Ciężkie brzmienie

OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
@rawpra przypomniałeś mi Dezertera i ten numer:



oraz to:

dobijają gwoździe do twojej trumny / twojej cholernie ciężkiej sytuacji / w pracy w domu - kiedy marzysz kiedy śnisz / doskonała maszyna stworzona by zabierać / nasz los nie jest dla nich niczym szczególnym / państwo rządzi się swoim prawem / państwo to chory organizm / zatruwa nasze życie / nie ma zdrowych odruchów / trawi je chciwość i zachłanność / żądza władzy i chęć posiadania / zgniłe ciało cuchnące ciało / niczego nie przebaczą NIE, niczego nie darują NIE / zabiorą wszystko co od zawsze było twoje / państwo nas okrada - zawsze i wszędzie / okrada zawsze, okrada wszędzie

 
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
Numer Behemotha zanim jeszcze dzięki Dodzie Nergal awansował do pop-kulturowych celebrytów.

W momencie kiedy jest "You will never see the light!" mam ciary jak to mówi się w internetach.



edit:

I jeszcze to. Lewacki klip (przewija się tam książka tego jajcarza Kropotkina), ale numer miażdzy (@solnedgang , która to Ty? :D)

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
OP
OP
A

Antoni Wiech

Guest
Numer Kazika, jeden z lepszych jego w ogóle. Tak, wiem, odpaliło mu z prawami autorskimi, ale wychowałem się na jego muzie i przekazie i szacun nadal.

 

NoahWatson

Well-Known Member
1 297
3 200
DECAPITATED - Homo Sum



Homo sum and hate humanity
Despise the culture, spit on law
Mongrels, scorpions, snakes and men
Only species that bite their tails
Ever since Nero burnt Rome
All the good roads lead to hell
So learn how to live in the cage
Or die trying to avoid the fate

I'd sell my soul to the devil
Or anyone who would buy
If I had one

I've been a burden since day one
Stranger in the strange land
Blind to what you wanted me to see
Numb to what you wanted me to be
rather philophobic than philosopher
But one thing I know for sure
If I'd free myself from the world
The world wouldn't mind at all

If you want to make god laugh
Tell him about your plans
Erase empathy, abandon hope
Stand up
 
Do góry Bottom