Co sądzicie o "PIZZAGATE" ?

649
1 120
- FBI się wstrzymuje z ujawnianiem dowodów i ze śledztwem po to, by Obama nie zdążył nikogo ułaskawić. Właściwa afera będzie miała miejsce z początkiem objęcia funkcji prezia przez Trumpa. Trumpowi ta afera będzie na rękę, bo zamaskuje jego ewentualne radykalne zmiany.
Co? Przecież jeżeli teraz doszłoby do aresztowań, to nie wiadomo czy sprawy sądowe zdążyłby się rozpocząć przed 20 stycznia, a co dopiero zakończyć. Nie mówiąc nic o tym, że: 1) przecież w zgodzie z tymi rewelacjami Obama też jest zamieszany, 2) nawet jeśli nie jest, to by nie mógł sobie ot tak ułaskawić kogo chce w takiej sprawie.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Jeśli ta historia jest fikcją, to na chanie siedzą oscarowi scenarzyści.

Sieć pedofilskich restauracji rozlokowanych wzdłuż tunelu metra, gdzie bogaci biznesmeni i politycy ruchają dzieci w chłodniach. To przebija "True Detektywa" o kilka długości.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Z logo pizzerii zniknął pedofilski symbol. Chodzi o trójkąt widoczny na podlinkowanym wyżej dokumencie FBI po lewej stronie.To jest ich strona z "nowym" logotypem: http://mybestapizza.com/
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Posprzątali w środku. Nigdy już nie dowiemy się prawdy!!111

"HE DEFINITELY cleaned up before you went to protest. He knew you were going to protest. He literally has ZERO art and make it sound like everything is OK when it's totally not true.
He has time to clean up."

pedofile mają własną markę lodów

Logo Algidy odbiega od wzorca, czyli spirali wpisanej w trójką. Nietrafiony przykład. Założę się, że jest więcej "gazetek studenckich" z takim logo. Pytanie, czy i one usuną je po tej aferze czy tylko pizzeria?
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Nie wiedziałem, że jest druga strona tego dokumentu. Jak ktoś skomentował na innym forum: jeszcze w mailach pracowników Algidy znajdą informacje o "robieniu lodów" i skandal gotowy :)

Z innej paki: zastanawiam się, czemu Mike Cernovich ciągle przepycha pizzagate na swoim profilu na Twitterze. On jako jedyny z poważnych, mega wpływowych przedstawicieli amerykańskiej alt-right brnie w ten temat na serio. PJW nawet o tym nie wspomina, co oznacza, że to musi być jeden wielki bs.
 

Werner Richardson

Well-Known Member
459
916
afera zatacza coraz szersze kręgi
View attachment 2714
pedofile mają własną markę lodów

View attachment 2715

i własną gazetkę studencką

Poniżej szczególnie mocny materiał. Śledczy dostali się do wnętrza Comet Ping Pong.

Tyle że Algida nie ma z tym nic wspólnego (żadnych poszlak związanych z satanizmem i dziećmi) - więc można to uznać za fantazje artysty, który robił logo.

Nawet jak wykluczymy loga (i te będą całkowicie normalne) - to ilość poszlak nadal będzie przytłaczająca.
 
649
1 120
Owszem, logo Algidy i Delta Digest wpasowują się w schemat, ale by być fair, to przecież nie chodzi o samo logo. Poza logiem wszystkie trzy lokale znajdują się na tej samej ulicy w Waszyngtonie i są własnością ludzi związanych z demokratami ("Comet" jest Alefantisa - znajomego Podestów, "Besta" Kline'a - prokuratora mianowanego przez Clintona, "Terasol" Ousmaal - znajomej Hillary Clinton). Oczywiście, to może być nadal dziwny zbieg okoliczności, ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia zapewne nie jest super wysokie.

Jeszcze raz, żeby była jasność - sam fakt, że te lokale należą do bliskiego kręgu ludzi nie jest nieprawdopodobny, to że znajdują się na tej samej ulicy - też nie, ale już to, że wszystkie one mają także loga oparte na pedofilskich symbolach, jest co najmniej zastanawiające.
 
