Bilderberg Group i ich epickie spiski

tolep

five miles out
8 550
15 438
na serio ci ludzie mają spory wpływ na to, co się dzieje na świecie, odgórnie planują spore ruchy geopolityczne i cisną global-komuno-korporacjonizmem niczym Saruman zaklęciami.

Samo w sobie nie martwi mnie to bardziej niż rządy Ewy Kopacz. Demokracja demokracją ale ktoś tym musi kierować.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
no i co z tego? prawdziwym problemem jest państwo a każdy kto widzi problem gdzie indziej jest agentem próbującym odwrócić uwage od prawdziwego problemu...
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
no i co z tego? prawdziwym problemem jest państwo a każdy kto widzi problem gdzie indziej jest agentem próbującym odwrócić uwage od prawdziwego problemu...
Zapomniałeś założyć, że może jest głupi i nie dostrzega negatywnej roli państwa, albo żyje w takim jak Paragwaj, co ponoć nie jest problemem.
Poza tym, o ile dobrze wiem, na zjazdach BG spotykają się politycy z prezesami wielkich korpo, mediów itd. Szczegółowe listy obecności są u Estulina, można se kupić książkę i poczytać.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
W żadnym razie nie sięgnęliby takiego statusu. Bez państwa nie byłoby Bilderbergów. W warunkach wolności, chwasty nie wzrastają, ścięto by je.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
Zajmował się Tucker lub Estulin. Mi wystarczy, że mam świadomość. Nie zaprzątam sobie głowy już od dawna publicznie zjawiskami, które zakneblowano słowami "teoria spiskowa".
Dopóki będzie funkcjonować ten zwrot, dopóty żadna rozmowa nie będzie poważna. Nie pomogą wtedy nawet najtwardsze dowody. A w ogóle, po co ludziom prawda, jak się jej nie da ruchać?
 
Ostatnia edycja:

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 140
Ale jak mam się tym zainteresować? Dyskutować, kto wpada na inbę? Jakim wózkiem?

Bo o czym gadają, to nie wiem i się nie dowiem, niezależnie jak będę ciekaw. A jak się dorobię miliardów, to może mnie zaproszą, to wtedy zaspokoję ciekawość.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
Nie sądzę, by nagromadzony kapitał miał decydujące znaczenie dla tego rodzaju przynależności. Jest ważny, ale nie kluczowy imo.
 

tosiabunio

Grand Master Architect
Członek Załogi
6 980
15 140
No to nie mam szans, aby dostać się tam z powodu innych przymiotów, bo ich nigdy nie posiądę. A na kapitał mam zawsze szansę.
 
D

Deleted member 427

Guest
A ja słyszałem, że na tegorocznym zjeździe uczestnicy dyskutują o ustanowieniu powszechnego, globalnego dostępu do broni palnej dla osób cywilnych. Jedyny warunek - ukończone 18 lat.

Tak słyszałem.

trolling off
 

kr2y510

konfederata targowicki
12 770
24 700
Wideo-audycje:

Claude, mylisz się co do jedynej religii, jaką wyznają Bilderbergowie i która ma panować na terenach okupowanych przez ogólnoświatowy rząd. Nie jest nią chrześcijaństwo, a humanitaryzm.
Oni nie cierpią Orbana nie dla tego, że ten chce uniezależnić Węgry czy dla tego, że ten psuje im jakieś biznesy. Dla nich to jest drobnica. Bilderbergowie go nie cierpią, bo to jest katol, który chce wyprzeć humanitaryzm chrześcijaństwem. Na tym polu walki, przemilczanym przez mainstreamowe media, które zajmują odbiorców wielkim biznesem i wszelkimi duperelami, prowadzone są tam zaciekłe boje.
 

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
„Dajcie mi władzę nad finansami państwa, a nie będę dbał o to, kto tworzy prawo.” - wiecie kto to powiedział? Nie?! Zaorane...
a wiecie kto powiedział "ze jak nie bedzie państwa to nikt nikomu nie da władzy nad finansami państwa bo nie bedzie finansów państwa" - nie? zaorane...
tak?
też zaorane...
:)
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337
Claude, mylisz się co do jedynej religii, jaką wyznają Bilderbergowie i która ma panować na terenach okupowanych przez ogólnoświatowy rząd. Nie jest nią chrześcijaństwo, a humanitaryzm.
Według mnie jak i badaczy New World Order (ścieżki rozwoju aktualnego rządu światowego) religią ma być i jest tzw. New Age pod przywództwem zmodyfikowanego kościoła katolickiego, Watykanu (skąd tak rozbudowany ekumenizm w kk? żadna religia tak daleko nie idzie!). Ludzie potrzebują duchowości i mistycyzmu w życiu, to jest ich naturalna potrzeba, humanitaryzm absolutnie tego nie zapewnia.

Trochę w temacie:
Teoria Chaosu: Watykan wczoraj, dziś i jutro – Marcin Dachtera, 01/03/13


Ps. Sprawa Watykanu a New Age jest jednym z najbardziej cenzurowanych tematów w sieci. Przykładowo, po audycji z marcinem Dachterą (o watykanie i Jezuitach) wyleciałem z libertariańskiego radia, a Marcin niedługo później (w 2013) dostał "ofertę nie do odrzucenia" i usunął całą swoją kilkuletnią działalnośc z sieci Internet...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom