Ciężkie brzmienie

OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
Generalnie nie jestem fanem nowego typu hc, gdzie wjeżdżają ckliwe śpiewanki, ale są wyjątki, ten numer jest b. dobry:



A jakby zrobiło się za słodko, to to na odtrutkę, surowy hc:

 

dataskin

Well-Known Member
2 059
6 141
Od paru lat szukałem porządnie nagranego coveru "Running From Evil", z gry Doom.
Sam Bobby Prince, komponując muzykę do gry wzorował się ponoć na dorobku Davida Mustaine i jego kapeli Megadeth.
Większość coverów, które już znajdowały się w sieci albo były tylko wariacją na temat, albo pomijały (imho, zajebiste) solo.

No i w końcu się doczekałem. Jakiś młody gość nagrał w końcu cover tak jak trzeba, czyli w zgodzie z oryginałem, bez pomijania czegokolwiek i kombinowania. I wyszło naprawdę nieźle.

 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Jak ktoś chce popróbować swoich sił z gitarą a nie ma zbyt dużego budżetu, polecam... zagrać na wiośle! ograniczami sie jedynie do kosztów elektryki i/lub strun (ew. może być drut kolczasty :p)


Dla prawdziwych skąpców, istnieje wersja bardziej "fuck the system", korzystająca z państwowej infrastruktury:
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 985
Gdyby Penderecki komponował black metal ...

W moim rankingu to jedna z lepszych płyt po roku 2000. Grecy z Rotting Christ już nigdy potem nie nagrali niczego tak potężnego, a jednocześnie pięknego i obleśnie diabolicznego. Muzyka z tej płyty jest niezwykle barwna, pełna smaczków, ale też bywa nieprzystępna formalnie, dlatego wymaga oswojenia.

 

father Tucker

egoista, marzyciel i czciciel chaosu
2 337
6 516
Od paru lat szukałem porządnie nagranego coveru "Running From Evil", z gry Doom.
Sam Bobby Prince, komponując muzykę do gry wzorował się ponoć na dorobku Davida Mustaine i jego kapeli Megadeth.


Ten kawałek jest "inspirowany" ;) utworem Hangar 18 z "Rust in Peace"



Ja ostatnio katuję Marduka, szczególnie "Serpent Sermon". Klasyczny black z dużą ilością średnich i wolnych rytmów.

cały album:
 

rawpra

Well-Known Member
2 741
5 407
pewien niemiec mi niedawno podesłał link i bardzo mi się spodobało. black metal połączony z ambientem
 

kompowiec

freetard
2 567
2 622
Sroga odjebka i tortury, wręcz Dzień Sznura w clipie Anthrax a.d. 2016.]
Tylko końcówka mi się spodobała jak mu wywrócili płuca na drugą stronę. Reszta to mieszanina ketchupu z musztardą. Czy tylko mi się wydaje czy najnowsze gore jest duużo bardziej w chuj sztuczne niż starocie i klasyka? Choć z drugiej strony, jak się człowiek naoglądał teksańskiej masakry piłą mechaniczną, guinea pig i innych...
 
Do góry Bottom