnienie i jak daleko poza moim zasięgiem. Naprawdę liczę na to, że Polska i społeczność żydowska w USA znajdą wspólne rozwiązanie - powiedziała Mosbacher.
    (NZ)
    Źródło: PAP
    Data utworzenia: 29 lipca 2019 09:07

12. FatBantha

Polubienia:
    18 570
    W jaki sposób zorganizowany jest lobbing środowisk żydowskich w USA?

wah, Claude mOnet i nazimno lubią to.
  13. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Claude mOnet lubi to.
  14. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    Żydowskie lobby zaczyna niszczyć środowiska polskiej solidarnościowej emigracji. Po Panu Jerzym Ulickim-Reku z Australii (jest na forum), zabrali się za Pana Andrzeja Kumora z polonijnej gazety/portalu Goniec.net. Tym razem na policję donos złożyła loża B'nai B'rith.
    https://www.goniec.net/2019/08/21/lista-publikacji-gonca-uznanych-za-antysemickie/
    https://www.goniec.net/2019/08/20/pomowiono-mnie-o-antysemityzm/

Pomówiono mnie o antysemityzm i zlinczowano medialnie, „śledztwo” przeprowadzone przez Bnai Brith Canada zarzuca mi, że przestępstwem ciągłym podżegam i publikuję ciąg antysemickich komentarzy.

Za takie uznano m.in. informacje o tym, że aplikacja whatsApp zawierała kod pozwalający na podsłuchiwanie rozmów, a skojarzony z pewną izraelską firmą.

Za takie uznano również wypowiedź, że „syjoniści mają terroryzm za uszami” cytując ją jako, że „Żydzi mają terroryzm we krwi”;

za takie uznano również nawoływanie do budowy polskiego lobbingu w Stanach Zjednoczonych, wzorowanego na lobbingu żydowskim w celu obrony przed żydowskimi żądaniami wypłacenia przez Polskę odszkodowania za tzw mienie bezspadkowe;

za takie uznano również domaganie się przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem i ostatecznego wyjaśnienia tej zbrodni,

za antysemickie uznano umieszczenie obok siebie zdjęcia chasydzkich Żydów symbolizujących życie żydowskie w przedwojennej Polsce i Kapitolu – symbolizującego amerykańskie wsparcie do wysuwanego przez organizacje żydowskie żądania wypłacenia odszkodowania za mienie Żydów polskich.

Oskarżenia te przekazano policji. Nikt z Bnai Brith ze mną nigdy się nie kontaktował, ani też nie odnotowaliśmy skarg czy pretensji od czytelników czy widzów naszych programów.

Najwyraźniej postanowiono nas osądzić zaocznie w kapturowym sądzie i medialnie zlinczować.

Goniec od wielu lat służy Polonii, odnotowując wydarzenia lokalne. Służy polskim interesom. Nigdy nie miałem w sobie nienawiści czy innych emocji wobec Żydów czy ich działań. Polityka jest grą interesów prowadzoną często niezbyt ładnymi metodami. Najwyraźniej mówienie prawdy, pisanie o faktach, czasem może bardzo przeszkadzać, Goniec pojawił się “na ekranie radaru” i postanowiono nas wyeliminować z gry.

Powiem, że było dla mnie honorem służyć polskiej sprawie, tam gdzie mogłem; honorem wobec wszystkich tych, dzięki którym jestem świadomym swych obowiązków Polakiem; tych, którzy polskość utrzymali mimo zaborów, wojen, prześladowań, wywózek, mordów niejednokrotnie tracąc majątki, a czasem życie. Ale również wobec tych, którzy dzisiaj tworzą Naród Polski i jego odradzające się elity.

Polskość ma wielką wartość, jest czymś fascynującym. Pan Bóg zna nas po imieniu, jako członków poszczególnych społeczności. Pan Bóg sprawił że jestem Polakiem. Silne państwo polskie, silna społeczność polska, silna polska rodzina to interes każdego z nas.

Po to żeby przyprawić mi twarz antysemity wyjęto z kontekstu zdania, przecięto tytuły wpół, zmanipulowano treści. Nie jest to dziwne, bo na tym poziomie liczy się interes, a nie prawda; na tym poziomie liczy się czy coś jest użyteczne i można to politycznie zdyskontować.

Na koniec zaś nasuwa mi się taka refleksja, że całe moje życie dorosłe naznaczone było ideałem Polski silnej, zasobnej, niepodległej.

Z sentymentem przeglądałem niedawno różne stare papiery, wśród nich „Uzasadnienie do postanowienia o przedstawieniu zarzutów z lipca 1986. roku dotyczące Andrzeja Kumora syna Henryka”, jest tam napisane: “Andrzej Kumor był autorem różnych artykułów ukazujących się poza cenzurą, w których nawoływał do rozruchów i niepokoju publicznego. Znał i był powiązany z szeregiem osób występujących w niniejszej sprawie w charakterze podejrzanych”. A także:
    “Podejrzanemu zarzucono dokonanie zbrodni o rozmiarach stwarzających wysokie zagrożenie dla życia i zdrowia osób przy czym ze względu na motywy działania sprawcy, współdziałanie z innymi osobami, stopień społecznej szkodliwości przestępstwa jest bardzo wysoki…”.

Historia kołem się toczy, ale moje obowiązki pozostają wciąż te same – polskie.

Andrzej Kumor​
    (wytłuszczenia są moje K.W.)

No ale przynajmniej wiemy czym jest antysemityzm. Jak ujawnisz że coś, co ludziom jest niemiłe, zrobiła izraelska firma, to jesteś antysemitnikiem. Jak chcesz ekshumacji, to też antysemitnikiem jesteś. Bo wszystko co powiesz, a co jest niemiłe żydowskiemu lobby, jest antysemityzmem.

Ostatnia edycja: 23 Sierpień 2019
    Claude mOnet lubi to.
  15. kr2y510

Polubienia:
    20 015
    To zdjęcie tłumaczy wiele. Otóż nie jesteśmy sami.
    pay_jews_forever.jpg

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.