Chiny nigdy nie przestaną mnie zadziwiać

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Orwell w praktyce nie polegał na face recognition. Orwella w praktyce już mamy dawno, jedynie w słabszej formie.

To co, bomba pod bilderbergów, czy jak się za to zabrać?
Gdzie jest face-reco? U mnie w Dublinie oprócz lotniska nie ma nigdzie, a Irlandia to jeden z lepiej rozwiniętych technologicznie krajów Europy. Jest jeszcze na autostradzie system reg.plate-reco, gdzie rozpoznaje tablice rejestracyjne i automatycznie nalicza opłatę.

Pomysł mam 1, który jest znacznie lepszy niż jakaś dziadowska bomba rzucona w skurwysynów.

Chodzi o stworzenie porządnych libertariańskich mediów ogólnopolskich, taką np. Kontestacje tylko robioną na serio, ze studiem, profesjonalnym zespołem i sprzętem. Wystarczy radio, nie musi być TV. Na razie sam próbuję od prawie 10 lat i coś tam idzie, powoli ale idzie. Tutaj link do mojego nowego projektu, jeśli ktoś jest zainteresowany.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101
https://klubjagiellonski.pl/2019/07/24/chinskie-elity-zbieraja-sily-na-kolejny-dlugi-marsz/

"Postulują oni wykorzystanie konfliktu do przywrócenia dominującej roli państwa w gospodarce i podwojenia inwestycji wewnętrznych, zwłaszcza w mniej rozwiniętych prowincjach w interiorze. Odrzucają też jakiekolwiek realne ustępstwa wobec USA."

"Wydaje się, że panuje konsensus w kwestii zwiększenia kontroli społecznej i politycznej. Establishment jest świadomy tego, że obecny konflikt handlowy jest jedynie etapem długotrwałych zmagań z Zachodem. W maju br. Xi Jinping ostrzegł elity, że „rozpoczynają nowy długi marsz”. Wojna handlowa i spodziewany kryzys gospodarczy budzą obawy establishmentu o utrzymanie porządku wewnętrznego. Stąd pełna zgoda elit nie tylko na zwiększenie represyjności systemu wobec zwykłych obywateli, ale też na kontynuację kampanii antykorupcyjnej, skierowanej na oczyszczenie aparatu partyjnego z „niepewnych elementów” oraz „renesans” masowej indoktrynacji politycznej."


Dlatego Chiny maja wedlug mnie taka szanse na dogonienie Zachodu, jak mialo ZSRR. Zerowa... I bynajmniej mnie to nie cieszy. Kurwa...
 

Siegfried

Active Member
108
245
Pobyt w Chinach skłonił mnie do przemyśleń.
Dlaczego kontynentalni Chińczycy bekają, dłubią w nosie i pierdzą w miejscach publicznych a ci z Tajwanu i Singapuru nie? Komunizm?
 
D

Deleted member 6431

Guest
https://news.sky.com/story/chinas-d...ded-and-shackled-prisoners-authentic-11815401
skynews-uighurs-china_4781187.jpg



Setki osób którym zasłonięto oczy i związano ręce nagranie podobno pochodzi z Chin.

 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Setki osób którym zasłonięto oczy i związano ręce nagranie podobno pochodzi z Chin.
To są muzułmanie, którzy im się notoryczne buntują od około 1000-lat. I tak duży postęp. Jak się wcześniej buntowali, to wybijano im wszystkich mężczyzn, za wyjątkiem chłopców w wieku kastracyjnym których kastrowano. Stąd brały się słynne "cesarskie eunuchy". Dziś ich nie wybijają i nie kastrują, a prowadzą ich jako więźniów na reedukację. I to nie wszystkich z jakiegoś obszaru "jak leci", a starannie wybranych potencjalnych i rzeczywistych wichrzycieli.
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Trudno sobie wyobrazić Chiny bez korupcji. A że kraj duży, to i siłą rzeczy korupcja musi być duża.

https://pl.sputniknews.com/swiat/20...iony-tony-zlota-w-mieszkaniu-urzednika-wideo/

Chiński urzędnik pobił chyba niechlubny rekord, jeśli chodzi o rozmiar korupcji. W jego mieszkaniu policja znalazła 13,5 tony złota w sztabkach.

Jak informują chińskie media, podczas przeszukania w domu 57-letniego lokalnego urzędnika z chińskiego miasta Ganzhou policja znalazła 13,5 tony złota. Poza tym w tajnej piwnicy znaleziono dużą ilość gotówki. Policji udało się także wyjaśnić, że mężczyzna posiadał nieruchomości, o których istnieniu nikt wcześniej nie wiedział.

Tony złota, dzieła sztuki, luksusowe przedmioty i gotówkę wywożono z domu byłego mera przy pomocy kilku wojskowych ciężarówek.

Urzędnik jest oskarżony o korupucję. Za przestępstwa korupcyjne w Chinach grozi kara śmierci.

Zakrojona na dużą skalę kampania przeciwko korupcji rozpoczęła się po dojściu do władzy w 2012 roku przewodniczącego ChRL Xi Jinpinga. Od tamtego czasu kilka tysięcy urzędników zostało ukaranych za naruszenie dyscypliny partyjnej i korupcję.​



No i czymże są przy tym słynne zegarki Nowaka?

Postscriptum.
Warto rzucić okiem - https://twitter.com/h1300062810
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Ciekawe kiedy po wejsciu do kosciola zamiast krzyza zobacze portret "ukochanego przywodcy"?
Raczej go nie będą chcieli krzyżować nawet na wizerunku. Ale jak zobaczysz go ukrzyżowanego, to będzie to oznaczać początek rozprawy z kolejną "Bandą Czworga".
To akurat nie dotyczyło wnętrza świątyni, a dekoracji zewnętrznych. Oni nie chcą traktować chrześcijan wyżej niż muzułmanów.
 

libertarianin.tom

akapowy dogmatyk
2 697
7 101

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Kaczyzm to jednak łagodny totalitaryzm, nie ma się czego specjalnie bać.
Gdyby kaczy dysponował takimi środkami i taką władzą jak prezydent Xi Jinping, to strach pomyśleć. Ziobryści by szaleli, a Morawiecki z pomocą kamer, nie dopuściłby by cokolwiek żywe wyszło poza SYSTEM. Toż to zaraza wierząca w czerwony system. Jak to dobrze, że w sumie Polska jest mała i niezbyt bogata.
 
Do góry Bottom