Bilderberg Group i ich epickie spiski

Cptkap

Well-Known Member
700
3 224
Moja babcia miała ponoć żydowskie panieńskie nazwisko. Gdzie mam się zgłosić po hajs albo jakąś posadę?
Babcia od strony ojca czy matki?
Bo jak od ojca to niestety już jesteś gojem i nic Ci się nie należy... ale jak od matki, to możliwe że jesteś ofiarą holokaustu w trzecim pokoleniu i szekle się należą.
 

Claude mOnet

Well-Known Member
1 033
2 337

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
Claude, ale jednak zdajesz sobie sprawę, że gdyby mainstream wreszcie nie zaakceptował faktu corocznych spotkań Bilderberg Group, gdyby nawet u Michnika nie pojawiła się wzmianka, a także niemal na każdym portalu netowym w Polszy, miałbyś przynajmniej o jeden wywiad mniej wśród powyższych?

IMO mainstream poprzez info - zawsze pobieżne, zawsze z użyciem sformułowania "teorie spiskowe" - najzwyczajniej w świecie oswaja lud z tym tematem i dyskredytuje (powiesz "spisek", lud skojarzy to z "paranoja") to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami.
Za kilka lat BG staną się grupką zamożnych ludzi, co to lubią pochylić się nad ważnymi dla dobra ludzkości tematami.

ps: Zapomniałem dodać. To przerażające, że tak wiele osób ma wyjebane na temat BG. Może dzieje się tak z powodu takiego oto, że przy każdej okazji, pojawia się obok sformułowanie "teoria spiskowa".
 
Ostatnia edycja:

GAZDA

EL GAZDA
7 687
11 113
To przerażające, że tak wiele osób ma wyjebane na temat BG. Może dzieje się tak z powodu takiego oto, że przy każdej okazji, pojawia się obok sformułowanie "teoria spiskowa".
ja też mam na ich temat wyjebane... wyjebane mam na to czy to teoria spiskowa czy faktycznie sie tam spotykają...
co mi do tego?
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
Ale zapytam: masz jakieś wątpliwości co do istnienia tych spotkań?
 
Ostatnia edycja:

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
GAZDA, bo na serio ci ludzie mają spory wpływ na to, co się dzieje na świecie, odgórnie planują spore ruchy geopolityczne i cisną global-komuno-korporacjonizmem niczym Saruman zaklęciami. W ostatecznym rozrachunku, normalny człowiek będzie przez to miał mocno pod górkę, żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
Ja też mam wyjebane. Niby co powinienem w tej sprawie zrobić? Dokonać samospalenia w proteście? Bombę im tam podłożyć?
Co Ci po głowie chodzi tosia? Nic takiego nie napisałem. Ot, zwykłe choćby zainteresowanie. Ten gość, krystykon bardziej angażuje tu ludzi. Takie moje zdanie.
 

tomislav

libnet- kowidiańska tuba w twojej piwnicy!
4 777
12 980
juz pisałem to wiele razy, bez państwowych narzędzi chuja by zrobili...
Rozkmiń korporacjonizm. To w wielkim skrócie kolaboracja państwa z korpo. Wielu ludzi z kręgów BG ma status znacznie wyższy niż rządy poszczególnych państw, więc nie wiem, jaki problem z narzędziami. Zresztą, skoro masz to w dupie, po co pytasz?
 
Do góry Bottom