Ostatnia edycja:

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Były dziennikarz Huffington Post, David Seaman, twierdzi, że pizzagate dzieje się naprawdę:


Wyrzucili go z redakcji po tym, jak zakwestionował stan zdrowia Hillary Clinton.

Nieźle.
 

Norden

Well-Known Member
718
842
Jednym komuchom zaszkodzi a innym pomoże. Dezinformacja wymierzona jest w określonych komuchów a nie państwo jako takie.
Tylko, że skala zamordyzmu obu przeciwstawnych obozów nie jest równa - zwłaszcza, że dotyczy to kluczowych spraw typu dostęp do broni palnej.
Dla libertarian nie jest to wcale korzystne, bo odciąga uwagę od istoty sprawy, że państwo jest złe bo kradnie ludziom kasę i odbiera wolność a skupia się na tym, że ktoś tam jest rzekomym pedofilem. W dodatku przy okazji może ucierpieć wiele niewinnych osób.
Jest korzystne bo demaskuje odrażające czyny rządzących - to podważa autorytet władzy wśród zwykłych ludzi, a wraz z postępującym kryzysem wiarygodności coraz bardziej liczą się ruchy radykalne w tym libertarianie/wolnościowcy (zwłaszcza ostatnio w USA).
Libertarianina nic nie jest w stanie odciągnąć od istoty sprawy czyli, że "państwo jest złe i kradnie", no chyba, że w gruncie rzeczy nie jest libertarianinem.
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Gdyby pizzagate okazała się prawdą w takiej formie, w jakiej forsują ją "spiskowcy", byłby to cios w podstawy państwa. Coś jak artykuł w NYT, że za WTC stoi rząd federalny albo CIA.

Dlatego nie wierzę, żeby media się tym zajęły - autorytet państwa w gruzach, a Partia Demokratyczna przestaje istnieć.
 

Crov

Well-Known Member
558
1 485
Nie wiem na ile wiarygodne info (pomijajac sprawe z rysopisami, bo to zostalo chyba zdementowane juz, wiec nei wiem czemu jest w wideo), ale calkiem ciekawe to o Johnnym Rottenie, a to o wnuku Freuda mocno niepokojące:


http://www.thelastamericanvagabond.com/top-news/podesta-brothers-revealed/

Ale opiera się na "anonimowych informacjach", wiec moga byc bujdy.


---

Jeszcze to:

Taka definicja rzeczywiscie jest do znalezienia, ale nie widze przy niej daty, wiec moze byc trolling po wycieku mejli:

http://www.definition-of.com/chicken+lover
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Crov napisał:
pomijajac sprawe z rysopisami, bo to zostalo chyba zdementowane juz, wiec nei wiem czemu jest w wideo
Nic nie zostało zdementowane. Podobieństwo jest uderzające do Podestów. Narracja o jednym podejrzanym inaczej opisywanym przez świadka (świadków?) jest tak samo wiarygodna jak hipoteza o dwóch podejrzanych widzianych osobno.

Co jest natomiast rozwalające w tym filmiku, to fakt, że pokazuje on dobitnie, jak długo mogą się ciągnąć pedofilskie sprawy i jak mocno w ich tuszowanie zaangażowane są ważne osobistości ze świecznika i media.

edit

Świetna dekonstrukcja artykuły z nowojorskiego Timesa, który ugina się pod ciężarem przeinaczeń, hiperboli i oczywistych bzdur: https://voat.co/v/pizzagate/1428011

edit

Chujki z "New York Timesa" zmieniły tytuł artykułu:

Oryginalny: http://archive.is/Nwn5e

Nowy: http://www.nytimes.com/2016/11/21/t...ria-is-not-a-child-trafficking-site.html?_r=1
 

kawador

Merchant of Death
Członek Załogi
13 177
20 186
Właśnie słucham TYT - jeden z głównych prowadzących, Jimmy Dore, mówi, że rząd federalnych ukrywa i chroni zbrodniarzy wojennych i ludzi odpowiedzialnych za tortury.

Ok, spoko.

A teraz powiedz mu, że media i politycy tuszują sprawę pedofilskiej siatki gwałcicieli w DC, to nazwą cię "oszołomem od teorii spiskowych". Od 4:07

 
Do góry Bottom